0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Време за номинации
« Отговор #20 -: Ноември 12, 2013, 16:19:32 pm »
Благодарение на мило другарче :

1. „Форумски Балзак” –номинация за най-дълги, изобилни и напоителни публикации.

2. "Майстор на късия разказ" - номинация за кратки, ясни и много на място постове.

3. „Специалист по всичко" – да отличим онези съфорумци, които се изказват често и със самочувствие по теми от всякакво естество.

4. "Таралеж в гащите" – номинирайте онези, които все успяват да разпалят темите.

5. „Миротворецът” – номинации за най-умерен, спокоен и толерантен потребител.

6. "На ползу народу"  - за оказана истинска помощ по въпросите на останалите потребители, номинирайте онзи, който ви е бил най-полезен през миналата година.

7. „Тихата стъпка” – номинация за мълчаливи, но постоянно навъртащи се потребители

8. „Война на световете” - най-гореша тема на годината

9. „Бисер на годината” – отличете хитовите попадения на вашите съфорумци

10. „Мама Божка” - номинации за мами - добри и лоши, изтрещели и оцелели, мрънкащи и дрънкащи, перчещи се и засрамени, образоващи, необразоващи, хранещи, кърмещи, забравящи и възпитаващи.

11. „Бремелинка с пелеринка” – заглавието казва всичко :)

12. „Черешката на тортата” – за най-култовия майстор на сладкиши и торти

13. „Облачно с кюфтета” – номинации за най-успешните участници в темите „Какво ще готвим тази вечер”

14. „Домашно духче” – номинирайте домашни майстори, хоби-любители, умятни и опрятни домакини, цветарки и градинарки

15. "Минало незабравимо" - припомнете ни имена на хора, минали през тези форуми, за които си спомняте и бихте искали да видите отново тук
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Време за номинации
« Отговор #21 -: Ноември 13, 2013, 14:03:37 pm »
Аууу, творили, творили.... то за мен не остана, бре :lol: Повечето от предложенията се дублират по смисъл и с моите идеи, затова ги подкрепям всички. Имам едно предложение, обаче! Да махнем категорията "бремелинка с пелеринка", че нещо заряда не ми допада. Звучи ми някак иронично и неподходящо. Ако изобщо има категория за бременни - то трябва да дадем приза служебно на всички, предвид за какво е този форум всъщност - естествено, че се радваме за всяка бременна съфорумка!

Да дам все пак и едно авторско предложение, да не е съвсем без хич :lol:
"Не съм от тях как`Сийке" - мисля няма нужда от пояснение :D
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: Време за номинации
« Отговор #22 -: Ноември 13, 2013, 20:00:32 pm »
Дам, бива "бременната категория" да се преформатира нЕкак, ако изобщо я има. На мен лично хич не ми беше ясно миналата година каква е идеята й на нея, особено така формулирана.

За как' Сийка - подкрепям с две ръце (щото не съм изяла достатъчно ГМО - продукти, че да ми поникне трета)
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!