0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #460 -: Септември 25, 2008, 09:54:34 am »
Здравейте на всички, утре ни предстои първи преглед при доктор Владимиров. Интересува ме дали ти дават някакви формуляри да попълниш за дас е запознаят по-добре със историята на заболяванията или това става само с разговори с лекаря. Питам защото в сайта на клиниката на доктор Владимиров има публикуван въпросник за самооценка и пише че при първята визита е препоръчително да се попълни. Някои представял ли е такова нещо има ли смисъл от него или не.
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #461 -: Септември 25, 2008, 09:58:07 am »
Ако ще лекувате стерилитет, е добре да го попълните.
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #462 -: Септември 25, 2008, 10:23:26 am »
ОК, благодаря за отговора. Ще го попълним, при нас може би ще се наложи да пражим ICSI, ние сме с мъжки фактор след 2 операции от варикоцеле без подобрение. Успех на всички и бързо разрешаване на проблемите.
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #463 -: Октомври 06, 2008, 18:57:57 pm »
Имам час за д-р Владимиров за 03.11,който няма да ползвам ако някой иска мога да му го отстъпя.
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #464 -: Октомври 07, 2008, 10:43:45 am »
Пролетина това час за първоначален преглед ли е ,за мен е много удобен аз обаче се лекувам при доктра от близо две години,сега се каня да му звъня за време когато е удобно да ме приеме.Ако е за първоначален преглед да не хабим дет се казва.
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #465 -: Октомври 07, 2008, 11:30:04 am »
и братовчедка ми има час,на който няма да може да отиде(ще и правят една операция :?).Става въпрос за 27/10/08 - 12 ч.Но май също е за първоначален преглед.
<br />
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #466 -: Октомври 14, 2008, 18:07:13 pm »
На мен ми е удобен този на 03.11.аз имам 4ас за първона4ален през декември, то4но ще го изпреварим, още ли е свободен твоя 4ас и как то4но се предотсъпва, трябва ли да правя нещо по-специално или просто отивам вместо теб?
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #467 -: Ноември 03, 2008, 16:35:25 pm »
Здравейте, момичета. Бихте ли ми казали до колко часа вечер приема д-р Владимиров?
Благодаря ви!
*

    elma

  • *****
  • 1289
  • Само преживяното е истински разбрано
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #468 -: Ноември 03, 2008, 20:27:31 pm »
Д-р Владимиров работи с пациенти до следобяд. Обади се в клиниката и си запиши час. Но часовете са между 10 и 12ч., имай го предвид. Успех!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #469 -: Ноември 04, 2008, 09:26:11 am »
Благодаря ти за отговора, elma.
Всъщност не уточних, че става дума за вторичен, а не за първичен преглед. По принцип д-р Владимиров ми каза да отида без записан час между, 10 и 12 ч. и да чакам, докато ме приеме, но проблемът е, че няма да мога да се освободя преди 17.30 и затова се интересувах до колко най-късно докторът приема в клиниката.
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #470 -: Ноември 04, 2008, 14:14:20 pm »
ми обади му се пак и кажи за какво става въпрос и той ще ти каже кога да отидеш :)
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #471 -: Ноември 06, 2008, 15:23:33 pm »
Моми4ета,
искам да споделя как мина моя преглед - първи4ен, с 4ас отстъпен ми от Пролетина, за което и благодаря от все сърце  :bighug:
По4аках около 40 минути пред кабинета, докато док ме приеме, след което влезнах и му връ4их папката с изследванията, той по4на да разглежда, докато аз му разказвах през какво сме минали досега.
Доктора мн ми хареса, из4ете вси4ко, зададе ми няколко въпроса по изследванията, поговорихме за това какви са моите и на мъжа ми о4акванията + какви са и шансовете, каза 4е пове4е от 3 ембриона няма да върне, защото такъв бил закона  :?
но аз съм сигурна 4е от пове4е няма да има и нужда, защото и 3те ще се хванат ( Дай Боже! )
После ме прегледа и каза 4е ще трябва да ме види още веднъж в цикъл и да реши каква ще е стимулацията, ина4е каза да стартираме през февруари.
Това е от мен, засега, по-подробно, няма накъде  :lol:
Моми4ета пишете пак ако се освобождават разни 4асове!  :D
Моят 4ас за декември беше отменен,защото се възползвах от по-ранен, и няма как да го отстъпя на друг  :?
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #472 -: Ноември 06, 2008, 19:39:55 pm »
Makyaki много добър избор си направила! Аз също останах очарована от д-р Владимиров още от първия преглед - много сериозен лекар, внимателен, не ти дава напразни надежди, казва всичко както си е. Сега, въпреки, че не съм забременяла чрез АРТ /тъй като се канехме да правим ИКСИ при него/ ходя  пак при него да ми следи бременността, тъй като знам, че е много добър специалист и му имам огромно доверие, още повече че добре познава състоянието ми! Е, може би е хубаво да се усмихва малко повече, но по-важно е че върши работа! :D
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #473 -: Ноември 06, 2008, 21:19:31 pm »
Той доктора се усмихва точно ,когато трябва!
Когато му кажеш,че вкъщи имаш два положителни теста за бременност :)!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #474 -: Ноември 07, 2008, 08:27:26 am »
На мен ми е удобен този на 03.11.аз имам 4ас за първона4ален през декември, то4но ще го изпреварим, още ли е свободен твоя 4ас и как то4но се предотсъпва, трябва ли да правя нещо по-специално или просто отивам вместо теб?

Здравей,
дали е свободен часът ти през декември при д-р Владимиров или ако има някой друг моля пишете.
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #475 -: Ноември 07, 2008, 08:39:16 am »
Е, може би е хубаво да се усмихва малко повече, но по-важно е че върши работа! :D

Никога няма да забравя как се усмихнаха очите му, когато видя двете точки на екрана...
Благодарение на Вас и екипа ви  :lovedock:Докторе, днес празнуваме 1ви Рожден Ден!

 yahoo_17Продължавайте да сбъдвате  :heartbeat:МЕЧТИ!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #476 -: Ноември 07, 2008, 09:32:18 am »
Усмихва се той, достатъчно, на него сърцето му се усмихва :D
Нуну и аз забременях спонтанно след едно неуспешно инвитро и чакайки за второ пак при него, но благодарение на него имам една 2г. фурия в къщи, а живот и здраве март още една. Толкова търпение и отзивчивост не съм срещала другъде, прекрасен е :D
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #477 -: Ноември 07, 2008, 10:47:36 am »
Моята фурия другия месец става на 3 г. Сега се борим за братче или сестриче, но не става толкова лесно. Д-р Владимиров и екипът работят всеотдайно. Той може да не се усмихва много, на неговото темпо малцина биха издържали, но останалите от екипа компенсират :D. Дано да има повече бебета  ylinfantи повече поводи за усмивки! Успех на всички! :bfp1:
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #478 -: Ноември 07, 2008, 10:54:37 am »
Е, може би е хубаво да се усмихва малко повече, но по-важно е че върши работа! :D

Никога няма да забравя как се усмихнаха очите му, когато видя двете точки на екрана...
Благодарение на Вас и екипа ви  :lovedock:Докторе, днес празнуваме 1ви Рожден Ден!

 yahoo_17Продължавайте да сбъдвате  :heartbeat:МЕЧТИ!


Тази усмивка я видях, когато чухме за първи път сърчицето на моето слънце.
Наистина е прекрасен лекар и сбъдва мечти.  :balk_81: :balk_81: :balk_81:
*

    norma

  • **
  • 88
  • обичайте се
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #479 -: Ноември 13, 2008, 14:46:23 pm »
 zadr.momicheta,izviniavam se za latinicata no ne6to mi cee skapala programata:)))
  az sam za invitro, no niama zasega parite..obadih se na Vladimirov i go pitah za kasata koga i dali moga da si pusna dokumentite i toi mi kaza sled nova godina...ne triabva li sega da se popalvat a togava da se odobriavat...:)