0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #600 -: Февруари 06, 2009, 21:10:12 pm »
Не е нужно да си взимаш час. Отиваш в клиниката и си чакаш реда.
Аз съм пациентка от 3 години, и с час съм била само за първичния преглед. След това доктор Владимиров ме викаше без час в интервала 10.00-12.00 ч.
Успех.
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #601 -: Февруари 06, 2009, 21:14:07 pm »
tanj74 , не знам от какво точно си се обидила.... Преди да се обиждаш, моля имай доблеста да не предаваш грешно разбрана информация.
« Последна редакция: Февруари 06, 2009, 21:16:27 pm от zayak3 »
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #602 -: Февруари 06, 2009, 21:50:16 pm »
преди няколко дни се обаждах и ме записаха в някакъв списък на двоики, които се интересуват от това и ми казаха че ,до 2-3 седмици ако е тръгнала процедурата ще ми се обадят
Момичета, аз като прочетох написаното от Норма, взех че звъннах в клиниката.Наистина има списък на чакащи за безплатно инвитро и доколкото разбрах списъка е доста дълаг.Звънете и се запишете.На мен ми обясниха, че към края на месеца ще бъде ясно какъв е списъка от необходимите изследвания.И че ще ми се обадят или аз да звънна да питам какво точно ще трябва.
tanj74 , не знам от какво точно си се обидила.... Преди да се обиждаш, моля имай доблеста да не предаваш грешно разбрана информация.
                         Обещах да не си чатя с теб, обаче ти си много настоятелна.За твоето изказване ето тук нямам обяснение
Въпросните списъци, за които се опищя орталъка
 Няма да е лошо, ако го правите и вие  преди да шашкате народа.
И ми е интересно, къде е тази грешна информация дето съм я разпространила по твои думи?Много те моля, просто не ми отговаряй, а прочети и си направи изводите.Крайно неприятно ми е да контактувам с някой по този начин и да доказвам не знам какво си.
« Последна редакция: Февруари 06, 2009, 21:52:26 pm от tanj74 »
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #603 -: Февруари 06, 2009, 22:02:51 pm »
 tanj74, хората, които четат разбраха, само ти не разбра.  За какво си се запънала и се заяждаш -не е ясно обаче.
Можеше просто да кажеш, че не си разбрала правилно какво са ти казали и да се приключи темата!
Отново и за последно ти цитирам кое не е вярно:
Цитат
Наистина има списък на чакащи за безплатно инвитро и доколкото разбрах списъка е доста дълаг
Ама хич нямам за цел да те обиждам-теб или който и да  е тук във форума. На мен също ми е безкрайно неприятна цялата история, защото вярвай ми, заради едно такова изречение, ония ден в клиниката за 15 мин. се обадиха 5 човека, за да се записват за безплатна процедура.
Съвсем искрено-не се заяждам, просто е удачно да се проверява достоверноста на информацията, преди да се публикува.
 
« Последна редакция: Февруари 06, 2009, 22:05:49 pm от zayak3 »
*

    wild cat

  • ***
  • 404
  • Няма начин да няма начин!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #604 -: Февруари 07, 2009, 09:48:29 am »
заради едно такова изречение, ония ден в клиниката за 15 мин. се обадиха 5 човека, за да се записват за безплатна процедура.
Извинявай, зайче, но нали точно това е целта! С този списък, лекарите в клиниката ще имат представа колко жени биха искали да направят ин-витро при тях със средства от Фонда.
Кога, как и дали ще бъдат одобрени е съвсем друг въпрос. Мисля, че никой от писалите по-горе не твърди нещо друго.  :wink:
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #605 -: Февруари 07, 2009, 16:33:24 pm »
wild cat  :good_post: Благодаря за подкрепата!Аз вече бях започнала да си мисля, че ми се втълпява вина. :(
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #606 -: Февруари 18, 2009, 14:03:07 pm »
Здравейте момичета,
Имам час при д-р Владимиров записан за месец април.
Искам да ви попитам за първия път, когато ще ходя на преглед дали трябва и мъжа ми да идва с мен?!! Извинявам се за тъпия въпрос, но незнам дали и той ще трябва нещо да изследва още на първия преглед или само аз трябва да отида!!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #607 -: Февруари 18, 2009, 14:09:54 pm »
Здравейте момичета,
Имам час при д-р Владимиров записан за месец април.
Искам да ви попитам за първия път, когато ще ходя на преглед дали трябва и мъжа ми да идва с мен?!! Извинявам се за тъпия въпрос, но незнам дали и той ще трябва нещо да изследва още на първия преглед или само аз трябва да отида!!

трябва. първо, защото това дете ще го правите двамата с мъжа ти, а не ти сама и е редно да сте и двамата на първия разговор. второ, защото ще се иска и той да се изследва - да направи спермограма. добре е да се подготвите предварително затова, за да спестите още едно ходене. обади се на регистратурата и питай дали може да запишеш час за спермограма в същия ден, когато ти имаш час. изискванията за спермограма са минимум 3 дни без алкохол, лекарства и секс.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #608 -: Февруари 18, 2009, 16:07:35 pm »
 :wink: Много благодаря за отговора. Спермограмата ставаше бързо нали?!!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #609 -: Февруари 18, 2009, 16:13:03 pm »
:wink: Много благодаря за отговора. Спермограмата ставаше бързо нали?!!

да, след 2-3 часа има резултат.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #610 -: Февруари 19, 2009, 08:58:41 am »
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=34174.0
бел. мод. Постингът е редактиран по желание на потребителя
« Последна редакция: Февруари 19, 2009, 19:41:41 pm от Zlatulka »
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #611 -: Февруари 20, 2009, 15:03:41 pm »
Да, д-р Владимиров е допуснал грешка/доколкото разбирам, аз не съм особено веща/ и съжалявам, че се е получило така. Няма безгрешни лекари. Както казах на мен пък Стаменов не ми назначи ЦС преди стимулацията с клостилбегит. Това не значи, че са лоши лекари. Понякога голямата натовареност, помага да се вземат прибързени решения. За жалост за сметка на пациента.
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #612 -: Февруари 22, 2009, 21:58:04 pm »
Здравейте, момичета!
Има ли някой информация дали около 3 март клиниката ще си работи както обикновено?

Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #613 -: Февруари 23, 2009, 14:19:16 pm »
Момичета,
миналата седмица си запазих час при доктор Владимиров и ми дадоха първия свободен.
Сега като си пресмятам дните, точно тогава трябва да ми дойде. Въпроса ми е дали ще може все пак да ме прегледа доктора!?
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #614 -: Февруари 23, 2009, 14:25:17 pm »
Момичета,
миналата седмица си запазих час при доктор Владимиров и ми дадоха първия свободен.
Сега като си пресмятам дните, точно тогава трябва да ми дойде. Въпроса ми е дали ще може все пак да ме прегледа доктора!?

Да, ако ти е трети ден пък още по-добре!


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #615 -: Февруари 23, 2009, 16:28:11 pm »
Мен ме е преглеждал на втори ден - най-силния ми така да се каже :D Беше мътна и кървава ама те са подготвени за такива ситуации :D
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #616 -: Февруари 23, 2009, 16:54:02 pm »
Мен ме е преглеждал на втори ден - най-силния ми така да се каже :D Беше мътна и кървава ама те са подготвени за такива ситуации :D
И мен така, колкото и да ми беше неудобно и странно :oops:
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #617 -: Февруари 23, 2009, 16:57:00 pm »
и мен ме беше извикал на третия ден май(вече не помня) и аз като влязох в кабинета и като ми каза да се приготвям за преглед, му напомних, че съм в цикъл. А той казва:" Знам". Мен ми стана смешно, защото човека умишлено ме е викнал по време на цикъла, ама аз.... :D
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #618 -: Февруари 23, 2009, 18:11:10 pm »
Сега като чета и мен ми е смешна моята реакция миналия месец, ама такова неудобство през живота си не бях изпитвала- прегледа ми беше на втория ден и такива течове имаше, че само исках по-бързо да се измъкна от кабинета, а сега виждам, че често се случва.Така че май д-р Владимиров е свикнал на такива ситуации. Имам въпрос дали на 2 март лабораторията им ще работи?
url=http://lilypie.com][/url]
[/url
*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #619 -: Февруари 23, 2009, 19:50:14 pm »
Здравейте, момичета!
Има ли някой информация дали около 3 март клиниката ще си работи както обикновено?



И аз се интересувам на 2-3 март дали ще работят. Ако някой е ходил скоро нека да се включи.
« Последна редакция: Февруари 23, 2009, 19:52:00 pm от ivetod »