0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Коремчето!
« Отговор #20 -: Януари 31, 2007, 14:55:28 pm »
За първи път го усетих през 17 г.с., но по-силни движения и ритници - чак към 20-21 г.с.
Днес обаче се размърда само сутринта и от тогава досега - нищо  :(
Re: Коремчето!
« Отговор #21 -: Януари 31, 2007, 15:16:28 pm »
ами почива си мила, спокойно, а какво ще е, знаеш ли? ти между другото бидейки по-напред от мен, да те питам, биохимичен скрининг правила ли си?На 3D ходила ли си, кога
Re: Коремчето!
« Отговор #22 -: Януари 31, 2007, 15:41:51 pm »
НА мен понякога тук от 2/3 дни ми се струва,че има едно леко потрепване :) но може да се вманиячавам:) едно такова като бълбукане или по точно като леко пърхане :) но знам ли мисля си,че е раничко!А доколко качването на килограми мисля,че 10 кила за 3 месеца са много! 8O аз съм качила до сега 2 но занапред не се знае :P
Re: Коремчето!
« Отговор #23 -: Януари 31, 2007, 15:43:01 pm »
Аз също не съм ходиал още на 3де видеозон.....в петак съм на лекар и ще го питам кога трябва да се направи>? :)
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Коремчето!
« Отговор #24 -: Януари 31, 2007, 16:03:11 pm »
  :flower:Мале,колко сте ми сладки,мили бременелки preggo
Да растат силни  :sunshine: в тумачетата ви! :balk_104:

 yahoo_17 Момичета ,Кро ,Иве , ние чакащите сме с вас до края! yahoo_17


Ако позволите едно  :balk_600: с усмивка от тези дето ви четем с трепет!

И на мен ми пърха нещо в коремчето,
ама то е защото влизам в подготовка за АРТ!
И ми пърха нетърпението да се захващам!
Толкова сте приятни за четене влачете  :kickboy: :kickgirl:


 :grouphug2:
« Последна редакция: Януари 31, 2007, 17:22:55 pm от mishanta »
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Коремчето!
« Отговор #25 -: Януари 31, 2007, 16:10:46 pm »
 :) :) :)
Re: Коремчето!
« Отговор #26 -: Януари 31, 2007, 16:30:38 pm »
На мен коремчето ми се изду още в третия месец,но определено като че ли само аз си го забелязвах ,сега вече е друго нещо ,но му се наслаждавам как расте! А що се отнася до това кога усещам бебка ,то най вече през ноща почти не спя от нея, а през деня е някак мързеливичка ,но от време на време пак я усещам ,а вечер е по шавливка! А за първи път я усетих в края на 18 седмица. Успех на всички мамчета ,а на всички други ,които все още не са пожелавам скоро да изживеят всички тези емоции от сърце!!! :D  :balk_602:
*
Re: Коремчето!
« Отговор #27 -: Януари 31, 2007, 16:31:20 pm »
kpo, килцата наистина са много! Добре е да се консултираш със специалист по хранене и с наблюдаващия гинеколог, защото могат да доведат до усложнения. Все пак се счита, че за цялата бременност е добре да се качат до 13 кг.
Re: Коремчето!
« Отговор #28 -: Януари 31, 2007, 17:09:39 pm »
Мишенце,нали знаеш,че вие сте следващите! С толкова стиснати палци няма как да се отървете!!! yahoo_17 yahoo_17  yahoo_17
*
Re: Коремчето!
« Отговор #29 -: Януари 31, 2007, 17:17:13 pm »
Аз пък си имах коремче и преди да забременея  :lol: и вече се надявам да расте още :D пък догодина живот и здраве ще отслабвам, честна дума
*

    naty_84

  • ***
  • 193
  • Искай нещо много силно и то се сбъдва.Повярвайте
Re: Коремчето!
« Отговор #30 -: Януари 31, 2007, 17:36:09 pm »
На мен ми порасна изведнъж коремчето,преди седмица точно за два дена и за една седмица си качих 5 кг.Дотогава нямах грам коремче и не бях надала.Сега се чудя дали усешам бебчето.

[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://
Re: Коремчето!
« Отговор #31 -: Януари 31, 2007, 20:25:45 pm »
ами почива си мила, спокойно, а какво ще е, знаеш ли? ти между другото бидейки по-напред от мен, да те питам, биохимичен скрининг правила ли си?На 3D ходила ли си, кога

ще е момченце :) познаха пола още в 11 г.с., а в 20 г.с. го потвърдиха :)
биохимичен скрининг не съм правила, правих фетална морфология ако не се лъжа така се казва. Когато бях в 20 г.с. гледахме много внимателно с ултра звук развитието на сърчицето, мозъчето, гръбначният стълб, коремчето, бъбреците, пикочния мехур, измервахме размерът на главата, на вратлето, всичко се виждаше толкова чисто и хубаво. На 3Д едва ли ще ходя, въпреки че чувам, че било много хубаво :)
Re: Коремчето!
« Отговор #32 -: Февруари 01, 2007, 12:15:15 pm »
Днес говорих с лекаря си и той ми каза,че в 16 седмица трябва да ми се вземе кръв за да се изследва дали бебето е застрашено от генетично заболяване,а самото изследване обаче не знам как се казва? :) 
*
Re: Коремчето!
« Отговор #33 -: Февруари 01, 2007, 12:21:30 pm »
Предполагам имаш предвид биохимичен скрийнинг, или т. нар. трипъл тест
http://www.zachatie.org/modules.php?name=News&file=article&sid=132
Re: Коремчето!
« Отговор #34 -: Февруари 01, 2007, 16:42:05 pm »
Не знам как се нарича но сигурно е това! Сега ще погледна линка! Мерси! :)