0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Момичета колко време след оперативна хистероскопия се изчаква или почива, за да се почне инвитрото, имам миома в стената на матката и казаха, че е по-добре да се махне....... Притеснявам се, че първия опит сме длъжни да го направим до октомври, нали такива са разпоредбите на фонда...
Много благодаря:)
Re: Оперативна хистероскопия - колко се чака
« Отговор #1 -: Май 25, 2009, 20:54:53 pm »
Моя приятелка прави оперативна хистероскопия през март, а сега в края на май започват процедурата.
*
Re: Оперативна хистероскопия - колко се чака
« Отговор #2 -: Май 25, 2009, 22:28:42 pm »
Аз имам четири хистероскопии.След последната,по препоръка на доктора,започнахме процедура още на следващия цикъл,за съжаление неуспешна,по други причини.Успех.
*
Re: Оперативна хистероскопия - колко се чака
« Отговор #4 -: Май 25, 2009, 23:05:30 pm »
Аз забременях 2 месеца след моята хистероскопия, но не след инвитро, а спонтанно. На мен ми премахнаха част от преграда.
*
Re: Оперативна хистероскопия - колко се чака
« Отговор #5 -: Май 26, 2009, 01:03:22 am »
Reni, а колко е голяма миомата?
Питам,защото и на мен ми откриха миома мин. година, но док не ми каза колко е голяма, предлажи да я махнем с хистероскопия. Но след хистерото, ми каза, че е махнал само полип. На 18.05 отидох и му казах, че искам да разбера колко е голяма и дали ще пречи за забреняване,каза, че е 2.3 см от вътрешната страна на матката, предложи ми този път да направим инвитро, а ако не стане, ще я махнем.
Но ме е обхванало голямо безпокойство.
Пиши и при кой лекар си.
*
Re: Оперативна хистероскопия - колко се чака
« Отговор #6 -: Май 26, 2009, 18:43:21 pm »
Рени , на мен ми правиха хистеро за премахване на полип и д-р Славчев ми каза 3 месеца да изчакам преди да започнем ИКСИ-то.
*
Re: Оперативна хистероскопия - колко се чака
« Отговор #7 -: Май 27, 2009, 12:43:38 pm »
pri d-r Slavchev histeroskopijata minava li po zdravna pyteka?