0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Бяло течение по време на бременност
« -: Ноември 28, 2012, 10:46:29 am »
Момичета моля за съвет.В момента съм в 33г.с. от самото начало имам много обилно бяло течение.До сега три пъти съм правила изследване на влагалищен секрет и никога нищо не е излизало,никаква инфекция.Нямам сърбеж,няма мирис но промени цвета си,миналия месец направих последното изследване което беше отлично.От преди седмица забелязах обаче че течението стана жълто-зеленикаво течно като мляко за тяло примерно не е гъсто,даже на моменти е прозрачно и силно разтегливо точно като по време на овулация.Моля кажете ми за какво мога да пусна отново изследване като последното беше отрицателно.Благодаря!
*
Re: Бяло течение по време на бременност
« Отговор #1 -: Ноември 28, 2012, 10:56:16 am »
Пусни нов секрет. Това, че миналия път е бил добре, не означава, че сега няма нищо. По-добре да се лекуваш преди раждането.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Re: Бяло течение по време на бременност
« Отговор #2 -: Ноември 28, 2012, 11:42:43 am »
Те по принцип изследват за всичко възможно или аз трябва да кажа за какво искам?
*
Re: Бяло течение по време на бременност
« Отговор #3 -: Ноември 28, 2012, 12:45:12 pm »
Няма нужда ти да казваш. Микробиологията е посявка в хранителна среда и после само отчитат реколтата. :D


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Re: Бяло течение по време на бременност
« Отговор #4 -: Ноември 28, 2012, 13:05:39 pm »
Благодаря мила,значи да съм спокойна че не са изследвали само за гъбки а и за други неща. :D Е дано не е поникнало нищо :D :D :D от миналия път до сега