0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Моята Градинка
« Отговор #460 -: Май 17, 2007, 14:22:55 pm »
Снимки на езерцето, в албума ми, ще ги оставя там известно време:


http://www.bgalbum.com/displayimage.php?pos=-5487615
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
Re: Моята Градинка
« Отговор #461 -: Май 17, 2007, 15:33:00 pm »
Ози  :D,
Страхотно е езерцето. Голяма мераклийка си, отдават ти се всякакви красоти.
Хер Ози ще да е голям щастливец  :wink:
 
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Моята Градинка
« Отговор #462 -: Май 17, 2007, 15:41:29 pm »
Ози  :D,
Страхотно е езерцето. Голяма мераклийка си, отдават ти се всякакви красоти.
Хер Ози ще да е голям щастливец  :wink:
 

 :lol: :lol:, само дето езерцето не е мое, а на наши съседи /мисля, че бях споменала/ :D
Подобно ще си направим, като се върнем във Варна окончателно, сега няма смисъл да го правим, за 2 години само.... А Хер Ози, и без това е щастливец, навсякъде се хвали с моите рози...... :lol:
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: Моята Градинка
« Отговор #463 -: Май 17, 2007, 16:05:41 pm »
Osi, откога само го чакахме това езерце... Поздрави съседите си - направо е невероятно. А когато направиш своето, отново ще ни изпратиш снимки нали? :P
*
Re: Моята Градинка
« Отговор #464 -: Май 17, 2007, 16:29:09 pm »
Ей, момичета, за два дни така сте се развихрили. Направо сте супер. Езерцето е направо вълшебно.
За съжаление аз нямам възможност да го направя толкова голямо. Ще бъде малко и  впереспектива да се разширява за в бъдеще.
Лали, какво стана с тоя алпинеум? До къде стигна?
Re: Моята Градинка
« Отговор #465 -: Май 17, 2007, 16:30:12 pm »
Оси, страхотно е езерцето  :D
Жалко, че ние живееме в апартамено  :?

lb2f
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Моята Градинка
« Отговор #466 -: Май 17, 2007, 17:07:15 pm »
Osi, откога само го чакахме това езерце... Поздрави съседите си - направо е невероятно. А когато направиш своето, отново ще ни изпратиш снимки нали? :P
Тогава ще можеш да го видиш на живо :D
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Моята Градинка
« Отговор #467 -: Май 17, 2007, 17:51:13 pm »
Още някои градински декорации:

http://www.garten.edingershops.de/Gartendekoratoin:::677.html
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Моята Градинка
« Отговор #468 -: Май 17, 2007, 18:32:15 pm »
Лидиа, какво стана с твоята роза?

http://www.bader.de/index.asp?smSessionID=xQ7IDYQYQYQYdln0751717 след това кликнете върху Gartenzeit  :D :D
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: Моята Градинка
« Отговор #469 -: Май 17, 2007, 18:56:12 pm »
Жужка, ти си знаеш, но да ти напомня и, че кипарисите стават много високи. Гледай да не са в близост до някакви жици и кабели - електрически,телефонни и др. Виждала съм при силен вятър какво става... Иначе, кипарисите са страшно величествени дървета. Успех със засаждането!

Радвам се много на градинарската стихия на Осианка!!! Надявам се поне мъничко и аз с подканите си да се захваща официално с градинарство да съм и повлияла да става бизнес дама!!!  :D Шегичка! Радвам се за нея!
« Последна редакция: Май 17, 2007, 19:12:03 pm от DivaRoza »
*
Re: Моята Градинка
« Отговор #470 -: Май 17, 2007, 19:57:06 pm »
Абе, Ози, абе, Душата, ти имаш ли милост над нас. Как мислиш, че ще заспя таз вечер след тая красота и идеи дето ни показа. Така се размечтах...............ама се наложи да се върна в реалността. Ех, дано някога  поне малка част от тези красоти да са и  в моя двор.
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Моята Градинка
« Отговор #471 -: Май 17, 2007, 21:31:20 pm »
Абе, Ози, абе, Душата, ти имаш ли милост над нас. Как мислиш, че ще заспя таз вечер след тая красота и идеи дето ни показа. Така се размечтах...............ама се наложи да се върна в реалността. Ех, дано някога  поне малка част от тези красоти да са и  в моя двор.

Ами, Мари, мила,  то нали мечтите са за това, да си мечтаем, а какво по хубаво от красиви мечти  :lol: :lol:. А сега серозно, някои от тези  неща вероятно могат да се купят или да се поръчат да се направят, а някои дори можете сами да си направите, или поне подобия на тях. Тези идейки са много интересни, модерни и красиви и понеже много ви обичам всички, ви предоставям без много труд от моя страна възможност да направите градините си интересни и уникални.
 




Радвам се много на градинарската стихия на Осианка!!! Надявам се поне мъничко и аз с подканите си да се захваща официално с градинарство да съм и повлияла да става бизнес дама!!!  :D Шегичка! Радвам се за нея!

Аа, благодаря ти мила  :bighug:
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Моята Градинка
« Отговор #472 -: Май 17, 2007, 22:10:09 pm »
Osiana ,какво бихме правили без теб!?!
 :bighug: :bighug: :bighug:
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Моята Градинка
« Отговор #473 -: Май 17, 2007, 23:28:26 pm »
Osiana ,какво бихме правили без теб!?!
 :bighug: :bighug: :bighug:

 :balk_21:  :hug2::balk_21:  :hug2::balk_21:  :hug2:  :balk_21:  :hug2:

Ами аз без вас?!?  :D
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    Жужка

  • ****
  • 564
  • Фен на Пегъзи Музовски
Re: Моята Градинка
« Отговор #474 -: Май 18, 2007, 07:53:11 am »
Жужка, ти си знаеш, но да ти напомня и, че кипарисите стават много високи. Гледай да не са в близост до някакви жици и кабели - електрически,телефонни и др. Виждала съм при силен вятър какво става... Иначе, кипарисите са страшно величествени дървета. Успех със засаждането!
Точно заради това още премислям къде. Не съм ги засадила. Вероятно утре ... ама ще пиша :D.
Мога, стига да искам.
Re: Моята Градинка
« Отговор #475 -: Май 18, 2007, 10:16:07 am »
Mary , "оправих" връхчетата на петунията, ще видим дали съм добра оправячка :D, но се чудя :ask: какво ще стане ако направя така и със съкъсчетата? А имам и две саксии с кученца (не знам какво им е истинско име, но така ги наричахме като бях малка), които са ми от миналата година и към средата на лятото станаха много грозни, защото растяха само нагоре и изсъхваха в основата, точно като петунията. Гледах ги вчера - имат издънки при всяко листо, които не се развиват. Едното кученце е каскадно, а другото - не. Да пробвам ли и с тях, или? Ще съм ти благодарна, ако изкажеш мнение.
Баткото - 11.12.2004 г., по-малката сестра - 07.01.2008 г.
*

    Жужка

  • ****
  • 564
  • Фен на Пегъзи Музовски
Re: Моята Градинка
« Отговор #476 -: Май 18, 2007, 10:37:00 am »
Фокси, сакъзчетата не е добре да се чупят, освен ако не искаш да ги размножаваш (поне мама така ме е учила :lol:).
Цялата ми градина е пълна с кученца. Като прецъфтят ги орязвам на височина 10-15 см. от корена и ми никнат и цъфтят цяло лято така.
Мога, стига да искам.
Re: Моята Градинка
« Отговор #477 -: Май 18, 2007, 11:20:14 am »
Жужка, благодаря ти много - имах такова съмнение за кученцата, но ти го потвърди - като прецъфтят хващам ножицата :D.
« Последна редакция: Май 18, 2007, 11:45:10 am от Фоксче »
Баткото - 11.12.2004 г., по-малката сестра - 07.01.2008 г.
*
Re: Моята Градинка
« Отговор #478 -: Май 18, 2007, 11:44:22 am »
ето и моите цветенца :lol:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=133482

"Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него."
 Буда
Re: Моята Градинка
« Отговор #479 -: Май 18, 2007, 11:48:30 am »
Много са красиви, alkata  :D
а как се казват тези цветенца, четирите, преди теменужката?