0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #100 -: Май 21, 2008, 08:19:02 am »
Т.к. БТ днес пак гони върховете, прежалих тестчето. То е от тия, които са в комплект с ову-тестовете и както и очаквах, резултатът беше :bfn: Въпреки че им се носи славата на некачествени, едва ли е лъжлив строгия отрицателен резултат. В петък доки ще си каже думата...
Meggy, дано всичко при теб е наред, миличка  :balk_21:
 

Дано думата на док е тази, която искаш да чуеш, много се надявам, въпреки --- тестове  :D.
 
*
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #101 -: Май 21, 2008, 08:19:59 am »
Здравейте, нова съм във форума, виждам че коментирате за графиката, а аз не мога да ги отварям. Помогнете от къде се отварят.


Отдолу в подписа има картинка с надпис Моята графика. Натисни я и ще ти се отвори съответната графика за този месец. Успех.
 
*
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #102 -: Май 21, 2008, 16:56:51 pm »
Абе знам си аз какво ще ти рече чичо доктор в петък :wink:
*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #103 -: Май 21, 2008, 18:16:45 pm »
 :( и аз си знам, само дано най-подходящия ден за инсе да не се пада в неделя, че още един месец отива по дяволите... Все пак оптимистичния полъх, който внесе ме зарадва. Благодаря ти dgina.
*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #104 -: Май 22, 2008, 08:31:56 am »
DENIIIIIS, да не те обидих с нещо, отдавна не си посещавала моята тема и ми липсваш...
МНОГО МНОГО извинявай, ако съм написала нещо, което да те засегне. По никакъв начин не съм го искала...Не ми се сърди, моля те. :oops:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #105 -: Май 23, 2008, 06:04:02 am »
Не миличка  :D, аз никога за нищо на никого не се сърдя - ако не отговарям то това е, че нямам време и просто не съм успяла да стигна до твоята тема.
Никога не си мисли такива неща - всички имате достатъчно грижи и притеснения, че да се занимаваме с такива дребнави неща.
Пожелавам ти всичко този месец да е наред  :D :balk_21:

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #106 -: Май 23, 2008, 10:54:40 am »
Мерсиии, много си мила... радвам се да те "видя" пак в мойта тема. Понеже правя по-ранна овулация, днес ми беше УЗИ-то, за да следиме фоликулчето. Раничко му е още - само 14 мм е, в понеделник сутринта пак ще го погледнеме и ако е станало готово отиваме на инсеминация. Тоя месец сме в ляво, според доки матката ми е разположена така, че в ляво е по-широко и по-благоприятно за успех. На миналото инсе ову-то беше в дясно и нищо не стана, дано лявото да ми е на късмет.
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #107 -: Май 23, 2008, 10:58:43 am »
 Инсеминация без стимулация ли ще правите? И аз се замислям за такава , но сигурно ще се наложи стимулация.По колко фоликула правиш без стимулация?
 Ще ти стискам палци!
*
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #108 -: Май 23, 2008, 11:41:24 am »
Браво, уцелили сте мястото. Успех на инсето. Ще те следя изкъсо :-)
 
*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #109 -: Май 23, 2008, 12:02:24 pm »
Без стимулация сме, правя си по един фоликул един месец от дясно, другия от ляво и според доки ову-то протича съвсем по учебник, само дето е малко по рано, ама той и МЦ е кратък, така че е нормално. Благодаря ви момичета. Сега ще видим като съчетая на графиката БТ, тестове за ову и УЗИ-та как ще изглеждат нещата.
*
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #110 -: Май 23, 2008, 12:31:31 pm »
Извинявай, че се намесвам в твоята тема, но да кажа, че и аз правя по един фоликул, поне засега, но странно, че само отдясно. Даже днес като ходя и ако е пак от дясно, че питам док. Може пък нещо с левия яйчник да не е наред, знам ли.
 
*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #111 -: Май 25, 2008, 17:40:58 pm »
Мила доста високи температури потдържаш за времето реди ОВ, това нормално ли е за тебе или имаш някакъв проблем.


*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #112 -: Май 26, 2008, 07:34:53 am »
Успех - дано да стане този месец  :D
Ще чакам за новини

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #113 -: Май 26, 2008, 10:37:53 am »
Нямам проблем, миличка, явно съм си по-топла... Овуто наближава, днес пак бях на преглед 20-21 мм фоликул в ляво, лигавица 6-7 мм, утре сме на инсеминация... Не се вълнувам както при първата, тогава мислех, че ще стане и като ми дойде много ревах. Сега по-скоро си мисля колко ли опита още ми предстоят. Пак имам някаква надеждичка, все пак можеше да е много по зле и да няма въобще на какво да се надявам. Ама този път предпочитам да съм скептична.  :balk_133:
Благодаря ти, Denis, естествено, че ще споделя... независимо от изхода.
veni_I_koci, благодаря за вниманието, кога ще ти видим балончетата на графиката, много се радвам за теб?
« Последна редакция: Май 26, 2008, 10:57:09 am от lawyer »
*
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #114 -: Май 26, 2008, 19:28:33 pm »
Стискам ти палци за утре и след две седмици и на теб да ти видим балончетата на графиката :-)
 
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #115 -: Май 27, 2008, 09:39:04 am »
 Стискам палци, мила, да ни зарадваш много скоро!Успех днес! :goodluck:
*

    Dime

  • ***
  • 228
  • Благодаря ти Господи !
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #116 -: Май 27, 2008, 10:11:31 am »
 lawyer, мила, пожелавам ти Господ да е с теб утре и да ти прати най-най-скъпоцения подарък, който да може и да си го гушкате след 9 месеца :babyflips:
Много късмет и  :crossfingers:
*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #117 -: Май 27, 2008, 14:34:32 pm »
БЛАГОДАРЯ ВИ, МОМИЧЕТА!!! Днес инсето мина нормално, фоликула точно се беше спукал (имам предвид същия ден), доктор Пресенска каза, че това бил точният момент, моят доки припомни за дуфастона и предписа задължително сърчице довечера  :D.
Прави ми впечатление, че ову-тестовете ми са точни, а БТ се държи като по учебник, макар и в по-високи стойности.
Ех, дано този месец да е МОЯТ...
« Последна редакция: Май 27, 2008, 14:53:54 pm от lawyer »
*

    Dime

  • ***
  • 228
  • Благодаря ти Господи !
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #118 -: Май 27, 2008, 14:46:15 pm »
lawyer, мила,страхотно,много се радвам,пупупу :D
Сега спокойствие, хубави мисли и дай Боже това да е твоя месец :bighug: :crossfingers: :babyflips: :cheerleader:
Прегръдки :hug2:
*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #119 -: Май 27, 2008, 14:55:52 pm »
 :bighug: :crossfingers: И целувки.