0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Моята Градинка
« Отговор #940 -: Юни 20, 2007, 18:04:04 pm »
Ми то ако направим такава тема "колко са ми грозни цветята", дали ще има някой който да пише там? То не всеки има смелост като теб... :lol:
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: Моята Градинка
« Отговор #941 -: Юни 20, 2007, 18:05:05 pm »
Да бе, така си мислиш. Ти не слагаш моите петунии, щот не си ги видяла. Ама аз мисля и да не ви ги показвам.
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Моята Градинка
« Отговор #942 -: Юни 20, 2007, 18:07:11 pm »
Да бе, така си мислиш. Ти не слагаш моите петунии, щот не си ги видяла. Ама аз мисля и да не ви ги показвам.

ПОКАЖИ ГИ!


Мари, аз те мислех за спец по петуниите...
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: Моята Градинка
« Отговор #943 -: Юни 20, 2007, 18:12:34 pm »
Еми а кажи що така? То нали знаеш - готвача гладен, шивача бос, та и аз така. Предната седмица купих още 10 броя да ги поднова тия дето дадоха богу дух, гледам днес и новите не са много свят. Абе егаси и работата, добре, че поне сакъзите са малко по - добре та на тях да се радвам.
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Моята Градинка
« Отговор #944 -: Юни 20, 2007, 18:16:12 pm »
Ох, днес много се смях с вас... Котарака е до мен и ме гледа доста учудено, що тъй си се смея сама...?.. :lol:
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: Моята Градинка
« Отговор #945 -: Юни 20, 2007, 18:31:56 pm »
Е не е ли ти свикнал вече?
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Моята Градинка
« Отговор #946 -: Юни 20, 2007, 18:34:20 pm »
Е свикнал е, обаче аз така изведнъж и силно на глас се смях, че той беше учуден, какво ли става пък сега..

Мари, дай снимка на мутанта. :lol:
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: Моята Градинка
« Отговор #947 -: Юни 20, 2007, 18:45:53 pm »

Тук  сравнeн с обикновена петуния.
*
Re: Моята Градинка
« Отговор #948 -: Юни 20, 2007, 18:52:06 pm »
ситуацията не е чак толкова отчайваща. Искат малко повече слънчице и ще тръгнат, та после няма да можеш да ги познаеш, че това са твойте цветя.

Мари, въобще не е нужно да се престараваш толкова!  :D Ясно е, че се опитваш да ме успокоиш! И извинявай, ама твоята петуния въобще не е за тази графа! Направо е красавица! Айде, сега конкуренцията нещо се прицели и за тези номинации! Въобще не си ми конкуренция!  :D
*
Re: Моята Градинка
« Отговор #949 -: Юни 20, 2007, 18:59:00 pm »
А ти що си мислиш, че не съм показала другите петунии, щот са много свят ли? Да, да. Само мутантчето та да ме отсрами.
*
Re: Моята Градинка
« Отговор #950 -: Юни 20, 2007, 19:01:27 pm »
Ха-ха-ха!!! Много смешно се получи с тези цветя!!!  :D
Re: Моята Градинка
« Отговор #951 -: Юни 20, 2007, 19:24:13 pm »
Рози, хич да не ти пука - не си ми видяла тагетисите.... там каква мъъъка е... направо не е за приказване.... Мъжо все мрънка - абе какво ги гледаш още и хабиш вода, айде изкоренявай и прави експерименти с нещо друго... Ама аз не се давам  :lol: :lol: :lol: Борба до дупка, пък барем вземат, че живнат :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Моята Градинка
« Отговор #952 -: Юни 20, 2007, 21:02:04 pm »
                     :balk_47: :balk_47: :balk_47:

             Е, давайте снимков мартериал, де. :lol:


     Мари, петунията, е доста голяма, ама иначе си е добре.
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Моята Градинка
« Отговор #953 -: Юни 20, 2007, 22:40:18 pm »
 :lol: :lol: :lol:Едва успях да се съвзема от смях!Много-яка темичка сте заформили! :balk_47:
*

    peti_pati

  • ****
  • 746
  • Обещах на Марианче-догодина на днешния празник
Re: Моята Градинка
« Отговор #954 -: Юни 21, 2007, 09:11:23 am »
М-м-да, и аз ще мога да се включа в темата "Отмъщението на градинаря" (по-точно градинарката) с моите петунии :lol: :lol:.
След съветите на Мари и линка, който ни пусна Оси, посетих спец. магазин и помолих продавачката за фунгицид, като естествено обясних и какво им е :(.
Ами - купих, пръскам, но положението хич не се подобрява, даже точно обратно...
Вчера окончателно реших, че идната година няма да се пробвам с петунии на тераса.
Виж тагетисите много добре си виреят :lol:. (Рали, ако не си се отказала мога да ти дам няколко коренчета - тайничко ще ги пресадиш и ще натриеш носа на мъжа си :lol: :lol:).
Намерихме нашето синче.
Re: Моята Градинка
« Отговор #955 -: Юни 21, 2007, 09:46:57 am »
Виж тагетисите много добре си виреят :lol:. (Рали, ако не си се отказала мога да ти дам няколко коренчета - тайничко ще ги пресадиш и ще натриеш носа на мъжа си :lol: :lol:).
Хич не съм се отказала, дай да се организираме, и моя хубостник ще се види в чудо  :lol: :lol: :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Моята Градинка
« Отговор #956 -: Юни 21, 2007, 10:41:55 am »
     :lol: :lol: :lol:Еха,заражда се нова вълна във градинарството!
И то много-забавна!Новата ни рубрика "Пишман градинари"! :lol: :lol: :lol:
Браво на милата половинка на Дивата розичка!
Как само се е старало момчето! :balk_602:
Мушкатата му изглеждат напористи,имат "геройски осанки"!
Личи си ,че са борбени,като човекът,грижещ се за тях!Поздравления! :balk_46:
peti_pati , rally_pat , Mary, :bighug:!
*
Re: Моята Градинка
« Отговор #957 -: Юни 21, 2007, 11:27:57 am »
 :( И моята мухоловчица е за там, изкарала е едни листенца (около милиметър) - на плесен прилича. И да я снимам, нищо няма да се види. Явно климатът не и понася на мъничето, а толкова много исках да си имам. Аз също загубих доста саксийни цветя тази година, не знам какво им обърках, ама факт  :(.
*

    georgeel

  • ****
  • 625
  • На мама разбойника
Re: Моята Градинка
« Отговор #958 -: Юни 21, 2007, 12:26:25 pm »
И аз да си кажа тогава градинарските умения.Моите цветя не са изобщо зле,обаче изведнъж реших да ги подрежа за да тръгнат уж повече :ask:.Обаче като взех ножицата и така се поувлякох че като се спрях и лошо ми стана.То вече не приличт на цветя,и затова съм ги скрила докато не придобият някакъв вид :oops:.
*
Re: Моята Градинка
« Отговор #959 -: Юни 21, 2007, 16:26:41 pm »
Оси, от вчера ти е тръгнало да гледаш "как най - качествено да уморим цветята". Та мисълта ми е ако днес нещо не ти е добре, по - добре не гледай.
Тези са най - зле. Това са тези които пресадих.
Имам още десетина саксии, но не съм ги снимала. Не са чак толкова зле, но има какво да се желае още. А чудно ми е, един корен петуния го боднах в една саксия ей така, нямаше място за него, та той е толкова добър.  А за него не полагам никакви грижи, даже забравям да го поливам, само свекито от време на време като се сети.