0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    lawyer

Графиката на lawyer
« -: Април 17, 2007, 11:42:38 am »
Идеята за подфорум на графиките ми допада, мисля, че ще е по-лесно и удобно всеки да проследява за себе си.

... И ЕТО Я темата "Графиката на lawyer":chart:

Ще съм много благодарна за всяко изказано мнение и препоръка.
 :welcome:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #1 -: Април 20, 2007, 07:54:39 am »
Нещо не е наред- да не си болна?

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #2 -: Април 20, 2007, 09:23:28 am »
Може би малко съм настинала, защото предните два дни ми бяха схванати всички мускули и ме болеше глава, но само това - без кихане, кашляне, хрема. А и сега Т е по-висока, защото, след като ми каза, че ректално показва по-точни резултати, промених начина на мерене - вече не под езика...  :oops:

Днес съм добре, никаква настинка, последни капки кръв и съм като нов човек. Сутринта нямах възможност до си премеря Т, но от утре няма да пропусна. Би трябвало показателите да се нормализират. От Понеделник започвам и тестовете за Ову. Календарът показва, че фертилният период е от Вторник до Петък.

Много ти благодаря за вниманието, ценя мнението ти и като ми понапредне графиката пак ще се радвам да ми пишеш!!!
*
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #3 -: Април 20, 2007, 10:33:07 am »
Здравей laweyer. Забелязах че имаме едно и също начало на цикъла и явно заедно ще си чакаме... :) и надявам се не за дълго. Дано тази висока БТ в началото е случайна и не е някакъв проблем. Моите БТ-ри също ми се виждат малко високи за началото, но при мен по принцип не е падала по-ниско от 36.7 през последните 3 месеца и с това малко се успокоявам...важното е да се вдигне достатъчно след О. и да се задържи.. :) И аз от понеделник мисля да започна тест за О. и дано този месец има с какво да се похвалим... :goodluck:
*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #4 -: Април 20, 2007, 13:21:25 pm »
Абе май си понастинах от климатика ....  :? , но през важния период Т трябва да може да се проследи нормално, пък и меренето на Т ще го съчетая и с тестове за ову., та ако изобщо има овулация този месец, се надявам да я "заловя в крачка"  :lol:

 dsd, много се радвам, че ми се обади и че ще си имам компания в чакането, друго си е да не съм самичка! Оххх, дано и да се похвалим заедно :kaos7:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #5 -: Април 21, 2007, 06:47:52 am »
И към двете  :D: Не ви ли е рано за тест /понеделник/?
Колко дена е средната продължителност на МЦ при вас?

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #6 -: Април 21, 2007, 10:49:44 am »
моят е 24-25 дни, само миналия месец закъсня, както никога (затова се и надявах на бременност, но уви!) Права си, че понеделник - 23.04. е рано, но в табличката, която ми даде преди няколко дни пише, че при 24-дневен цикъл тестването за ову трябва да започне на седмия ден от началото - та затова. Купила съм си две кутийки с общо 10 тестчета и ще ги употребя всичките, за да се проследят резултатите им паралелно с Т. Мисля, че така ще ти е по-лесно и на теб да прецениш и да ми помогнеш с мнение и съвет. Как мислиш, Денис, да започна ли от вторник ... или кога?
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #7 -: Април 21, 2007, 13:33:51 pm »
моят е 24-25 дни, само миналия месец закъсня, както никога (затова се и надявах на бременност, но уви!) Права си, че понеделник - 23.04. е рано, но в табличката, която ми даде преди няколко дни пише, че при 24-дневен цикъл тестването за ову трябва да започне на седмия ден от началото - та затова. Купила съм си две кутийки с общо 10 тестчета и ще ги употребя всичките, за да се проследят резултатите им паралелно с Т. Мисля, че така ще ти е по-лесно и на теб да прецениш и да ми помогнеш с мнение и съвет. Как мислиш, Денис, да започна ли от вторник ... или кога?
След като МЦ е 24-25 дена - да, може да започнеш в понеделник/вторник, а и след като си се запасила така добре  :D
Разбира се, че ще ти помогна, за това спор няма  :wink:
Винаги ли си била с МЦ 24-25 дена? Просто ми е любопитно, не се притеснявай.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #8 -: Април 21, 2007, 14:48:09 pm »
Общо взето - да, винаги се е въртял около 24-25 дни (като изключим пуберитета :D - тогава правеше каквото си поиска, но никога по-рано от 23-ти ден и по-късно от 29-ти). След като минах 20-21 години се закрепи и стана като швейцарски часовник 24-25 дни. През 2005 и до Август 2006 пиех Novinette, но не поради здравословни проблеми, а само с контрацептивна цел (постоянен партньор, а момента за бебе не беше дошъл). Като ги спрях, нямаше разлика в продължителността (когато лекарят ми ги предписа, каза, че са много леки и най-вероятно затова не разстроиха системата по никакъв начин)
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #9 -: Април 21, 2007, 14:58:36 pm »
 :D Благодаря за изчерпателният отговор

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #10 -: Април 21, 2007, 17:21:59 pm »
 :balk_600: Моля,изчерпателните отговори са ми професионално изкривяване - клиентите искат да знаят всичко за всичко... и аз с доста говорене си изкарвам хляба  :phone:
А ти с какво се занимаваш, ако разбира се не те притеснявам с въпроса?  :balk_119: FRIENDS???
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #11 -: Април 22, 2007, 06:55:29 am »
 :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #12 -: Април 22, 2007, 10:39:34 am »
Ясно, ок, продължаваме да следим графиката.... :D
*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #13 -: Април 27, 2007, 09:44:16 am »
ДЕНИИИС, ДЕНИИИИИС, май вече графиката става за гледане? а?
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #14 -: Април 27, 2007, 19:27:44 pm »
Супер ти е графиката   :D - днес или утре ще е О.
Действайте докато БТ не се повиши трайно.
Дано да стане :wink:

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #15 -: Април 28, 2007, 11:50:29 am »
МЕРСИ! преди няколко дни (във вторник) ходих на лекар, т.к. след цикъла слузта беше станала леко "на парцалчета". Каза, че от запарването са се активирали малко гъбки и ми даде вагинален крем, с който трябваше да седя три дни без секс. След прегледа с ехограф ми каза, че вижда фоликулче от дясно и от петък (27-ми) мога да си дебна ову-то - от петък четири-пет дни препоръча да не пропускаме и ние действаме, явно и графиката показва това и пак съм много обнадеждена!!!
Благодаря ти за вниманието.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #16 -: Април 28, 2007, 14:18:38 pm »
За нищо  :D
Дано да стане чудото

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #17 -: Април 29, 2007, 18:44:20 pm »
май този път верният ден е уцелен .... остава да е уловен и точния момент, а и всичко останало да е както трябва и..... :goodluck: и може би ....  :babydust:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #18 -: Април 30, 2007, 08:40:40 am »
Дано да стане  :D
О е била /според мен/ на 13 ден от МЦ.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #19 -: Април 30, 2007, 12:31:20 pm »
защо ли така падна Т - до 36.7????