0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Моята Градинка
« Отговор #440 -: Май 16, 2007, 13:33:19 pm »
Още alkata, eli_v и още много други  :D :D :D :D
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    Жужка

  • ****
  • 564
  • Фен на Пегъзи Музовски
Re: Моята Градинка
« Отговор #441 -: Май 16, 2007, 13:33:39 pm »
Жужка и тя ще дойде, надявам се, щото е от Варна :D
Е как, там съм! :D
И други ще дойдат със сигурност!
Мога, стига да искам.
*
Re: Моята Градинка
« Отговор #442 -: Май 16, 2007, 14:34:51 pm »
И аз съм в списъка :balk_46:, макар че август е мааааааааалко далеч :(. Иначе много ще се радвам да се запозная с вас. Имам обаче малък проблем - в къщи нямам компютър и ползвам този на работа. Ако случайно през август съм в отпуска няма да мога да влизам във форума ... :(.
P.S. И аз съм от градинарките :wink:
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Моята Градинка
« Отговор #443 -: Май 16, 2007, 15:25:47 pm »
P.S. И аз съм от градинарките :wink:

Хи хи и да не си, няма да те върнем :wink:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Моята Градинка
« Отговор #444 -: Май 16, 2007, 15:34:33 pm »
Още alkata, eli_v и още много други  :D :D :D :D
:flower: :balk_103: :balk_21:
без алката накъде :wink:

"Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него."
 Буда
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Моята Градинка
« Отговор #445 -: Май 16, 2007, 16:01:58 pm »
 :balk_46: :jump12: :jump12: :jump12: :balk_46:
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: Моята Градинка
« Отговор #446 -: Май 16, 2007, 16:03:34 pm »
Добре де :wink:
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Моята Градинка
« Отговор #447 -: Май 16, 2007, 16:40:49 pm »
И аз съм в списъка :balk_46:, макар че август е мааааааааалко далеч :(. Иначе много ще се радвам да се запозная с вас. Имам обаче малък проблем - в къщи нямам компютър и ползвам този на работа. Ако случайно през август съм в отпуска няма да мога да влизам във форума ... :(.
P.S. И аз съм от градинарките :wink:
Добре де :wink:


То това не е проблем, има толкова интернет зали във Варна... :)
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Моята Градинка
« Отговор #448 -: Май 16, 2007, 16:51:20 pm »
  :dance2:Я,каква градинарска еуфория се е заформила,докато ме нямаше!
 :jump12:Браво,момичета,много се радвам! :grouphug2:


На фона на прелестните цъфтящи красоти,които сте показали,аз пък днес съм на зелена вълна!
Изкарах си навън трите бенжамина и драцената.

*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Моята Градинка
« Отговор #449 -: Май 16, 2007, 18:49:13 pm »
Фанта, хубава роза.

Тук един адрес с много хубави декорации за градината. Могат се вземат идеи. Кликвайте върху картинките.
http://www.gartenplatz.de/Deutsch/deutsch_main/dekoration_main.htm

За снимката с езерцето с помата, не съм забравила, тази седмица ще го снимам. :wink:

Баракудка както винаги е в пълен вихър. Браво. Ей така ви обичам, момичета. :D
« Последна редакция: Май 16, 2007, 18:55:55 pm от Osiana »
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Моята Градинка
« Отговор #450 -: Май 16, 2007, 21:21:45 pm »
Фантичка ,браво,мила! :balk_103:Много-красива бяла роза!А,ароматна ли е?Очакваме и други прелести от теб!Браво на момичето!
Моята пък,не оцеля тази година...изсъхна... :(За щастие другите ми четири са във добра форма и скоро ще започнат да цъфтят. :D
Osiana ,ще ми трябват още няколко рози,но смятам да си ги купя от "Градините на Осиана" :wink:,чрез доставка до Варна! :wink:Мога да почакам,колкото трябва! :DБлагодаря са страхотните идеи,които си ни предоставила!
« Последна редакция: Май 16, 2007, 21:23:19 pm от baracuda »
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Моята Градинка
« Отговор #451 -: Май 16, 2007, 22:34:08 pm »

Тук един адрес с много хубави декорации за градината. Могат се вземат идеи. Кликвайте върху картинките.
http://www.gartenplatz.de/Deutsch/deutsch_main/dekoration_main.htm

За снимката с езерцето с помата, не съм забравила, тази седмица ще го снимам. :wink:
Страхотни идей. Много благодаря :bighug:
Чакам снимката с езерцето. Мъжа ми е готов почти с беседката и аз трябва да се справя с фонтанчето. Приемам идей всякъкви. :D
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Моята Градинка
« Отговор #452 -: Май 17, 2007, 08:30:40 am »
Osiana благодаря, как не се сетих за интернет залите? :balk_149: А пък аз съм се затюхкала...  :D :D :D
*

    peti_pati

  • ****
  • 746
  • Обещах на Марианче-догодина на днешния празник
Re: Моята Градинка
« Отговор #453 -: Май 17, 2007, 08:56:19 am »
  :dance2:Изкарах си навън трите бенжамина и драцената.

Баракудке, като ги върнеш наесен в стаята не боледуват ли :?? Аз също правех така с бенджамина и няколко палми, но есента като ги внаса пак вътре започваха да линеят и да им падат листата, затова престанах да ги изнасям :?.
Иначе наистина като са навън страшно бързо растат :D.
Намерихме нашето синче.
*
Re: Моята Градинка
« Отговор #454 -: Май 17, 2007, 08:58:50 am »
Когато успея да си кача снимки в албума  си в www.snimka.bg ще ви пускам по някоя моя и се надявам да успея да кача и на  растения който гледам  в къщи и като за начало въпреки че то беше вчера една още едно градинско нещо...

     
*

    Жужка

  • ****
  • 564
  • Фен на Пегъзи Музовски
Re: Моята Градинка
« Отговор #455 -: Май 17, 2007, 10:42:59 am »
Момичета, моля, за помощ и практически съвети!?
Снощи ми подариха два кипариса :). Много са красиви, отдавна си мечтая за такива дръвчета. Обясниха ми как да ги засадя, обаче имам хиляди въпроси на които и чичко гугъл не ми отговори. Моля, ако някой може да помага :(!
На какво разстояние да ги засадя, как се поливат (т.е. имат ли нужда от много водичка), каква трябва да е почвата?
За почвата четох, че трябва да е отцедлива - нашата е такава, двора ни е на височина и естественото дрениране е дори повече от здравословното за растенията. Нищо не можах да намеря и за торенето. Пък толкова искам да ми се хванат. Това ще са ми първите истински дръвчета - до сега съм садила само храсти.
Мога, стига да искам.
Re: Моята Градинка
« Отговор #456 -: Май 17, 2007, 11:24:28 am »
Ози,
Мерси за прекрасните идеи за декорация.
Разпечатах си коня и мисля да го боря мъжа ми да спретне един. Не ми се струва толкова сложно  :wink:
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Моята Градинка
« Отговор #457 -: Май 17, 2007, 11:52:26 am »
Изкарах си навън трите бенжамина и драцената.
Баракудке, като ги върнеш наесен в стаята не боледуват ли :??

peti_pati ,ами не боледуват.Дори са на прозорец със радиатор,а там въздуха е доста сух и горещ.Абе,изкарай си ги,но да не са на пряко слънце.Моите са на шарена сянка и много им е добре лятото навън.Много водичка искат.И се развихрят!

Фантучи,,само така!Страхотен божур!Пък и си добър фотограф... :lol:,не като мене!

Жужка ,не са много-капризни кипарисите.Ще ти се хванат,не бой се.Поливай ги често,обичат водата.Засей ги най-малко на един метър,един от друг,защото стават големи.Успех!
*

    Жужка

  • ****
  • 564
  • Фен на Пегъзи Музовски
Re: Моята Градинка
« Отговор #458 -: Май 17, 2007, 11:54:37 am »
Баракудке, целувчици :D!
Мога, стига да искам.
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Моята Градинка
« Отговор #459 -: Май 17, 2007, 12:14:22 pm »

Osiana ,ще ми трябват още няколко рози,но смятам да си ги купя от "Градините на Осиана" :wink:,чрез доставка до Варна! :wink:Мога да почакам,колкото трябва! :DБлагодаря са страхотните идеи,които си ни предоставила![/color]

А, това ме радва, мила, какви рози си поръчваш? :lol:
Аз сега съм в процес на размножаване при розите и създаване на нов сорт, което трае мнооого дълго, може и 2-3 години, но трябва да се справя. Розите дръвчета, не са проблем.


Тук един адрес с много хубави декорации за градината. Могат се вземат идеи. Кликвайте върху картинките.
http://www.gartenplatz.de/Deutsch/deutsch_main/dekoration_main.htm

За снимката с езерцето с помата, не съм забравила, тази седмица ще го снимам. :wink:
Страхотни идей. Много благодаря :bighug:
Чакам снимката с езерцето. Мъжа ми е готов почти с беседката и аз трябва да се справя с фонтанчето. Приемам идей всякъкви. :D

Днес ще снимам езерцето и по-късно ще я кача.

Osiana благодаря, как не се сетих за интернет залите? :balk_149: А пък аз съм се затюхкала...  :D :D :D

Моля, моля.. :D

Момичета, моля, за помощ и практически съвети!?
Снощи ми подариха два кипариса :). Много са красиви, отдавна си мечтая за такива дръвчета. Обясниха ми как да ги засадя, обаче имам хиляди въпроси на които и чичко гугъл не ми отговори. Моля, ако някой може да помага :(!
На какво разстояние да ги засадя, как се поливат (т.е. имат ли нужда от много водичка), каква трябва да е почвата?
За почвата четох, че трябва да е отцедлива - нашата е такава, двора ни е на височина и естественото дрениране е дори повече от здравословното за растенията. Нищо не можах да намеря и за торенето. Пък толкова искам да ми се хванат. Това ще са ми първите истински дръвчета - до сега съм садила само храсти.


Аз предлагам даже на повече от метър да се посадят. :D

Ози,
Мерси за прекрасните идеи за декорация.
Разпечатах си коня и мисля да го боря мъжа ми да спретне един. Не ми се струва толкова сложно  :wink:
:jump12:

Ще изровя още идеи за декорации  :wink:




Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."