0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #480 -: Ноември 13, 2008, 15:04:21 pm »
norma, след Нова година ще стане ясен новия регламент за финансиране на инвитро. може би си чела, че са отпуснати повече пари за догодина. следи новините в сайта.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    norma

  • **
  • 88
  • обичайте се
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #481 -: Ноември 13, 2008, 17:54:21 pm »
jam,
знам 4е има някакво замисляне по въпроса,това свързано с касата ли щее, или със записване по клиниките ще стане и които изправари...това озна4ава ли 4е касата сега не попълва документи?като в задънена улица съм все нищо не върви....
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #482 -: Декември 10, 2008, 11:21:13 am »
Да питам  в тази тема -другата седмица  ще правим пункция на киста-  при д-р Владимиров  съм  -някъде  бях чела  ,че  работел със здравната каса  ,от  което останах много учудена .
Дали тази манипулация минава по здравната каса  и дали мога да опитам  да е така ?
Неудобно ми е да попитам Д-ра -досега всичко съм си плащала,но са били неща , за които знам ,че  не се поемат от здравната  каса   ,а за прегледите  няма смисъл да се разправям с направления и т.н .
 


*

    wild cat

  • ***
  • 404
  • Няма начин да няма начин!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #483 -: Декември 10, 2008, 20:55:43 pm »
Момичета, знаете ли какви са референтните стойности на АМХ  и на Inhibin B ?
Д-р Владимиров каза, че стойностите ми не са добри, но на бланката не са нанесени референтните, така че да се ориентирам по-добре. Знаете ли какви са те за жени на 37 год. според лабораторията в клиника "София"?
При мен на 4-ти ден АМХ=0.77 , а Inhibin B=12.72  :(
« Последна редакция: Декември 10, 2008, 21:46:30 pm от wild cat »
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #484 -: Декември 10, 2008, 21:23:49 pm »
wild cat, вероятно всяка лаборатория си има свои референтни стойности. На мен н-р д-р Владимиров ми каза, че няма смисъл да се изследвам, защото е ясно, че съм с ИЯР. Доц. Конова, обаче ми е изследвала Инхибин Б и на 3-ти ден и моят резултат е като твоя - 12,74. Референтна стойност - копирам от резултатите си - 3 ден от МЦ – N>45 pg/ml.
За АМХ не мога да ти кажа нищо. Успех!
« Последна редакция: Декември 10, 2008, 21:26:52 pm от du6ka »

*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #485 -: Декември 10, 2008, 21:28:30 pm »
Момичета, аз пък да ви питам, знаете ли от кога до кога ще почива клиниката на д-р Владимиров?

*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #486 -: Декември 10, 2008, 22:12:07 pm »
Момичета, знаете ли какви са референтните стойности на АМХ  и на Inhibin B ?
Д-р Владимиров каза, че стойностите ми не са добри, но на бланката не са нанесени референтните, така че да се ориентирам по-добре. Знаете ли какви са те за жени на 37 год. според лабораторията в клиника "София"?
При мен на 4-ти ден АМХ=0.77 , а Inhibin B=12.72  :(
wild cat, доколкото съм чела и аз стойностите на АМХ са от 0 до 10, а за Инхибин Б също незнам - пишеше, че в българската популация се среща спонтанно забременяване и при жени с 33, а иначе и аз знам че за долна граница се приема 45. Моите резултати /правени са в клиниката на д-р Владимиров/ бяха 33,88 - Инхибин Б, 4,63 АМХ. Док каза, че не са толкова зле. С тези стойнсти забременях спонтанно. На 30 години съм.
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #487 -: Декември 11, 2008, 10:19:07 am »
Момичета, аз пък да ви питам, знаете ли от кога до кога ще почива клиниката на д-р Владимиров?
Да и аз се интересувам,някой знае ли нещо,от кога излизат във ваканция и до кога?
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #488 -: Декември 11, 2008, 23:11:06 pm »
Клиниката ще работи през всички работни дни до края на годината, вкл. 29 и 30 декември.
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #489 -: Декември 18, 2008, 13:13:38 pm »
След 1г.загубено време и пари в клиниката на Щерев, там нештата са толкова комерсиални и безотговорни. За мен е недопостимо доктора да пита пациента си -искаш ли това,искаш ли онова,след като ти като пациент се доверяваш на специалист.Да не говорим за всевъзможните изследвания и противоречивите отговори на един и същти въпрос-с една дума -пълно разочарование.Сега смятам да се доверя на д-р Владимиров,имам час за 10 февруари, дано да оправдае надеждите ми,това което чета тук за него ме кара да се чувствам по-спокойна.
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #490 -: Декември 18, 2008, 13:32:50 pm »
sarova31, д-р Владимиров е единственият доктор, който съм посещавала за репродуктивният ми проблем, но имам чувството, че съм попаднала на един от малкото истински професионалисти и същевременно коректни доктори. Имаше някъде и друга тема за него от по-скоро. Предполагам си я прочела и няма да се повтарям, но се изкушавам да напиша и тук, че макар че не е многословен, е лекар на който може да се има абсолютно доверие. Желая ти УСПЕХ!!!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #491 -: Декември 19, 2008, 12:14:26 pm »
някой знае ли как ще работи д-р Владимиров след нова година от кога е на работа
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #492 -: Декември 20, 2008, 11:49:35 am »
някой знае ли как ще работи д-р Владимиров след нова година от кога е на работа

Яница, д-р Владимиров ще работи през всички официални работни дни до Нова година (т.е. на 22-23 и на 29-30.12.), а след Нова година - от 05.01.
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #493 -: Декември 20, 2008, 17:13:56 pm »
Ivchoni благодаря ти, бях се притеснила ако на 5 януари не работи защото ще правя нов опит а ме записа за януари и ми каза да отида между 2-5 ден от цикъл.
*

    adf

Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #494 -: Януари 06, 2009, 19:47:59 pm »
Здравейте момичета, д-р Владимиров е най-некадърния доктор когото съм посещавала.Искаше да започва да ми прави ин витро без всъщност никакви изследвания да ми назначи.Просто му личеше отдалече че иска да прибере парите без всъщност да свърши работата, за която е призван.Бях свидетелка на скандал вдигнат от друга пациентка, че вместо да й поставят инжекция с необходимото лекарство, сестрата се опитала да й постави физиологичен разтвор. За отношението да не говориме на целия персонал - държат ни крака с часове, докато се появи "докторчето". За мен това е непростимо и грубо.
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #495 -: Януари 06, 2009, 20:19:40 pm »
Искаше да започва да ми прави ин витро без всъщност никакви изследвания да ми назначи.............Бях свидетелка на скандал вдигнат от друга пациентка, че вместо да й поставят инжекция с необходимото лекарство, сестрата се опитала да й постави физиологичен разтвор.
adf, няма как да ти се направи ин витро без необходимите изследвания. Бъди сигорна, че когато си готова за процедура и решиш да пристъпиш към нея , то ще ти бъдат направени всички необходими изследвания.Аз имам 2 иксита при Владимиров, и мога да ти кажа, че не бях претупана.А това за физиологичния разтвор просто не го вярвам, това е страшна глупост и невярвам сестрите да си позволят подобно нещо, тъй като инжекциите ги отварят пред теб и няма как да не забележиш разликата. Другото което правят, е да ти дадат инжекциите за вкъщи, така че , това което си написала за скандала ми се вижда пълна измислица.Късмет!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #496 -: Януари 06, 2009, 20:43:07 pm »
adf, написала си изключително нагли и долни клевети. не знам каква ти е подбудата, но клеветата е наказуемо деяние по законите на тая държава.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #497 -: Януари 06, 2009, 20:52:29 pm »
ей голям факир тоя д-р Владимиров, ей, с физиологичен разтвор при мен докара 31 яйцеклетки, че и бебе гледам сега след некадърно първо инвитро. пък всякаквите спермограми, хормони през ден, вирусологии и узита и прочие сигурно съм ги сънувала.анонимният гост със сигурност зане по-добре от мен.


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #498 -: Януари 06, 2009, 21:08:40 pm »
Здравейте момичета, д-р Владимиров е най-некадърния доктор когото съм посещавала.Искаше да за*очва да ми прави ин витро без всъщност никакви изследвания да ми назначи.Просто му личеше отдалече че иска да прибере парите без всъщност да свърши работата, за която е призван.Бях свидетелка на скандал вдигнат от друга пациентка, че вместо да й поставят инжекция с необходимото лекарство, сестрата се опитала да й постави физиологичен разтвор. За отношението да не говориме на целия персонал - държат ни крака с часове, докато се появи "докторчето". За мен това е непростимо и грубо.

  Ти си просто един лъжец (лъжкиня), който е дошъл тук с единствената цел да оплюе д-р Владимиров. Долно и гнусно.
*

    elma

  • *****
  • 1289
  • Само преживяното е истински разбрано
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #499 -: Януари 06, 2009, 21:19:14 pm »
Д-р Владимиров пристъпва към ин витро в краен случай и след направени необходими изследвания. На мен ми се размина и съм му безкрайно благодарна, че стигнахме до щастливия край по най-лекия, безобиден и евтин метод. :D