0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #520 -: Януари 09, 2009, 20:36:30 pm »
Да, от вчера. Аз също бях чувала че работи сьс ЗК, но вчера бях там и лично попитах - отговорът беше не... :(
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #521 -: Януари 10, 2009, 00:53:21 am »
Здравейте , записвам се да следя темата. Имам записан час за д-р Владимиров за другият месец! Успех на всички!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #522 -: Януари 10, 2009, 16:24:05 pm »
момичета,как да стигна до клиниката на д-р Владимиров, кой автобус се хваща от централната автогара и от коя спирка . София е огромна. Помагайте
Очакваме те бебче
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #523 -: Януари 10, 2009, 16:49:08 pm »
трамвай 19 от спирката на бул хр.ботев или тъй като същият минава на високосна година маршрутка 22 от същия булевард, късмет!


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #524 -: Януари 10, 2009, 17:17:06 pm »
транвай №19 минава на около 20 мин.има разписание което се спазва .Спира много близо до клиниката .Спирката е ж.к Лагера мисля че така .


Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #525 -: Януари 10, 2009, 17:31:12 pm »
Galian_75 , МинииКкики благодаря ви за бързите отговори. Желая и на двете ви успех
Очакваме те бебче
*

    wild cat

  • ***
  • 404
  • Няма начин да няма начин!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #526 -: Януари 11, 2009, 15:14:48 pm »
Момичета, знаете ли какви са референтните стойности на АМХ  и на Inhibin B ?
Д-р Владимиров каза, че стойностите ми не са добри, но на бланката не са нанесени референтните, така че да се ориентирам по-добре. Знаете ли какви са те за жени на 37 год. според лабораторията в клиника "София"?
При мен на 4-ти ден АМХ=0.77 , а Inhibin B=12.72  :(
wildcat, на уеб сайта на клиниката са дадени следните референтни стойности: АМХ - 0,9 - 1,7 ng/ml и Инхибин Б - 33 - 190.
Благодаря ти за отговора, а също и за много ценната статия относно методите за определяне на яйчниковия резерв, която си пуснала в "Хормонални". 

Ако е удобно, би ли споделила защо сменяш лекаря и клиниката?
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #527 -: Януари 12, 2009, 13:12:50 pm »
Вече споделях в една друга тема и затова няма да се разпростирам надълго и нашироко тук, но като цяло (поради мал шанс или нещо друго) ми се случиха редица неприятни инциденти докато бях в процедура - пропуснаха да ми запишат час за мамолог (разбрах, че това е влизало към процедурата чак, когато си правех теста за бременност); имах надписана сума в крайната фактура и после се наложи да чакам 2 седмици, за да ми върнат 1600 лв. (държа да отбележа, че накрая нещата се оправиха, но съветвам всички момичета да си водят подробни записки за броя ампули, срещу които се разписват и да смятат накрая, преди да платят); не получавах навременна (а често и никаква) информация за провежданото ми лечение (разбирам, че докторът е зает, но аз съм си най-важна и ме интересува какво се прави с мен и какво се случва с тялото ми); когато и да си поискам копие на изследването, беше огромен зор да се сдобия с него (като цяло имам забележки към отношението на персонала, но няма да навлизам в подробности); все още предстои да си изясня въпроса дали на половинката ми му направиха всички изследвания, които платихме (защото има разлика между това, което д-р Владимиров предписа като изследвания и това, за което ми дадоха резултат в крайна сметка).

Към тези, които ще скочат да ме опровергават: както казах и преди, давам си сметка, че вероятно на мен ми се струпаха повече инциденти, отколкото на средностатистическия пациент на тази клиника, но те повлияха категорично мнението ми за лечебното заведение и това са причините, поради които не смятам да продължавам лечението си там. Публикувам мнението си тук, а не го изпращам на лично съобщение на wild cat, защото смятам, че всеки трябва да има достъп до тази информация, когато прави своя избор на клиника.

Поздрави и късмет!
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #528 -: Януари 12, 2009, 15:17:24 pm »
просто информативно -как така имаше надписана сума във фактурата-от лекарствата ли ?
Хвърли ме в размисъл -  аз  миналия път  в клиниката  казах  -имам да плащам едни лекарства - малко търсене падна докато  изясним колко дни  какво ми е слагано -казаха ми една крайна сума и я  платих -ама не съм си сметнала кое по колко  -чак се замислих ,че аз не съм видяла сметката ,ама да съм искала  :oops:
Абе и аз 10.2008 бях в процедура и имаше мамолог ... ама после разбрах за  прегледите ,и аз съм от непрегледаните   :?


Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #529 -: Януари 12, 2009, 15:29:49 pm »
Ами, не знам как е станало (не смятам, че е било нарочно), но вместо 45 ампули гонал ми бяха хакнали 69. Аз още като видях тотала малко хлъцнах, но понеже бяха забравили да ми дадат фактурата на пункцията, а всичко това се случваше след трансфера, нямаше как - трябваше да платя.

Освен това, понеже за всяко лекарство питах колко струва и си записвах на едни хвърчащи листчета, можеше да съм объркала нещо. Та чак после, като се прибрах, започнах да броя кой ден колко ампули съм взимала, какви лекарства имам в списъка, и като ги събрах, видях от къде идва разликата.
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #530 -: Януари 12, 2009, 16:27:46 pm »
имаше мамолог ... ама после разбрах за  прегледите ,и аз съм от непрегледаните   :?

Аз пък сега от вас разбирам за мамолога и че се минавало на преглед.Това пожелание ли е или минават всички?
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #531 -: Януари 12, 2009, 18:33:49 pm »
Това, което аз чух, беше, че към ин-витро процедурата е включен и 1 безплатен преглед при мамолог.
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*

    Pipi_M

  • **
  • 148
  • Няма невъзможни неща!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #532 -: Януари 12, 2009, 19:03:18 pm »
Моята процедура беше в края на ноември.Никой не ме предупреди за прегледа при мамолог.А крайната сума беше 9000лв(без изследванията).
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #533 -: Януари 14, 2009, 11:27:49 am »
вярно ли че до края на седмицата д-р Владимиров го няма  /в чужбина / и д-р Димитрова  преглежда ?


*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #534 -: Януари 14, 2009, 11:53:23 am »
да, д-р Владимиров до петък го няма :)
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #535 -: Януари 14, 2009, 12:36:39 pm »
Здравейте момичета,
Някой знае ли като го няма доктора, Димитрова може ли да ми вземе материал за микробиологично изследване? Май имам гъбички - имам сърбеж. А знаете ли колко струва това изследване в клиниката? Благодаря ви предварително. В момента съм в 13-та гестационна седмица и 6 дни.
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #536 -: Януари 14, 2009, 12:45:37 pm »
Miriam, тази сутрин лично тя ми взе  материал. Обади се в клиниката за всеки случай, но не мисля, че ще има проблем.
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #537 -: Януари 14, 2009, 12:49:34 pm »
Много ти благодаря zayak3! А имаш ли спомен колко парички ти взеха? Аз мисля направо да отида утре сутринта.
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #538 -: Януари 14, 2009, 12:53:10 pm »
Нямам представа  Miriam, аз съм по програма. Обаче в сайта на клиниката пише:
Микробиология (влагалище, еякулат)    20   лв.
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #539 -: Януари 15, 2009, 09:27:47 am »
Цената е 25 лв.