0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    nesto

Календар
« -: Юни 04, 2006, 16:35:44 pm »
Забелязали ли сте, че от едно известно време овулационният календар не се отваря?
Как може да се възстанови?
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Календар
« Отговор #1 -: Юни 04, 2006, 16:37:15 pm »
Има проблем в момента. Ще се отстрани.
*

    nesto

Календар
« Отговор #2 -: Юни 04, 2006, 17:24:44 pm »
Благодаря!
*
Календар
« Отговор #3 -: Юни 04, 2006, 17:45:49 pm »
виж тук.
Поздрави
*

    Anonymous

Календар
« Отговор #4 -: Юни 05, 2006, 21:44:54 pm »
при мен няма никакъв проблем с отварянето на календара :wink:
Календар
« Отговор #5 -: Юни 09, 2006, 15:52:05 pm »
преди 4 дена не се отваряше и при мен. Но като цяло няма проблеми с отварянето на овулационния календар.Дано не се слежват такива анумали отново
*
Календар
« Отговор #6 -: Юни 15, 2006, 10:03:41 am »
Момичета,
днес за първи път не ми се отваря и изписва съобщение: "com.zahariev.jframe.controller.ApplicationException: MySQL is closed". Някой има ли представа какво е това?
*
Календар
« Отговор #7 -: Юни 15, 2006, 11:08:05 am »
Цитат на: Lan
Момичета,
днес за първи път не ми се отваря и изписва съобщение: "com.zahariev.jframe.controller.ApplicationException: MySQL is closed". Някой има ли представа какво е това?

Това означава че базата от данни в момента е спряна или е претоварена.
Обикновенно в пиковите часове се получава така, но понякога и при администриране на сървъра (правене на бекъпи) също се получава.
Не трябва да те притеснява - неудобно е само че докато това трае календара не може да работи. За това ако ти излезе това съобщение опитай пак да се свържеш малко по-късно.
В момента виждам че всичко работи нормално.

Поздрави
*
Календар
« Отговор #8 -: Юни 15, 2006, 11:23:13 am »
Благодаря много ,beast!
Re: Календар
« Отговор #9 -: Юли 12, 2006, 16:53:43 pm »
Понеже помня данните си за цикъла от два месеца назад и съм нов потребител, ме интересува в последвалите месеци не се ли отбелязват фертилни дни (дни най-подходящи за зачеване) за минало време....
*
Re: Календар
« Отговор #10 -: Юли 12, 2006, 18:31:50 pm »
Понеже помня данните си за цикъла от два месеца назад и съм нов потребител, ме интересува в последвалите месеци не се ли отбелязват фертилни дни (дни най-подходящи за зачеване) за минало време....
Прогнозите (за фертилни дни и предстоящи дни с кървене) се правят само за незавършените цикли - т.е. за тези които предстоят. В момента в който един цикъл се завърши прогнози за него спират да се правят - предполага се че потребителя вече е наясно със ситуацията си за изтеклия месец.
Ако искаш да запазваш по някакъв начин информация за изминалите месеци и за предполагаемите фертилни дни през тях - просто си записвай в календара за съответния ден "овулация определена от потребителя на календара". Така записана овулацията ти ще се помни и показва в графиките ти за в бъдеще.

Поздрави