0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Отново Милен Цветков - спешно
« Отговор #80 -: Ноември 08, 2006, 10:42:43 am »
За Гането, Мари и другите чужбинки ще се опитам да разкажа какво се случи, но не съм убедена, че ще се справя. Нека другите допълват и корегират.
..............................................
Мисля, че госпожата от касата се казваше Клисурска. (може и да бъркам).
Определено няма как да я виним за всички грехове на касата :) Знаем че в такива случаи пращат там някакъв служител да опере пешкира :) Тази неподготвеност обаче, още по-силно показва проблемите по темата, на които не се обръща внимание.
Ани засегна и мъжкия стерлитет. Че има лечение за безплодие при жената, но няма за такова при мъжа. За парите, които се пръскат при наличието на мъжки фактор. Тогава и стана въпрос за цената на спермограмите. Преди Ани да се доизкаже, Милен я прекъсна с думите: "За тези 20 лева ли става на въпрос?!?!Не ми казвайте че има хора, които не могат да дадат по 20 лева". Тогава Ани каза че не това е проблема, а липсата на внимание по този проблем и го закова с въпроса:"А вие господин Цветков не се ли чувствате засегнат (дискриминиран) от факта че няма програма за лечение на безплодие при мъжа? ". Милен млъкна като дупе за няколко секунди :)
Ини се представи страхотно. Първоначалните й страхове бяха неоснователни. :) Много ме накефи като взе да цитира точни суми, които са й коствали изследванията, точни дати на подаване.....даже с лека ирония попита - "Ако искате мога да ви цитирам и точен час на подаване". Направо закопа жената. Така съм се смяла у нас :)
Мненията на зрителите, които се обадиха също бяха точни и съдържателни. Най-голямо впечатление ми направи мъжа, който се обади. Каза че жена му е минала по програмата, за съжаление без успех. Каза какво прави държавата, когато всички тези деца инвитро са желани деца, ще са обичани и гледани деца, няма да се оставят в домовете, отнема се тази възможност на толкова много семейства. Каза че за него трябват по 3 опита инвитро, т.к единия опит не гарантира успех........и тн...и т.н. при положение, че постоянно се говори за демографския срив и отрицателният приираст на страната...... Евала на този човек.
« Последна редакция: Ноември 08, 2006, 10:46:24 am от BLACK_ROSE »
Re: Отново Милен Цветков - спешно
« Отговор #81 -: Ноември 08, 2006, 10:55:09 am »
Браво момичета!  :youwoman:

Не успях да ви гледам, но половинката ми пресъздаде как са се развили събитията (Jazzy и Black Rose много добре са го предали). Благодаря ви за подкрепата!
Re: Отново Милен Цветков - спешно
« Отговор #82 -: Ноември 08, 2006, 11:25:54 am »
Джазибейби,  :kiss: :kiss: :kiss: Имам да те черпя! :beerdr:
Ти ела до тук, пък аз ще черпя  :lol: :lol: :lol:
Знаех си, че нещо пропускам. Това със спермограмата беше страхотно. Милен чак зяпна Ани като го попита не се чуства засегнат  :lol: :lol: :lol:
Ини, беше великолепна  :bighug:

lb2f
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Отново Милен Цветков - спешно
« Отговор #83 -: Ноември 08, 2006, 11:59:23 am »
Това със спермограмата беше страхотно. Милен чак зяпна Ани като го попита не се чуства засегнат  :lol: :lol: :lol:

И преглътна.  :lol: :lol: :lol:


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Отново Милен Цветков - спешно
« Отговор #84 -: Ноември 08, 2006, 12:00:57 pm »
ха, ха!!!!  :balk_14: добре казано!!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Re: Отново Милен Цветков - спешно
« Отговор #85 -: Ноември 08, 2006, 16:44:41 pm »
Огромно БЛАГОДАРЯ,на Рози4ка и Jazzy,4е ни разказахте то4но и ясно,какво се е слу4ило в предаването. :bighug:
А може ли да гледаме,от някъде предаването на запис?Ако някои знае,моля да даде линк.
Поздравления на ИНИ И АННИ,за смелото представяне и естествено на вси4ки,който организираха "акция буркан".За6тото без ва6ето съдействие,няма6е да я има тази публи4ност.
СТРАХОТНИ СТЕ :youwoman:



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
Re: Отново Милен Цветков - спешно
« Отговор #86 -: Ноември 08, 2006, 19:10:44 pm »
Ани, Ини - вие сте извънземни, бе, мацки!! :youwoman: :youwoman: :youwoman: :youwoman: :youwoman:

Предаването беше много много силно! А вашето представяне - толкова успешно, че нямам думи!!

Ани, мила, как събра сили в този важен момент в личен план да отделиш време - евала, Господ здраве да ти дава на теб и на семейството ти!

Ини - направо съм учудена, че ти било ТВ дебют - изглеждаше толкова на място и толкова хем премерено, хем силно се изказахте и двете!

А и двете изглеждахте великолепно :D

Предаването наистина се получи много добре - Ани и Ини много добре вмъкнаха леко подкрепа за думите на Владимиров и всичко си дойде по местата :D Накефих се и за хората, които се включиха - не бяха точно момичета от нас, а и по-възрастни, и мъже - и всичките се изказаха великолепно.
Издразни ме само малко последното изказване - въпреки че дамата с добро подхождаше, не със злоба, но според мен е вредно да се гради такъв имидж за проблем, от който и без друго хората се притесняват - че ниска полова култура и болести водели до стерилитет. Както сме си говорили много пъти тук, далеч не е това случая при повечето случаи на стерилитет. А циганите като нямат пък никаква полова култура, що не съм ги видяла по клиниките за стерилитет да висят, ами са си много стерилни. Ей това ме издразни, и язък че беше последното изказване.

Тази от касата пък беше направо смешна -и въпреки възпитаното отношение на нашите момичета, Милен Цветков доста я притисна и тя наистина стана смешна. Така им се пада, след като само се подиграват с нас.

Браво на всички момичета, проявили активност в акцията Буркан - това е пътят :D Как веднага ни обърнаха внимание и ще одобрят документите на тези 140 двойки, които чакат :D
Благодаря ти, Бени!







*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Отново Милен Цветков - спешно
« Отговор #87 -: Ноември 08, 2006, 23:54:53 pm »
Как веднага ни обърнаха внимание и ще одобрят документите на тези 140 двойки, които чакат :D

уви, нищо няма да одобрят, не се лъжи... :( жената от касата каза, че АКО се стигне до преразглеждане, ще ги гледат..
така през юни, като отпаднаха лечебните млека за бебета от списъка с безплатни лекарства, майките вдигнаха шум до бога, протести, медии, касата уж върна млеката в списъка, но познай 5 месеца по-късно дали ги дават безплатно... процедурките още не били минали... те си намират начини много да излъжат хората, че реагират на общественото недоволство.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Отново Милен Цветков - спешно
« Отговор #88 -: Ноември 09, 2006, 00:25:05 am »
Тука темата за Милен по-леко върви! Оттатък вече не мога да разбера кой за какво се бори... :?
Alexandra
Re: Отново Милен Цветков - спешно
« Отговор #89 -: Ноември 09, 2006, 00:34:42 am »
Мари, мила, всички се бориме за едно и също  :lol: :lol: :lol: Но явно не говориме на един език  :?

lb2f
Re: Отново Милен Цветков - спешно
« Отговор #90 -: Ноември 09, 2006, 07:42:06 am »
Мари, борим се за различни неща - едни се борим за нещо, от което могат да имат полза и други, а други се борим за нещо, което си е само за нас. Грубо казано. А по-меко - едни искат да решат общия проблем, а други - своя частен. иначе да, за едно и също се борим.


А на всички, които смятат че не сме посгитнали нищо - преди 2 седмици и толкова не бяхме постигнали - да се говори за нас. А като седим и се дърляме тук, какво постигаме, милички?

Мен татко ме е учил - прави каквото трябва, пък да става каквото ще.
« Последна редакция: Ноември 09, 2006, 08:16:47 am от coookie »
*
Re: Отново Милен Цветков - спешно
« Отговор #91 -: Ноември 09, 2006, 09:18:42 am »
 Ей мацки не трябва да се караме, а да се обединим. Нали знаете приказката за пръчките по отделно  и всички на едно място в сноп,.

Мисля, че всички се борим за една идея, като я постигнем всички ще са доволни, не мислите ли.

Много е глупаво някой да се бори да си реши само собствения проблем, така не помага с нищо. 

 Мацки, обединявайте се!
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Отново Милен Цветков - спешно
« Отговор #92 -: Ноември 09, 2006, 10:22:17 am »
Ини, глупаво е, ама на практика така се получава. За съжаление.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: Отново Милен Цветков - спешно
« Отговор #93 -: Ноември 09, 2006, 10:44:32 am »
Ей мацки не трябва да се караме, а да се обединим. Нали знаете приказката за пръчките по отделно  и всички на едно място в сноп,.

Мисля, че всички се борим за една идея, като я постигнем всички ще са доволни, не мислите ли.

Много е глупаво някой да се бори да си реши само собствения проблем, така не помага с нищо. 

 Мацки, обединявайте се!

Ини  :bighug:

lb2f