0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
признаци на бременност след инсе
« -: Февруари 04, 2007, 14:36:25 pm »
Здравейте, момичета.
Искам да попитам тези, които са забременели от инсеминация, колко време след инсето почувствахте някакви обнадеждаващи признаци.
Имаше ли разлика в сравнение с неуспешните опити? мерси.
*
Re: признаци на бременност след инсе
« Отговор #1 -: Февруари 04, 2007, 15:13:53 pm »
Дел, дано някое момиче ти отговори, че и аз съм в очакване след инсе, а няма никакви признаци на бременност и съм много притеснена...

Късмет, миличка!  :)
*
Re: признаци на бременност след инсе
« Отговор #2 -: Февруари 04, 2007, 15:18:06 pm »
Мерси и на теб. Моята инсеминация беше в петък, а твоята?
*
Re: признаци на бременност след инсе
« Отговор #3 -: Февруари 04, 2007, 15:21:36 pm »
Моята беше на 22.01... вече трябваше да има някакви признаци.  :(
*
Re: признаци на бременност след инсе
« Отговор #4 -: Февруари 04, 2007, 16:59:07 pm »
Здравей, Del!
Забременях след третата си инсеминация, за жалост извънматочно.
Понеже това беше първата ми бременност не мога да правя съпоставки, но ще ти помогна с каквото мога. Симптомите, които имах са както при една нормална маточна бременност - умора, отпадналост, сънливост, непоносимост към миризми, глад, гадене, по-често уриниране, пиене на много вода и т.н....  Част от тези симптоми почувствах 1-2 седмици след инсето, а други - чак след закъснението. Първо, ми закъсня цикъла - а дотогава беше изключително точен - 28 дни - 7 часа сутринта(на някой може да му се стори смешно, но е факт!) Вече беше 33-ри ден и го нямаше. Купих си  тест за бременност, но не издържах до сутринта, както се препоръчва. Но какво да видя - по-еднакви 2 чертички не съм виждала в живота си(всъщност аз никога не бях виждала). След това си купих още няколко и ги правех всеки ден - резултатът беше същия! Всеки ден след обяд ми ставаше лошо - гадене  и киселини. Инсето ми беше на 04.11.06 г, а на 02.12.06 г направих кръвен тест - резултат>1500, преглед и операция! След няколко дни е датата на новия ми кръвен тест, но симптоми нямам никакви, освен болки в корема като преди цикъл. Явно, този път няма да е станало!
А на теб ти желая успех! :bfp:
:bighug:

*
Re: признаци на бременност след инсе
« Отговор #5 -: Февруари 04, 2007, 17:07:03 pm »
Благодаря ти за отговора, Душка. искрено ти пожелавам успешна нова бременност.
Ако някой друг има опит, моля да го сподели.
*
Re: признаци на бременност след инсе
« Отговор #6 -: Февруари 04, 2007, 17:30:46 pm »
Благодаря ти за пожеланията!
Пропуснах нещо много важно!
Веднага след инсето започнах да меря базална температура - тя не падна под 37 градуса. Ако искаш започни меренето от утре сутринта, много е лесно и бързо, просто трябва да е преди ставане от сън и в един и същи час. Вероятно си запозната. Надявам се ,че съм ти била полезна!
 :bighug:

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: признаци на бременност след инсе
« Отговор #7 -: Февруари 04, 2007, 18:38:24 pm »
признаците за бременност след инсе са същите, както и при бременност след естествено зачеване - няма някакви особености :)
прочети статията "Първи признаци за бременност" във форум "Дългоочакваната бременност" - закована е най-отгоре.
най-добрият и един от първите признаци е кръвният тест за бременност.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: признаци на бременност след инсе
« Отговор #8 -: Февруари 04, 2007, 18:40:23 pm »
Първите симптоми бяха болка,която е по средата,но надолу под пъпа.Дано ме разбра :).Също пиех много вода.Това са сиптомите преди да видя положителният тест.