0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #380 -: Април 17, 2008, 23:41:29 pm »
А дали има кой да го замества тия 5 дни, знаете ли? :oops:
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #381 -: Април 18, 2008, 06:47:35 am »
А дали има кой да го замества тия 5 дни, знаете ли? :oops:

Мисля че д-р Благоева ще го замества.
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #382 -: Май 07, 2008, 14:48:36 pm »
Момичета, Владимиров на линия ли е  вече? или да си звънна и да си питам като културен човек? Мисля утре да зеседна преди 8, има ли други герои?

Косето е на небето.
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #383 -: Май 07, 2008, 15:10:37 pm »
Момичета, Владимиров на линия ли е  вече? или да си звънна и да си питам като културен човек? Мисля утре да зеседна преди 8, има ли други герои?

Вече е на линия, да!  :balk_602:
Успех, Хоуп! :)
Д-р Владимиров
« Отговор #384 -: Май 28, 2008, 23:30:59 pm »
Зравейте,всички във форума.Искам да споделя моето притеснение с Вас.След три месеца чакане за час при доктора,успях за 09 юни.Оказасе,че точно тогава ще съм вцикъл.От кабинета обаче ме увериха,че небило проблем,аз обаче съм притеснена,защото ще ходя за първи път при него.
*
Re: Д-р Владимиров
« Отговор #385 -: Май 28, 2008, 23:54:00 pm »
Наистина не се притеснявай!
Когато съм започвала стимулациите за инвитро, д-р Владимиров ме е викал между 3 и 5 ден от цикъла. Винаги се опитвах да наглася така нещата, че да отида в 5 ден например, но не винаги се получава. Така, че не е проблем.
Пожелавам ти успех :)
*
Re: Д-р Владимиров
« Отговор #386 -: Май 29, 2008, 07:08:23 am »
milena7421, това не трябва да те притеснява.
Отиди на преглед, доктора ще разгледа всички документи , изследвания който имаш направени досега, ще обсъдите какво лечение ти е необходимо, допълнителни изследвания, които трябва да направиш, щом ще си в цикъл част от тях може да направиш и веднага. Казваш му че в момента си в цикъл и той преценя дали ще те прегледа, лично мен ме е викал на 2-3 ден на преглед, за да види дали се пукнали фоликулите и дали не се образуват кисти, така че това е най-подходящото време за преглед. 
 
 
Re: Д-р Владимиров
« Отговор #387 -: Май 29, 2008, 07:15:52 am »
Освен това, ако отидеш по време на цикъл, може директно да ти пусне и хормони.... Точно 3-ти ден от цикъла е подходящия ден  :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: Д-р Владимиров
« Отговор #388 -: Май 29, 2008, 21:47:33 pm »
Благодаря Ви,мили момичета дано всичко е о`к.
*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #389 -: Юни 02, 2008, 09:43:32 am »
Здравейте момичета!Аз съм нова тук!Миналата седмица бях на първи преглед при Владимиров. Съжелявам,че тогава не прочетох всичко тук-щеше да ми спести много притеснения.Но сега се успокоих за следващите посещения.Каза ми да отида между 20 и 24 ден от цикъла.Вече без записване.Трябвало пак да ме види, а и мъжът ми да си направи спермограма.Понеже не сме от София, каза да си запишем час за спермограма съчетана с моето посещение. Та въпросът ми към вас е, да изчакаме презултата от спермограмата и да влеза после при него или пъво да влеза, ако ми назначи някакви изследвания за хормони/миналия път не каза какви/, да ги направим и после пак да чакам?Вие как сте процедирали? :)
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #390 -: Юни 02, 2008, 09:58:47 am »
На 20- 24 ден няма какви хормони да ти назначи освен прогестерон, по-добре иди с готови резултати от спермограмата, т.е мъжът ти да я е направил преди това.
Успех ти желая и пиши;-))
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #391 -: Юни 02, 2008, 10:09:27 am »
Не забравяйте за въздържанието от 3 до 5 дни, за спермограмата.
Успех!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #392 -: Юни 02, 2008, 10:20:54 am »
Много благодаря! Вероятно изобщо не е казл за изследвания на хормони, но нали знаете в стрес човек чува разни неща :)Сега се сетих,че каза че имало яйцеклетка, която почвала да зрее та да я проследи. Още веднъж благодаря. Златни сте.  :)
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #393 -: Юни 02, 2008, 11:46:49 am »
Иве запиши час за спермограма по рано сутринта,лабораторията отваря към 8ч., спермограма направете по крюгер за да не пускате после друга, тя ще бъде готова горе долу след 2 или най много 3 ч. и направо с готовата спермограма влизай за преглед.Успех!
*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #394 -: Юни 02, 2008, 12:30:20 pm »
Танче, ние след първото посещение записахме час за сперемограма съчетана с моите дни, така че ще послушам съвета ви, след като я направи ще влеза при доктора. Сега се сетих и друго да ви попитам, понеже явно повече сте били в този център. Четох тук, че от юли излизали в почивка.Това ме притесни, защото тъкмо започнахме с  посещенията и ще трябва да ги прекъснем за лятото. Знам, че не са много два месеца, ама нали знаете човек като се поизнерви и два дни му се виждат много. Знаете ли дали и тази година ще е същото? Още веднъж благодаря. Толкова сте ценни всички тук
*

    elma

  • *****
  • 1289
  • Само преживяното е истински разбрано
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #395 -: Юни 02, 2008, 13:00:21 pm »
Здравей, ivotod!
Не съм 100% сигурна, но мисля, че д-р Владимиров и юли, и август е в отпуск.
Успех ти желая и много скоро положителни резултати! :crossfingers:
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #396 -: Юни 02, 2008, 17:10:08 pm »
Да и юли и август ще почива, това го знам със сигурност!
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #397 -: Юни 02, 2008, 19:47:53 pm »
ами и той е човек-замисляли ли сте какво чудо е пред кабинета.И до 10 вечерта да работи пак ще сме там


Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #398 -: Юни 02, 2008, 21:58:15 pm »
Клиниката излиза в почивка от 4 юли до края на август.
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #399 -: Юни 02, 2008, 23:19:55 pm »
Момичета знаете ли горе-долу как вървят записванията за часове при д-р Владимиров? Примерно за септември-октомври т.г. от сега ли да се обадя или за изчакам да им мине лятната почивка? Става въпрос за първична консултация за ин-витро