0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #400 -: Юни 02, 2008, 23:36:18 pm »
По добре от сега да се обадиш,ако не се лъжа за октомври записват но не съм много сигорна.
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #401 -: Юни 03, 2008, 10:05:31 am »
6te mi dadete li adresa na tozi doktor iskam da otid pri nego za purvi put otivam na ginekolog i iskam da e dobur vodq polov jivot ot 5 meseca za purvi put i sa imam nekakva bolka sled urinirane i leko me pari no bolkata ve4e q nqma no iskam da otida i nz pri koi lekar i stava li s napravlenie molq pomognete mi.........
ne sum ddete a ve4e sum jena.
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #402 -: Юни 03, 2008, 11:55:00 am »
6te mi dadete li adresa na tozi doktor iskam da otid pri nego za purvi put otivam na ginekolog i iskam da e dobur vodq polov jivot ot 5 meseca za purvi put i sa imam nekakva bolka sled urinirane i leko me pari no bolkata ve4e q nqma no iskam da otida i nz pri koi lekar i stava li s napravlenie molq pomognete mi.........
Момиченце, ако не си видяла къде си попаднала, обърни внимание на темите наоколо. Малко ме съмнява, че за паренето ти трябва точно специалист по асистирани репродуктивни технологии.

Ходенето на обикновен гинеколог става с направление - отиваш при личния си лекар и искаш такова. Успех и дано не се връщаш тук, защото това ще означава, че проблемите ти са далеч повече от парене след уриниране.

Също така не е зле да пишеш на кирилица.

Поздрави!
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #403 -: Юни 03, 2008, 12:11:25 pm »
снежка, сега записват за края на октомври. обади се сега, защото след лятната отпуска най-вероятно ще записват вече за догодина.

*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #404 -: Юни 03, 2008, 17:39:29 pm »
снежка-не чакай -записвай се от сега  :wink:


Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #405 -: Юни 04, 2008, 09:28:04 am »
Момичета ура! Записах си час за 24.10. Ох дано този път всичко е наред!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #406 -: Юни 05, 2008, 19:22:41 pm »
Момичета знаете ли при д-р Владимиров дали се прилагат някакви по-специални процедури при малка лигавица на матката? Чувала съм за други клиники, че използват глобули Виагра, биопсии на матката и др., при него дали има нещо подобно? Аз съм с такъв проблем и ми е важно  :(
*

    elma

  • *****
  • 1289
  • Само преживяното е истински разбрано
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #407 -: Юни 06, 2008, 09:19:11 am »
snejka_7,
Не е ясно какво ще приложи д-р Владимиров в твоя случай, но те уверявам, че ще бъде най-доброто, от което ще се нуждаеш. Няма да пренебрегне този твой проблем, бъди сигурна :D Ако той самия не прилага някоя от процедурите, която се налага, ще ти препоръча къде да отидеш. Не го мисли и не се притеснявай излишно, той си знае работата.
Успех!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #408 -: Юни 12, 2008, 10:23:25 am »
Кога ли ще почиват в клиниката това лято-някой дали е питал?
*

    elma

  • *****
  • 1289
  • Само преживяното е истински разбрано
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #409 -: Юни 12, 2008, 10:31:39 am »
Юли и август.
*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #410 -: Юни 14, 2008, 19:48:33 pm »
Здравейте момечета! Ето, че вече ми мина и втория преглед при док. Прегледа спермограмата на мъжа ми и каза, че е ок, прегледа мен писа на листа на ултразвуковия преглед и каза да отида между 3-5 ден от м и тогава след прегледа ще решим следващите стъпки. Забравих да питам док, на бланката пише на латински С.Douglasi някои занае ли какво означава това? И още, пада ми се да отида на третия преглед в клая на юни-какво се случва като от юли излизат във ваканция - процедурите се отлагат или?
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #411 -: Юни 14, 2008, 21:34:09 pm »
Здравейте момечета! Ето, че вече ми мина и втория преглед при док. Прегледа спермограмата на мъжа ми и каза, че е ок, прегледа мен писа на листа на ултразвуковия преглед и каза да отида между 3-5 ден от м и тогава след прегледа ще решим следващите стъпки. Забравих да питам док, на бланката пише на латински С.Douglasi някои занае ли какво означава това? И още, пада ми се да отида на третия преглед в клая на юни-какво се случва като от юли излизат във ваканция - процедурите се отлагат или?
Здравей!
C.Douglasi e свободното пространство в таза. Например при овулация в него се събира течността от спукания фоликул и по това се отчита кога и дали е овулирала жената.
Предполагам, че като отидеш в края на юни ще направите плана заедно с доктора :wink:


*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #412 -: Юни 14, 2008, 22:47:21 pm »
Благодаря ти за бързия и точен отговор. На мен в C.Douglasi ми пише че липсва течност, това вероятно означава, че не се е пукнал фуликул, че съм нямала овулация???? Прегледа беше на 23 ден
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #413 -: Юни 15, 2008, 09:58:59 am »
 :lol: Не съм уточнила, че течността се вижда до около 24 часа след овулацията и постепенно се резорбира. На 23-ти ден е нормално да няма такава течност, даже така трябва :wink: Успех!


*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #414 -: Юни 15, 2008, 13:18:56 pm »
Благодаря, малко се поуспокоих, ще чакам следващия преглед при док :)
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #415 -: Юни 18, 2008, 22:33:03 pm »
Здравейте!Аз имам час при доктор Владимиров на 23 юни.Интересува ме, какво ще стане с изследванията, които сигурно ще ми назначи, щом ще е в отпуска цяло лято.Мога ли евентуално да си направя някои изследвания, за да не губим време в чакане до септември?Или клиниката просто изобщо няма да работи?Как процедира той в такива случаи?
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #416 -: Юни 18, 2008, 22:50:54 pm »
Днес разбрах,че клиниката няма да затваря.Само доктора ще е отпуска по-дълго.Другите си излизат както им се полага.В клиниката ще има други доктори,които ще могат да ви обърнат внимание относно лечение.Най вероятно само АРТ процедури няма да се започват / за последното не знам точно/
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #417 -: Юни 19, 2008, 15:03:21 pm »
Благодаря,didon за бързия отговор.Тъкмо бях решила да се обаждам в клиниката, защото и без това вече са ме хванали нервите от мисълта, за това което ни чака, и най-вече мен(то, мъжете все минават метър)Лошото е, че моите изследвания не са съвсем нови и сигурно ще искат да ми правят някои от тях отначало, а това си иска време.Най-вероятно ще правим или инвитро или икси, както доктора реши, защото ние сме с мъжки фактор.На мен уж, нищо не ми откриха, но все пак изследвания са нужни.Ще пиша , ако науча нещо ново от клиниката в понеделник.Вярвам,че ще бъда от полза на други, така както всички вие ми бяхте.За което благодаря
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #418 -: Юни 19, 2008, 15:50:57 pm »
Момичета, кой е този д-р Владимиров?
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #419 -: Юни 19, 2008, 16:16:24 pm »
Момичета, кой е този д-р Владимиров?
www.ivf.bg
« Последна редакция: Юни 19, 2008, 16:18:11 pm от mpia »