0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Сега-ново двайсе
« -: Ноември 17, 2006, 23:53:39 pm »
Здравейте Коринка,Деси и всички други момичета.Незнам от къде да започна,но накратко.Прибрахме се до Б-я,с намерението да пробваме инвитро-но така както си мислех не стана.Значи отивам при д-р Стаменов,казвам какво ми е положението и след прегледа,той ми каза,че няма да стане преди да се направи операция.При мен аз съм със зап.тръби,и там където тръбите се свързват с матката имам кисти и на двете,и трябва да се отстранят,и по-рано от януари няма да стане за инвитро.И ми даде да си направа изследвания на кръвта,и тогава да се уточним за операциятя.Моля ви момичета,която има нещо сходно с моя проблем,нека ми отговори,как протича тази операция,дали ще имам някъкви шансове след това за успехи-въобщте вдъхнете ми малко надеждица.Благодаря предварително.(може да сте писали по този проблем във форума,но нямам под ръка постоянно ком-р за да прегледам назад)
Re: Сега-ново двайсе
« Отговор #1 -: Ноември 18, 2006, 07:59:04 am »
малкод
нямам сходен на теб проблем, но не звучи чак толкова страшно. лапароскопията ще фиксира всичко. стаменов ще ти я направи и тъкмо ще огледа всичко отвътре и ще е съвсем наясно как да процедира с инвитрото. направи изследванията, виж хормоните наред ли са и се успокой. надежда има!!!
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Сега-ново двайсе
« Отговор #2 -: Ноември 18, 2006, 08:30:01 am »
Довери се на лекаря. Той иска да ти увеличи шансовете за успех.
Re: Сега-ново двайсе
« Отговор #3 -: Ноември 18, 2006, 12:41:41 pm »
Аз наскоро правих лапаро при Стаменов и съм много доволна. Слушай го, човека знае какво прави.
Успех!

lb2f
*
Re: Сега-ново двайсе
« Отговор #4 -: Ноември 18, 2006, 16:31:18 pm »
Не се притеснявай, лапароскопията е възможно най-щадящият метод за премахване на кисти, продухване на тръби, "отлепяне" на леки сраствания. Всичко това през три малки дупчици. Възстановяването е много бързо.
По този начин увеличавате многократно шансовете си за успех!!!
Бъди спокойна всичко ще бъде наред.
Re: Сега-ново двайсе
« Отговор #5 -: Ноември 18, 2006, 18:38:18 pm »
malkod, довери се на Др Стаменов! Той е невероятен човек и специалист. Наскоро правих лапароскопия при него. Нямам сходен на твоя проблем, но поне става ясно всичко и ще отхвърлиш една причина за неуспеха на последващото ти ин витро. Екипа, с който работи е от добри специалисти и няма да ти липсва внимание. Нищо страшно! Това да ти е проблема Горе главата!
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Сега-ново двайсе
« Отговор #6 -: Ноември 18, 2006, 19:43:26 pm »
 :goodluck:Тази операция ще те доведе до финала!Пускай по бързо изследванията и действай!Попаднала си в добри ръце!Успех! :crossfingers: :cuddle:
Re: Сега-ново двайсе
« Отговор #7 -: Ноември 19, 2006, 07:58:21 am »
Благодаря ви много на вси4ки за подкрепата.
Re: Сега-ново двайсе
« Отговор #8 -: Ноември 19, 2006, 10:40:19 am »
Мила, аз също мисля че е добре преди ин витрото да направиш операцията. Определено доктора иска да повиши шансовете ти, така че спокойно! Успех и имаш стиснати палци и от мен  :D
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
Re: Сега-ново двайсе
« Отговор #9 -: Декември 13, 2006, 04:30:50 am »
Прави лапарото и не се притеснявай. Д-р Стаменов е велик в тези операции. Наистина това е стандартна процедура преди започване на ин-витро. Прави се под пълна упойка, след това няма болки, а на следващият ден излизаш от клиниката. Довери му се и няма да съжаляваш! Пожелавам ти много късмет и всичко да е наред!!!
Re: Сега-ново двайсе
« Отговор #10 -: Декември 13, 2006, 14:01:25 pm »
Здравейте, момичета,благодаря ви много за подкрепата,препоръките и съветите.Една седмица мина от лапароскопията,надявам се всичко да е наред,както каза и Стаменов,много съм доволна от него и екипа с който работи,сега остава да видим кога  ще можем пак да дойдем за самото ин-витро.Искам също така да попитам,колко време ще ми отнеме самата процедура,като се има впредвит,че доктора ми каза,че съм готова за ин-витро?А,забравих да спомана,че за наш лош късмет,когато трябваше да даде мъжа ми материал за изследване,той се разболя и беше на антибиотици,та като се има предвид и него,колко ли време ще ми е необходимо?Успех на всички ви пожелавам и още един път -благодаря.
Re: Сега-ново двайсе
« Отговор #11 -: Декември 14, 2006, 09:55:17 am »
А д-р Стаменов работи ли със здравната каса?
Re: Сега-ново двайсе
« Отговор #12 -: Декември 15, 2006, 20:50:39 pm »
А д-р Стаменов работи ли със здравната каса?
Да.

lb2f
Re: Сега-ново двайсе
« Отговор #13 -: Февруари 06, 2007, 15:16:47 pm »
Работи с касата ли 8O.....по кои точно процедури?
При него с направление може ли да се отиде?