0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: има ли успели със замразени ембриони
« Отговор #40 -: Февруари 21, 2007, 16:21:18 pm »
.
А иначе, че е безобразие спор няма в това. Едва ли ще ми позволят да си взема сладоледчетата и да ги нося в друга клиника, въпреки, че и аз се замислих по този въпрос, но незам дали въобще е въможно транспортирането. Едно е сигурно - няма да оставя този въпрос така и ще направя всичко възможно.
Те висшестоящите спекулират и знаят, че сме готови на всичко, за да постигнем целта си, но това вече е прекалено.
Mисля,че проблем с транспортирането няма да имаш,но за целта отиваш в избраната от теб нова клиника и след тяхно съгласие,вземаш от вас обикновен термос там ти го пълнят с азот[или ще те изпратят където пълнят],но капачката не я завиваш,а я поставяш просто върху гърлото и отиваш да си вземеш ембрионите ,след което ги носиш в другата клиника-но там ще ти обяснат по детайлно
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: има ли успели със замразени ембриони
« Отговор #41 -: Февруари 21, 2007, 20:55:01 pm »
Момичета, не пренебрегвайте и най-малкия шанс за вашето заслужено чудо.
Според любимия ми автор шансът едно на милион се случва във всеки 9 от 10 случая.
Кураж и успех момичета.
Re: има ли успели със замразени ембриони
« Отговор #42 -: Февруари 21, 2007, 21:12:20 pm »
Според любимия ми автор шансът едно на милион се случва във всеки 9 от 10 случая.
Хей хей хей, още един фен на Тери Пратчет  :lol: :lol: :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: има ли успели със замразени ембриони
« Отговор #43 -: Февруари 23, 2007, 12:22:40 pm »

Mисля,че проблем с транспортирането няма да имаш,но за целта отиваш в избраната от теб нова клиника и след тяхно съгласие,вземаш от вас обикновен термос там ти го пълнят с азот[или ще те изпратят където пълнят],но капачката не я завиваш,а я поставяш просто върху гърлото и отиваш да си вземеш ембрионите ,след което ги носиш в другата клиника-но там ще ти обяснат по детайлно



 8O 8O 8O И аз да не се сетя!!! :bonk: :BangHead: :witch:  :lol: :lol: :lol: