0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Лаборатория в Майчин дом-Варна
« -: Април 23, 2009, 19:02:09 pm »
Здравейте момичета!
Извинявам се че пиша отделна тема,но не намерих никъде за това което ме интересува.
Та,въпросът ми е някой правил ли е там имунологични изследвания в тази лаборатория,понеже на сайта им пише че правят,и до каква степен може да им се вярва.
Аз по принцип ходя до Плевен,но т.то Варна ми е по близо,затова имам нужда от вашето мнение,или някаква информация по въпроса.
Благодаря ви предварително!
*
Re: Лаборатория в Майчин дом-Варна
« Отговор #1 -: Април 24, 2009, 12:40:06 pm »
 Здравей Disi.Според мен продължавай да си ходиш до Плевен.Няма място за сравнение между двете клиники.Аз също бях пациентка на доц.Конова и съм много доволна.А съм уверена,че дори ще ти излезе и по-евтино.Успех.
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Лаборатория в Майчин дом-Варна
« Отговор #2 -: Април 24, 2009, 13:02:18 pm »
   Disi,според мен няма по-достоверни изследвания по отношение на Имунологията и Генетиката,като тези от КИРМ-Плевен.Моите ги правих там.Но,ако искаш да ги пуснеш във Варна ти препоръчвам да отидеш в Университетска болница"Света Марина"-Терапията.
                Виж в тази темичка за контакти:

  http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=16259.msg257647#msg257647
*
Re: Лаборатория в Майчин дом-Варна
« Отговор #3 -: Април 24, 2009, 13:36:38 pm »
A някой знае ли къде във Варна мога да изследвам тромбоцитно - левкоцитни агрегати ?!
Re: Лаборатория в Майчин дом-Варна
« Отговор #4 -: Април 24, 2009, 15:24:20 pm »
 :)Много ви благодаря за инфото!
Май,май,пак ще си ходя до Плевен... :wink:
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Лаборатория в Майчин дом-Варна
« Отговор #5 -: Април 24, 2009, 17:34:14 pm »
http://www.statuslab.com/contacts.html
Дали "Статус" не са с филиал според този линк?
Аз също бих продължила в Плевен :wink:


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*
Re: Лаборатория в Майчин дом-Варна
« Отговор #6 -: Април 27, 2009, 18:03:40 pm »
Бих заложила на Плевен. Първите си имунологични и генетични изследвания правих в Университетска болница"Света Марина"-Терапията гр.Варна. Резултатите от Имунологичните бяха над 11 пъти завишени нива на тромбоцитно-левкоцитни агрегати и тежко автоимунно заболяване. Назначиха ми спешно терапия и ежемесечно вливане на лекарства в болница.Преди да го започна  повторих същите изследвания при доц.Конова Плевен. Всички резултати ми бяха в нормата и нейното заключние е че нямам подобни проблеми.Ако се бях насочила първо там щях да си спестя доста нерви и тревоги.