0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #500 -: Януари 07, 2009, 09:47:37 am »
Здравейте момичета, д-р Владимиров е най-некадърния доктор когото съм посещавала.Искаше да започва да ми прави ин витро без всъщност никакви изследвания да ми назначи.Просто му личеше отдалече че иска да прибере парите без всъщност да свърши работата, за която е призван.Бях свидетелка на скандал вдигнат от друга пациентка, че вместо да й поставят инжекция с необходимото лекарство, сестрата се опитала да й постави физиологичен разтвор. За отношението да не говориме на целия персонал - държат ни крака с часове, докато се появи "докторчето". За мен това е непростимо и грубо.

Ама каква е целта на този пост изобщо?!
"Докторчето" не се появява. Докторът си е непрекъснато там. Всъщност за какво ли пишем изобщо като в този пост няма и едно смислено обвинение.....

АКО ЗА ТЕБ ГОСТЕ ТОВА, КОЕТО СИ ОПИСАЛ/А Е "НЕПРОСТИМО И ГРУБО", ТО СПОРЕД МЕН Е ПОДСЪДНО!!
« Последна редакция: Януари 07, 2009, 09:50:15 am от via »


*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #501 -: Януари 07, 2009, 11:47:45 am »
Аз онемях като прочетох  . 8O
Звучи като някакви измислици .Абсурдно  е .
Аз съм имала несъгласия понякога   с  д-ра / и всички навярно сме се питали така ли е най-добре/ ,но  написаното е   необосновано и нереално .
Интересно кои са кадърните  ти   доктори -тежко и горко  ,ако наистина имаш проблеми ,а това не е  само провокация.


*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #502 -: Януари 07, 2009, 13:05:12 pm »
Госте, аз не съм пациент на доктора, но мога да ти кажа, че това което пишеш е абсурдно!Няма клиника, в която да се прави ин витро без изследвания.
Пристрастена към д-р Хаус!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #503 -: Януари 07, 2009, 14:44:26 pm »
Момичета, знаете ли какви са референтните стойности на АМХ  и на Inhibin B ?
Д-р Владимиров каза, че стойностите ми не са добри, но на бланката не са нанесени референтните, така че да се ориентирам по-добре. Знаете ли какви са те за жени на 37 год. според лабораторията в клиника "София"?
При мен на 4-ти ден АМХ=0.77 , а Inhibin B=12.72  :(
wildcat, на уеб сайта на клиниката са дадени следните референтни стойности: АМХ - 0,9 - 1,7 ng/ml и Инхибин Б - 33 - 190.
Аз също не знам какво да мисля за яйчниковия си резерв, моите резултати са АМХ 1.32 и Инхибин - 25.72 на трети ден. Пусках тема с размислите си в Хормонални проблеми, но никой не отговори, за съжаление.

adf, лично аз не съм от най-доволните пациенти на д-р Владимиров и за себе си съм решила да не продължавам лечението си в тази клиника. При всички положения обаче това, което казваш е АБСУРДНО И СМЕШНО. Моето впечатление е, че дори при най-малкото съмнение за промяна в статуквото, докторът изисква ново изследване и, ако някой въобще е споменал думите "ин-витро" пред теб, това надали е било в контекста на: "Хайде да започваме веднага без никакви изследвания".

Поздрави и късмет!
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #504 -: Януари 07, 2009, 15:23:59 pm »
ей голям факир тоя д-р Владимиров, ей, с физиологичен разтвор при мен докара 31 яйцеклетки, че и бебе гледам сега след некадърно първо инвитро. пък всякаквите спермограми, хормони през ден, вирусологии и узита и прочие сигурно съм ги сънувала.анонимният гост със сигурност зане по-добре от мен.

Къде се бутаме тука в навалицата бре МиниииКики( от де го измисли тоя Ник :lol: изкриви ми езика, мари булка :wink:!
Дойде, регистрира се, ливна помията и айдеее...съши с пясък и ***** 5 лъжи и бега!

Факир е я, доктора Наши, това е положението...и все повече да помага и да сбъдва мечти!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #505 -: Януари 07, 2009, 16:14:06 pm »
от де го измисли тоя Ник :lol: изкриви ми езика, мари булка :wink:!

Фантазьорски, а, тва фантазьорство ще е само от физиологичния разтвор,дето ми го биха 15 дни наред и сутрин и следобед, е и още ме държи, факир ти казвам, Мишанто


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #506 -: Януари 07, 2009, 19:16:24 pm »
здравейте момичета,таман съм на точното място ,т.е. като пациентки на д-р Владимиров ви моля за съвет.Аз имам вече едно неуспешно икси през октомври в друга клиника , на 37 години съм , мъжки фактор и ИЯР . За началото на март имам час при д-р Владимиров.Ще ми се сега преди следващия опит да си направя генетични и имунологични.Къде мога да си направя такива . Прочетох ,че той работи съвместно с д-р Начев и д-р Тачева.Кой ще ми препоръчате ,за да се обадя и си запазя час. И още нещо, за спермограмата , също ли е с вземане на час и колко време предварително трябва да се вземе, понеже половинката трябва до 5 дни след първичния ни преглед при доктора да пътува извън страната.желая на всички ви успех и ви благодаря предварително за отговорите
Очакваме те бебче
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #507 -: Януари 07, 2009, 20:22:19 pm »
здравей, boiger.

в клиниката на д-р Владимиров могат да ти направят имунологични и генетични изследвания. като отидеш при доктора, той ще назначи изследванията - ти му кажи за желанието си. д-р Начев е ендокринолог, а д-р Тачева е ембриолог. спермограмата също е с час, запишете час за съпруга ти за същия ден и час, когато ще ходите на първия преглед - да не губите време за ново идване до клиниката само за спермограма. за часове за спермограми не се чака много.
на първия преглед е желателно да сте двамата с мъжа ти заедно.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #508 -: Януари 08, 2009, 01:53:28 am »
Имуноложката при Владимиров се казва д-р Викентиева, а генетика е д-р Савов.За тях можеш да си запишеш час и преди да си минала на първичен преглед, и направо с готовите резултати да влезеш за първи преглед и да не губиш време.Генетичните стават за 5-7 дни, а имунологичните ги правят само в четвъртак сутрин, и доколкото знам и за самото взимане на кръв трябва да си запишеш час, което значи че консултацията с имуноложката трябва да е минала преди това. Имунологичните стават готови горе долу след 2 седмици, поне при мен бе така.За спермограмата jam ти  е обяснила много точно.Мисля че по този начин няма да изгубиш ценно време.Късмет boiger!
« Последна редакция: Януари 08, 2009, 01:55:00 am от tanj74 »
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #509 -: Януари 08, 2009, 12:08:34 pm »
Jam , Tanj74, благодаря за подробната информация момичета.Ще направя необходимото.Приятен ден и късмет
Очакваме те бебче
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #510 -: Януари 08, 2009, 15:20:37 pm »
Аз искам да попитам д-р Владимиров работи ли със зд. каса?
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #511 -: Януари 09, 2009, 11:16:10 am »
Момичета, знаете ли случайно дали наблизо или около клиниката може да се намери възможност за нощувки. Аз не съм от София и затова ще ви бъда благодарна ,ако може да ми кажете. приятен ден
Очакваме те бебче
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #512 -: Януари 09, 2009, 11:31:09 am »
Момичета, знаете ли случайно дали наблизо или около клиниката може да се намери възможност за нощувки. Аз не съм от София и затова ще ви бъда благодарна ,ако може да ми кажете. приятен ден
Здравей! Близо до клиниката има 2 хотела които може да ти свършат работа :
http://www.hotel-geneva.com/
http://www.central-hotel.com/?hotel=f&page=contacts&language=bg

Надявам се да съм била полезна!
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #513 -: Януари 09, 2009, 11:45:37 am »
Тези и двата са скъпи.
Пиши на barbaron0708 тя спеше на едно място да ти даде координати и да ти обясни как е и къде се намира.
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #514 -: Януари 09, 2009, 11:51:23 am »
скъпички ми се сториха :?.
Дайте нещо  по евтино.
Аз досега все при познати съм била ,но в тези студове не искам да ги притеснявам и мисля на хотел ,но в  тези   е многоооо.

писали сме заедно с ara


П.П .аз ето това издирих
http://www.diuu.bg/kursove/novi_telefoni/koordinati.htm


Общежитие:

Управител Ирена Нешева

стая 102; тел.:  +359 2 8080 759

 21 лева на вечер  някъде по горнобанския път се намират -Цар Борис  224 май ,ама не запомних...
« Последна редакция: Януари 09, 2009, 11:56:56 am от nimika »


*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #515 -: Януари 09, 2009, 12:49:29 pm »
Аз спях в този хотел

http://zorahotel.hit.bg/

също е близо до клиниката
« Последна редакция: Януари 09, 2009, 12:52:27 pm от Simba »
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #516 -: Януари 09, 2009, 13:44:56 pm »
Нина, ще се караме с теб  :x  :lol:... Останалото по скайпа  :D
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #517 -: Януари 09, 2009, 16:48:33 pm »
яко оспамихме темата  -тя е за д-р Владимиров  -ще ни се скарат  :oops:
имаше пускана тема  за хотели и  нощувки .
пп .С ognyana   ще се разберем ,ама ние си знаем 


*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #518 -: Януари 09, 2009, 18:26:57 pm »
Mel_69, за съжаление Владимиров не работи сьс ЗК.
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #519 -: Януари 09, 2009, 19:47:02 pm »
Аз искам да попитам д-р Владимиров работи ли със зд. каса?

dsd -това актуална информация ли е?
моя първичен преглед  при него беше с направление- но  това беше преди година и половина  -така ,че може нещата да са  се  променили.
Mel_69-най-добре звънни на регистратурата и попитай.
Евентуално само прегледа може да мине по ЗК -така или иначе останалите специфични изследвания  и процедури не се поемат .Мисля,че срещах изказвания на момичета ,че са минали преглед по ЗК .
И сега го посещавам ,но не съм се занимавала вече с направления и т.н.
Успех.