0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Моля за мнение...
« -: Март 29, 2014, 11:21:21 am »
Здравейте, мили момичета  :)
Ще ви помоля за мнение.
Правим опити за второ бебче повече от 1 година.Отлагахме тръгването по болници,но така или иначе вече беше настъпил момента.
Намерихме си лекар и започнахме стъпка,по-стъпка към развитие на нещата.
Цветна снимка,спермограма...слава богу наред.Проблема е,че нямам овулация...,много рядко(цикъла ми понякога е 50-60 дни),хормонално всичко е наред.Началото на месеца лекаря ми трябваше да пътува и се разбрахме да вземам Утрогестан 10 дни по 2 табл.,и след като ми дойде да ходя на 2ри ден и да започнем със стимулация.
Така и направих ,вземах Утрогестан 10 дни,и вече 9ти ден след като съм го спряла нищо,...няма цикъл.
Вчера естествено ходих при него и той каза,че цялата работа е много странна.Лигавицата изключително дебела за период, в който трябва да ми дойде(като имаме предвид Утрогестана) 12 мм.Сбръчкана течност в яйчниците(атака се изрази).Позамисли се и каза да направя тест за бременност,ако е – да започна друго лекарство след 2-3 дни и от него трябва да ми дойде със сигурност вече....и съответно започваме стимулация на 2-3 ден.Взех Шуър чек и го направих веднага,въпреки,че ми каза с първа сутрешна...,но аз от нетърпение го направих веднага.Беше отрицателен.Не знам сега какво да си мисля....Изобщо не съм и предполагала вариант сега за бременност.....
Моля ви дайе вашето мнение.

Много се извинявам за дългото обяснение. :oops: :)
Re: Моля за мнение...
« Отговор #1 -: Март 29, 2014, 11:24:01 am »
Забравих да кажа и БТ е 37,2...
Re: Моля за мнение...
« Отговор #2 -: Март 29, 2014, 16:26:50 pm »
А кръвен тест? Ще ти покаже със сигурност, макар че е 20+ лева.
Re: Моля за мнение...
« Отговор #3 -: Март 29, 2014, 17:52:32 pm »
Вече и аз не знам какво да правя! Ето 9ти ден след Утрогестана...и нищо.
Знам,че кръвен тест е най-точно,и най-сигурно.....

До сега винаги ми е идвало или по-време на приема,или максимум до 3-4 дни след това?
Re: Моля за мнение...
« Отговор #4 -: Март 29, 2014, 18:58:49 pm »
Стискам палци да си бременна  :D
Направи утре кръвен тест и ще знаеш.