0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #180 -: Юни 11, 2008, 11:25:39 am »
Не се разтройвай мила, идва нов месец, нов късмет.Пожелавам ти го да е твоя месец. Целувки и  :grouphug:


*

    Dime

  • ***
  • 228
  • Благодаря ти Господи !
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #181 -: Юни 11, 2008, 11:36:54 am »
Ойййй, миличката ми :hug2:, съжалявам много :hug2:
Дано това е последния месец на разочарования, наистина :hug2:
Знам че ти е много мъчно, потъжи си но мъничко и се зареди с нова сила, енергия и позитивно настроение за новия месец :wink:
Гушкам те много,много силно :bighug:
*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #182 -: Юни 11, 2008, 11:55:24 am »
Аз вече съм си свикнала с отрицателния резултат... в такъв момент се чувствам просто безкрайно изморена от поредния опит, след няколко дни силите ми се възстановяват. За съжаление този месец отива по дяволите, защото ову-то се пада събота или неделя и няма до можем да направим инсеминация... а уж всичко беше наред, уж мометът беше невероятно добре уцелен - глупости.
Голяма работа, животът е пред мен...
*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #183 -: Юни 11, 2008, 12:03:41 pm »
Браво на тебе да думите които казваш, но знам че вътрешно си съсипана сигурно, но е нормално. Всички минавами по този труден и изпълнен с препядствия път, но дано края на твоя път свърши с този МЦ.Пожелавам ти го от сърце.


*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #184 -: Юни 11, 2008, 14:13:03 pm »
 lawyer ,съжалявам че дойде гадината- :crossfingers: следващи месец да е твоя.
07.10.2009
*
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #185 -: Юни 11, 2008, 14:18:29 pm »
Ееееееееееее, стига, бе, толкова бях сигурна, че този месец ще стане, че нямаше накъде повече. Съжалявам, мила, радвам се на оптимизма ти и не бъди сигурна, че няма шанс този месец, дори и да се пада събота-неделя. Не знам къде ходиш, но повечето клиники правят и през уикенда инсета. Не се разочаровай, първия ден е най-гадно, но горе главата и гледай напред. И ДА, животът е пред теб :-)
 
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #186 -: Юни 11, 2008, 14:48:33 pm »
lawyer :bighug:И аз се надявах ,че ще те подмине,но....Нов месец-нова надежда.
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #187 -: Юни 11, 2008, 15:14:53 pm »
 Съжалявам много! Струва ми се , че би трябвало клиниките да правят инсета и през уикенда. Ти в коя клиника си?
Аз дори си мисля , че моето инсе , ако има такова изобщо , ще се падне да е в събота или неделя...Утре съм на преглед. :bighug:
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #188 -: Юни 11, 2008, 16:49:15 pm »
еееееее, ама как така, аз съм против!!! миличка това да е за последно предлагам !

 :bighug:


*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #189 -: Юни 11, 2008, 21:57:58 pm »
В "Надежда" бяха и двата опита, там ще е и третият. Май през уикенда работят само до обяд и заради намаленото работно време не правят инсета, а само прегледи и спермограми...
Ама как се наревах днеска, една клиентка дойде с бебето си и от този момент като се отключи един рев... директно се метнах на колата и право вкъщи и рев, рев, рев и още ми е крив светът.
Между другото все така се отделя само червена лигавица, без да тече кръв, странен МЦ...
*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #190 -: Юни 12, 2008, 11:12:14 am »
Абе пак висока БТ в началото на МЦ... появи се малко кръвчица, ама пак не е нормално количество
*

    Dime

  • ***
  • 228
  • Благодаря ти Господи !
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #191 -: Юни 12, 2008, 17:50:00 pm »
Миличка,аз също преди няколко месеца има цикъл с много краткотраен М. и ходих на лекар,оказа се че всичко е наред,присто понякога така става.
А много ли е малко и нормално ли е като като количество и цвят кървенето при теб ?
*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #192 -: Юни 12, 2008, 21:40:13 pm »
само като цвят е нормално вече, като количество едва прокапва... другия петък съм на преглед, за да следим овуто за инсето и ще изложа подробно ситуацията.
*

    Dime

  • ***
  • 228
  • Благодаря ти Господи !
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #193 -: Юни 13, 2008, 07:57:10 am »
Мили4ка, как си днес?
Нормализира се се М?
Друг път слу4вало ли ти се е да бъде така?
Аз преди да забременея/ за жалост беше неуспешно/ имах много силен и обилен М., после се скъси като дни , но като коли4ество имам месеци в които е много-слабо и аз незнам на какво може да се дължи.........
Целувки и  :hug2:
*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #194 -: Юни 14, 2008, 11:11:44 am »
Вече взех да излизам от емоционалната дупка и пак с надежда чакам следващия опит.
Макар и странен МЦ си е МЦ... и не ми остава друго освен да се примиря и да зачакам отново - това и правя, ето ме пак тук  :wink:
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #195 -: Юни 14, 2008, 13:03:45 pm »
 Аз след кюретажа съм също с оскъден цикъл и питах док. на последния преглед на какво може да се дължи. Отговорът беше тънка лигавица.
*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #196 -: Юни 14, 2008, 13:35:21 pm »
Мойта лигавица също е сравнително тънка, но е в нормите при последния преглед, преди ову-то беше 6-7 мм, а при инсето 7-8мм, което според докторите било ОК
*

    Dime

  • ***
  • 228
  • Благодаря ти Господи !
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #197 -: Юни 19, 2008, 08:29:32 am »
Мили4ка,как си?Утре ли си на преглед при доктора?
Стискам палци да ви зарадва с хубави новини за новото инсе.
Гушкам те многоооооооооооооооооо :bighug: ама ммногооооооооооооо :bighug: :bighug:
*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #198 -: Юни 19, 2008, 10:40:48 am »
Утре сутринта съм на преглед да видим до къде е стигнал фоликулът и от коя страна е, най-вероятно събота или неделя ще е инсето...дано да работят и да мога да си запиша час. А в събота моя човек има рожден ден, дано да ни е на късмет.
*

    Dime

  • ***
  • 228
  • Благодаря ти Господи !
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #199 -: Юни 19, 2008, 17:11:16 pm »
Нека утре доктора да ви зарадва с хубава новина за хубав фоликул и за свободен час в събота :D,зада може Господ да Ви дари с най- хубавия подарък за рожденият ден на твоята половинка :dating: :sucky: :wink:.Пожелавам ти го от сърце миличка :hug2: :bighug: :hug2:
« Последна редакция: Юни 19, 2008, 17:12:47 pm от Dime »