0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Значи проблемът ми е следният: Говорих с лекарят, който се е грижил за нас от малки - той е професор и шеф на клиника към медицинска академия. Та той ми каза, че тези трима лекари според него са наи-добрите в тази сфера. Даде ми телефоните им, аз говорих с тях... е да но това не ме доведе до никъде! Пак не мога да избера :(  А  в най-скоро време трябва да се ориентирам! И така лекарите са:
 -      Доктор Савова - клиниката на Доктор Щерев
 - Доктор Владимиров - Медицински център по репродуктивна
                медицина и оплождане ин витро "София"
 -   Доктор Стаменов - не съм сигурна коя клиника  :oops:  :oops:  :oops:
И от тримата останах с много добри впечатления, което прави избора ми още по-труден.
Ще бъда много благодарна ако ме насочите. Ще пусна темата и в Дир-а, пък дано успея да реша в скоро време.
Поздрави и до писане от мен
Момичета - помогнете да избера между тези лекари
« Отговор #1 -: Февруари 15, 2005, 16:59:21 pm »
Вени, така е и тримата са добри, незнам какво да ти кажа - има момичета, коита са ходили при един други при друг и са доволни.
Ти какво, да не си идваш?
Матей - 1.04.2006 г
Момичета - помогнете да избера между тези лекари
« Отговор #2 -: Февруари 15, 2005, 18:28:02 pm »
Доктор Владимиров или доктор Стаменов,отиди 1во при 1ния,ако не си доволна -при другия.А при Щерев няма за какво да ходиш.
Момичета - помогнете да избера между тези лекари
« Отговор #3 -: Февруари 16, 2005, 00:10:12 am »
не се изразих правилно,отиде и при Щерев,ако искаш,само че там е по-скъпо.
Успех
който и да избереш :goodluck:  :babbycarrage:
Момичета - помогнете да избера между тези лекари
« Отговор #4 -: Февруари 16, 2005, 02:13:45 am »
Благодаря за отговорите момичета! morkovche за съжаление не можем да си го позволим :(  Нямаме времето, което ни трябва. Трябва да избера един от тези лекари и съответно да започнем да си координираме действията. Част от необходимите неща ще се правят тук... Та живот и здраве като си отидем в България да започнем да действаме по същество. С това отговорих от части и на теб venus_melena :D Още няма да си идваме - въпреки, че много ми иска.... Но нали трябва да се разберем (с лекаря) по кое време точно от цикъла трябва да отидем, преди ИН ВИТРО - то трябва да се направят доста изследвания... та каквото можем тук ще правим, а съществената част в Бълтария :D Но МНООООООООГО искам като си дойдем да се видя в вас момичета! Гледам с мъка срещите, които си организирате... така ми се иска и аз да съм там :(  Но нищо! Аз като идвам ще се постарая да организирам една среща! Ще ми бъде много приятно да ви видя!
Хайде стига за сега! Поздрави и до писане от мен!
Момичета - помогнете да избера между тези лекари
« Отговор #5 -: Февруари 16, 2005, 09:05:07 am »
Непременно ще организираме една среща докато си тук - то по-малко от месец едва ли ще останеш. А аз съв Вени - в вг-мама ти бях писала лятото - и аз се казвам Венера - помниш ли?
Матей - 1.04.2006 г
Момичета - помогнете да избера между тези лекари
« Отговор #6 -: Февруари 16, 2005, 14:44:57 pm »
ООООО Вени! Да помня :D  Задължително ще се видим като дойдем! :D  Ние точно за месец правим планове да си идваме, така, че все ще спретнем една среща!
Поздрави и до писане!

МНОГО се радвам, че ви има момичета!
*
Момичета - помогнете да избера между тези лекари
« Отговор #7 -: Февруари 16, 2005, 17:33:39 pm »
Венера, искаш ли да ти разкажа аз какво направих?
Така ме посъветва един приятел, който има фармацевтична фирма и познава всички тези екипи, между които се колебаех.
Каза ми, че всички са му приятели и има отлични впечатления от тях, но как правел той в такива моменти.
На един лист се чертае табличка с всички възможности и още 2 графи за плюсове и минуси и се попълва. Разбира се не става за един ден. Накрая се анализират плюсовете и минусите на едните и другите и се прави избор, разбира се не окончателен.
В избора, който аз направих натежа основно това, че отивам при една от най-добрите специалисти по ин витро в България и че тя ще се занимава с мен лично през цялото време - схеми, прегледи, консултации, манипулации. Отделих 2 месеца за тази табличка и не спрях да събирам инфо и да го анализирам.