0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Д-р Стамболийски - уролог, Варна
« -: Декември 11, 2006, 15:21:02 pm »
Някой да е ходил при него, нека да сподели мнения.
С лош мъжки фактор сме.
*
Re: Д-р Стамболийски - уролог, Варна
« Отговор #1 -: Декември 17, 2006, 18:16:22 pm »
За д-р Стамболийски от клиниката във Владиславово и от частната клиника зад ж.п. гара ли става въпрос?
Re: Д-р Стамболийски - уролог, Варна
« Отговор #2 -: Декември 19, 2006, 16:46:57 pm »
За д-р Стамболийски от клиниката във Владиславово и от частната клиника зад ж.п. гара ли става въпрос?

Да, за него. По принцип приема във Владиславовската поликлиника. Днес ходихме там, бяхме с направление. Имаше поне 15 човека! Отказахме се да чакаме. Нямахме цял следобед на разположение.
*
Re: Д-р Стамболийски - уролог, Варна
« Отговор #3 -: Декември 19, 2006, 22:12:56 pm »
Здравей Диндин! Ние нямаме мъжки фактор и правихме спермограма при д-р Александров. Но при Стамболийски попаднахме заради бъбречни кризи на златото ми. Към него ни насочи личният ни лекар. Слава богу чакахме не много във Владиславово. Мъжо беше с болки и той щом го прегледа реагира много бързо. Изписа му нещо от което болките веднага секнаха ( 10 дни бяхме с нощни кризи и до спешното и понеже ни беше за първи път и не знаехме какво да правим, никой лекар не си направи труда да ни просветли). На следващия ден го вкара в графика за разбиване на камък,в частната клиника, като часовете там са заети месеци напред. Мина ни по касата и нищо не платихме. Мога да кажа, че той е страхотен лекар. Измъкна ни от ужасен кошмар, реагира много бързо и беше много мил. Не знам дали се занимава с мъжки фактор, но аз бих отишла в частната клиника. Консултацията се заплаща, но ще си спестиш висенето. А и там работят със здравната каса, ако се наложи по нататък. Ако не знаеш къде е ще ти обясня.