0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Моята Градинка
« Отговор #720 -: Юни 04, 2007, 16:07:30 pm »
Миличка, тази роза си е РОЗОВА! Не се дразня, само пояснявам... :lol: :lol: :lol:
Много е нежна , наистина. Голямо гуш от мен. :bighug:
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
Re: Моята Градинка
« Отговор #721 -: Юни 04, 2007, 16:41:57 pm »
Искате ли малко настроение от полски цветя?
 




А накои знае ли наименованието на вторите? Върти ми се в главата че е lupus, ама не съм много сигурна ...
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Моята Градинка
« Отговор #722 -: Юни 04, 2007, 17:25:24 pm »
Браво Ммери, много хубаво полско настроение създаде... :D

Нямам представа как се казват, освен мака. :oops:
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    georgeel

  • ****
  • 625
  • На мама разбойника
Re: Моята Градинка
« Отговор #723 -: Юни 04, 2007, 17:31:22 pm »
Оси мила,това за дразненето го казах в друг смисъл :oops:Имах в предвид,че искам да я помириша розата,а не мога.Трябваше да звучи като закачка,явно днес не ми е ден за шеги :?
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Моята Градинка
« Отговор #724 -: Юни 04, 2007, 17:33:42 pm »
Разбрах закачката, мила, аз също отговорих със закачка. :D
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    peti_pati

  • ****
  • 746
  • Обещах на Марианче-догодина на днешния празник
Re: Моята Градинка
« Отговор #725 -: Юни 04, 2007, 19:48:58 pm »
Baracuda, Mmery, стахотни цветя :youwoman:. За съжаление и аз нямам представа как се казва второто цвете, показано от Mmery :?.

Osi, преди дни ме накара да въздишам по розата Носталгия, а сега по Фредерик Мистрал  :balk_47:. Определено няма да ти липсват клиенти в БГ. Аз нямам градина, но редовно купувам цветя, за които в последствие свекър ми се грижи  :oops: (за съжаление живее далече).

Ето сега и моите цветя, които обещах преди много време да ви покажа: http://pg.photos.yahoo.com/ph/petya_tocheva/album?.dir=9d3fre2&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//pg.photos.yahoo.com/ph/petya_tocheva/my_photos .

След малко и линк към аранжировките у дома, които сама съм направила.
Намерихме нашето синче.
*

    peti_pati

  • ****
  • 746
  • Обещах на Марианче-догодина на днешния празник
Re: Моята Градинка
« Отговор #726 -: Юни 04, 2007, 20:43:04 pm »
Ето и моите украси у дома - част от нещата са купени, но по-галямата част са сухи цветя или клонки, които сама съм оцветила :D:
http://pg.photos.yahoo.com/ph/petya_tocheva/album?.dir=197dre2&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//pg.photos.yahoo.com/ph/petya_tocheva/my_photos
Намерихме нашето синче.
*
Re: Моята Градинка
« Отговор #727 -: Юни 04, 2007, 20:46:48 pm »
И аз да покажа някои от цъфналите.Те моите пред вашите се губят ама като за начало съм доволна  :lol:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=133482&view=1&photo=17
Момичета всичките ви цветя са страхотни , а Оси розите ти нямам думи....

"Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него."
 Буда
*

    peti_pati

  • ****
  • 746
  • Обещах на Марианче-догодина на днешния празник
Re: Моята Градинка
« Отговор #728 -: Юни 04, 2007, 21:00:54 pm »
Как да се губят бе мила - страхотни са! :balk_46:
Летния гербер особено ми хареса. Аз тази пролет много се колебах какво да си засадя на терасата и пак се спрях на петуниите, но сега като гледам твоя гербер, вече знам догодина какво ще посадя :D.
Намерихме нашето синче.
*
Re: Моята Градинка
« Отговор #729 -: Юни 04, 2007, 21:04:03 pm »
сега ако ми кажеш и кое е гербера много ще съм ти благодарна :oops: :lol:
Аз не ги знам половината как се казват, но си ги гледам.

"Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него."
 Буда
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Моята Градинка
« Отговор #730 -: Юни 04, 2007, 22:36:24 pm »
alkata, peti_pati, страхотни красоти имате, момичета. МНОГО хубави, много ми харесва да разглеждам такива чудесни албуми. Браво.  :D

Пети пати, голямата палма много ми хареса, тя става много голяма.

Алката, много хубава градинка, мила. Не е важно да знаеш на всички имената, важното е да се грижи човек правилно за тях, да изглеждат красиви и здрави и най-важното - да им се радваме. :D
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    georgeel

  • ****
  • 625
  • На мама разбойника
Re: Моята Градинка
« Отговор #731 -: Юни 05, 2007, 07:25:10 am »
peti_pati много са ти хубави цветята :lol:Едното незнам дали е точно палма-казва се Хамедорея става много голямо и красиво(имам същото).Да те попитам,къде намери място за всички цветя?Сигурно ти е голям апартамента.Поздравления
alkata,и теб те поздравявам,много цветна и весела гранинка :lol:.Всички ми харесаха.Абе изобщо момичета като ви гледам цветята и усмивката ми отива до ушите :D Много се радвам.Браво на всички :balk_47:
Re: Моята Градинка
« Отговор #732 -: Юни 05, 2007, 09:42:51 am »
peti_pati
alkata
,
мерси че обогатявате с още красоти любимата ми тема

peti_pati - много красиви, изискани и гледани стайни цветя имаш, а кашпите ти само какви са красавици  :wink:
направо все е дно външна фирма ти поддържа озеленяването  :D
alkata, първото е летния гербер, аз също много го харесвам, но на местата където ходя все не оцелвам да ги видя, за да си купя. Доколкото знам е и траен и почти цяло лято цъфти  :wink: Ози беше показвала своя.
 
*
Re: Моята Градинка
« Отговор #733 -: Юни 05, 2007, 10:57:47 am »
Мери, правилно ти се върти в главата.Второто ти цвете е Лупина. 
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Моята Градинка
« Отговор #734 -: Юни 05, 2007, 11:34:32 am »
Фанта, много хубав албум, браво. Само не разбирам с какво те объркваме, темата е за цветята, всеки показва своите цветя, били те рози, момини сълзи, слънчогледи, маргаритки и т.н., нима не ти харесват?

С риск да се повтарям, пак ще пусна Ambiente и Claude Monet,/ други снимки / защото просто не мога да издържа да не ви ги покажа, толкова си ги харесвам... :D



Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
Re: Моята Градинка
« Отговор #735 -: Юни 05, 2007, 12:11:14 pm »
Ози,
сложих си Claude Monet за днешен background на компа ... толкова е магнетична ...
Нали не ревнуваш?  :wink:
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Моята Градинка
« Отговор #736 -: Юни 05, 2007, 12:15:37 pm »
Ози,
сложих си Claude Monet за днешен background на компа ... толкова е магнетична ...
Нали не ревнуваш?  :wink:
Не само че не ревнувам, даже се радвам. :lol:
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    georgeel

  • ****
  • 625
  • На мама разбойника
Re: Моята Градинка
« Отговор #737 -: Юни 05, 2007, 15:55:30 pm »
Фанта,браво :balk_47: много хубав албум.На мен много ми харесаха,ама на много малко им знам имената.Мнооого цветя имаш,аз си показах моите пет,и се изчерпах.
*

    georgeel

  • ****
  • 625
  • На мама разбойника
Re: Моята Градинка
« Отговор #738 -: Юни 05, 2007, 16:01:52 pm »
Оси пак ме караш да онемявам пред компа.Фотоса е много добър,особенно бялата роза,страшна снимка.
Re: Моята Градинка
« Отговор #739 -: Юни 05, 2007, 16:09:26 pm »
Мери, правилно ти се върти в главата.Второто ти цвете е Лупина. 
ketti, сега вече като знам правилното име се порових нета за информация  :wink:
мерси много :D