0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Здравейте момичета, не знам дали темата е за тук? Но модераторите ако предценят да я преместят :D Приятелката на брат ми иска да си смени лекаря, защото сегашната й прави инсе без да е проверила проходимостта на тръбите. Тя е направила доста изследвания, за сега се опитва да избере между д-р Владимиров и д-р Стаменов. Въроса ми е при който и от двамата да отиде ще й приемат ли изследванията или ще трябва да прави нови? Предварително ви благодаря и пожелавам успех на всички :goodluck:
« Последна редакция: Ноември 21, 2006, 19:47:22 pm от Мели »

*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: Имам въпрос?
« Отговор #1 -: Ноември 17, 2006, 11:24:17 am »
стаменов приема всичко правено преди него освен ако няма сериозни причини да не го приеме.
нас ни накара да повторим единствено спермограмата при него след като на посткоитален тест в мене не откри нито един сперматозоид 8O. даже умрял нямаше. така или иначе оказа се че проблема е на друго място (още не се знае къде) а не в спермограмата
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*
Re: Имам въпрос?
« Отговор #2 -: Ноември 17, 2006, 16:05:08 pm »
И д-р Владимиров ще й приеме и разгледа досегашните изследвания. Ако смята, че има нещо неясно или непълно - той сам ще й назначи каквото е необходимо.


*
Re: Имам въпрос?
« Отговор #3 -: Ноември 17, 2006, 17:21:04 pm »
Благодаря ви много за бързите отговори:) :bighug:

Re: Имам въпрос?
« Отговор #4 -: Ноември 18, 2006, 15:28:24 pm »
Напълно подкрепям Виа.Д-р Владимиров прие всички изследвания освен спермограмите и антитителата и беше прав.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Имам въпрос?
« Отговор #5 -: Ноември 18, 2006, 15:44:03 pm »
Д-р Владимиров приема всички изследвания. Но понякога се налагат нови.
*
Re: Имам въпрос?
« Отговор #6 -: Ноември 18, 2006, 16:04:55 pm »
Ходила съм при д-р Владимиров само два пъти. Просто не се наложи повече защото след като извърши чудесна диагностика и препоръки за лечение забременях след 5 г. стерилитет. Препоръча ми лапароскопия, която се оказа решаваща. Разглежда всички изследвания.
Чувала съм хубави отзиви и за д-р Стаменов.
Който и да изберат ще са постъпили правилно. Успех.
*
Re: Имам въпрос?
« Отговор #7 -: Ноември 19, 2006, 21:51:43 pm »
Аз съм пациентка на д-р Владимиров и съм с две  ръце :balk_46: за него, но съм чела из форумите прекрасни неща за д-р Стаменов, така че, който и от двамата да избере няма да сгреши.

 :balk_602: Успех!
Re: Имам въпрос?
« Отговор #8 -: Ноември 19, 2006, 23:12:02 pm »
Стаменов и Владимиров са двамата най-хвалени и обичани доктори в форума. При който и да отиде, ще е добър избор. Аз съм при Стаменов и съм много доволна. Успех!

lb2f
*
Re: Имам въпрос?
« Отговор #9 -: Ноември 20, 2006, 17:55:33 pm »
Много ви благодаря момичета   :balk_21:
Успех на всички в бебеправенето и дано скоро се сбъднат мечтите ни, а именно  :eggsperm:  preggo  :babyflips:

Re: Имам въпрос?
« Отговор #10 -: Ноември 20, 2006, 18:05:51 pm »
По принцип ги приемат при първоначален преглед навсякъде и по преценка може да повторят някои от изследванията. Най-добре взимаш всичко което имаш, дообяснаваш останалото и след това те ще преценят какво да правиш нататък. 8)


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание