0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #340 -: Януари 27, 2008, 13:14:38 pm »
благодаря-и аз така си знам-щом доктора е казал ,значи така трябва -шефа да е  жив и здрав-прояви разбиране  :D


*

    Rib4o

  • ***
  • 211
  • Истински се вижда само със сърцето!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #341 -: Януари 27, 2008, 13:19:41 pm »
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #342 -: Януари 28, 2008, 10:41:16 am »
Здравейте, момичета. Аз съм нова в този форум и макар и да изчетах доста по въпроса тук- не мога да си отговоря на някои въпроси. Бях на първа среща с док. Владимиров и той ми каза този месец /в началото на февруари/ на 3 ти ден от цикъла да отида при него за "подготовка" за икси. Някой би ли ми казал каква е тази подготовка, че малко ме е шубе?? :oops:
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #343 -: Януари 28, 2008, 12:33:09 pm »
s_di - нищо страшно няма в подготовката за процедурата. Ще имаш преглед на УЗ, евентуално хормони, ще ти се назначат изследванията, които ти липсват, среща с анестезиолог (евентуално), ето едни такива неща...

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #344 -: Януари 28, 2008, 16:27:38 pm »
Благодаря много, rally_pat :)! Сега ми е по- спокойно. Успех на всички  :crossfingers:
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #345 -: Януари 28, 2008, 22:15:40 pm »
аз само да се отчета-бях  при доктора-кистата  не се  е махнала нито намалява  :balk_144:-доктора каза -наново лапароскопия-така че се прехвърлям в другата тема за  лапарото  макар че съм правила и нямам  вече много въпроси-страх ме е за след това - ама  тук имам опора :balk_602:


Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #346 -: Февруари 07, 2008, 19:11:56 pm »
Д-р Владимиров ще отсъства другата седмеца до четвъртък от София.
А аз във вторник ще съм при д-р Благоева /негова заместничка/ и ако всичко е ОК и няма задържани фоликули и пр. - стартираме с диферелина.
Не познавам д-р Благоева - някой има ли мнение за нея?
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #347 -: Февруари 07, 2008, 19:54:31 pm »
Аз съм била при нея.Симпатична,внимателна и щом доктора и се доверява и аз и се доверих :).Успех!
*

    Rib4o

  • ***
  • 211
  • Истински се вижда само със сърцето!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #348 -: Февруари 07, 2008, 20:00:47 pm »
Д-р Владимиров ще отсъства другата седмеца до четвъртък от София.
А аз във вторник ще съм при д-р Благоева /негова заместничка/ и ако всичко е ОК и няма задържани фоликули и пр. - стартираме с диферелина.
Не познавам д-р Благоева - някой има ли мнение за нея?

Барбаронче, това, че д-р Владимиров ще отсътва до четвъртък сериозно ме притесни. След инсето ми на 25 януари каза, ако резултатът от теста е отрицателен, да отида при него на 3-4 ден от новия цикъл, за да започнем подготовка за следващата процедура. Дано тестът, който ще направя утре, да е положителен. Ако това не е така обаче дали трябва и аз да отида при д-р Благоева /защото 3-4 ден от цикъла ще съвпадне с отсъствието на доктора/, или да пропусна този месец? Не знам. За първи път изпадам в подобна ситуация. Момичета, пациентки на д-р Владимиров, как според вас трябва да постъпя?
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #349 -: Февруари 07, 2008, 20:36:07 pm »
Gea, обади се на доктора и го попитай какво да правиш.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Rib4o

  • ***
  • 211
  • Истински се вижда само със сърцето!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #350 -: Февруари 07, 2008, 20:48:33 pm »
Gea, обади се на доктора и го попитай какво да правиш.

jam, благодаря ти за бързия отговор. Като се замислих, миналия месец ми закъсня няколко дни от Утрогестан-а. Ако и този път ми закъснее, да се надявам, че 3-4 ден ще са ми след четвъртък. Е, все пак се надявам на положително тестче утре, де.  :oops:
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #351 -: Февруари 07, 2008, 20:56:15 pm »
Е, все пак се надявам на положително тестче утре, де.  :oops:

Това е най-добрия вариант! Пожелавам ти го!
Всъщност не зная точно кога ще заминава - аз му се обадих във вторник да го попитам кога да отида в понеделник /11,02/и той каза, че няма да го има тогава и до четвъртък. Затова ме записа за д-р Благоева, но във вторник /12,02/.

Абе, закъснението - не мисля, че е от утрогестана всъщност!
*

    elma

  • *****
  • 1289
  • Само преживяното е истински разбрано
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #352 -: Февруари 12, 2008, 09:10:19 am »
....дали трябва и аз да отида при д-р Благоева /защото 3-4 ден от цикъла ще съвпадне с отсъствието на доктора/, или да пропусна този месец? Не знам. За първи път изпадам в подобна ситуация. Момичета, пациентки на д-р Владимиров, как според вас трябва да постъпя?
Gea, от сърце ти желая да не ти се налага да ходиш на 3-4 ден :D!
Иначе и аз съм в същата ситуация, предстои ми първо инсе. Декември го отложихме заради празниците, след това пък цикъл 48 дни...Не искам да чакам още толкова :(
Аз лично, смятам да отида :), пък каквото сабя покаже, предполагам че д-р Благоева ще даде старта на процедурата :)
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #353 -: Февруари 13, 2008, 16:37:13 pm »
Здравейте
Знаете ли, има ли промяна на цените в клиниката на  д-р Владимиров в сравнение с тези от миналата година?
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #354 -: Февруари 13, 2008, 20:51:26 pm »
Мисля, че са същите, не ми е направило впечатление да има промяна.
*

    elma

  • *****
  • 1289
  • Само преживяното е истински разбрано
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #355 -: Февруари 14, 2008, 08:38:51 am »
Доколкото разбрах от една позната - има увеличение, но не е голямо. Поне що се отнася за прегледа. За другите процедури не знам. Утре съм на преглед при него и ще пиша след това. :)
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #356 -: Февруари 14, 2008, 12:01:43 pm »
Здравейте! Интересува ме  актуалната цена, по точно на  ИКСИ процедурата. При прегледа, забравих да попитам  дали има промяна от миналата година.
Моля, ако има  някой на който  му  предстои скоро, да сподели.
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #357 -: Февруари 19, 2008, 09:50:00 am »
Момичета, за кога дава часове д-р Владимиров - имам пред вид за тази година все още или за другата?
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #358 -: Февруари 19, 2008, 09:53:18 am »
В началото на февруари ми дадоха час за 17.03. :D
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #359 -: Февруари 19, 2008, 10:51:07 am »
В началото на февруари ми дадоха час за 17.03. :D
тази година - 2008 :)