0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
зъболекар
« -: Февруари 14, 2006, 12:04:03 pm »
яко съм го закъсала с шиечни кариеси. ще се побъркам вече. дайте някой добър зъболекар в района на красно село. ако може да не дере кожи.
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*
Re: зъболекар
« Отговор #1 -: Февруари 14, 2006, 12:30:28 pm »
Цитат на: Lilly
яко съм го закъсала с шиечни кариеси. ще се побъркам вече. дайте някой добър зъболекар в района на красно село. ако може да не дере кожи.

не е съвсем в района на красно село, но е близо- в 14 поликлиника, малко по-надалоу от входа на Южния парк, поне на мен ми е много удобно от красно село ( с 102 примерно)
казва се д-р Креовски , но в момента май не мога да ти намеря тел, в къщи са ми, ако те устройва утре?
... и не сваля кожи... много слънчев и жизнерадостен човек и за няколко годишни посещения при него когато се налага имам само добри впечатления
The impossible is often the untried [/i]
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: зъболекар
« Отговор #2 -: Февруари 14, 2006, 22:54:16 pm »
Цитат на: ALFI
... и не сваля кожи... много слънчев и жизнерадостен човек и за няколко годишни посещения при него когато се налага имам само добри впечатления


ако работи добре (както предполагам щом го препоръчваш) давай го насам. мерси
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*
зъболекар
« Отговор #3 -: Февруари 15, 2006, 09:36:34 am »
ревизирам си мнението за въпросния доктор и понеже не искам да му правя реклама, при положение, че вече не го смятам за толкова добър, изтривам му координатите!
« Последна редакция: Януари 08, 2007, 14:59:51 pm от ALFI »
The impossible is often the untried [/i]
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
зъболекар
« Отговор #4 -: Февруари 15, 2006, 10:45:34 am »
мерси
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
Re: зъболекар
« Отговор #5 -: Юли 24, 2012, 15:36:53 pm »
Ех, чак сега виждам темата. Майка ми е стоматолог с две години специализация по лицевочелюстна хирургия в Сорбоната (Франция) от старите пушки е, но за съжаление няма частен кабинет, работи на хонорар в едно предприятие и за съжаление може да обслужва само неговите служители, т.е. външни лица не се допускат. Ако например имате спешни проблеми за вадене на зъби, говоря за София, е добре да тичате в Стоматологичен факултет на Медицински университет (Александровска болница), добри хирурзи са Д-р Подвързачов, а за добър частен стоматолог бих препоръчала Д-р Делибозов. Взима нормални цени. А пък има една приятелка, която също взима доста евтино Д-р Лазарова, но кабинетът, където тя работи е някъде около Павлово, но не съм сигурна къде точно е. Та, за зъби що се отнася питайте ме  :D Винаги мога да питам мама дали познава някой, и ако случайно го знае - може да каже, дали е добър или не, тя дълги години е работила в Медицинска академия и е доста наясно с лекарите, които са работили там и все още някои от старите й връзки са на лице, живи и здарви  :D
*
Re: зъболекар
« Отговор #6 -: Юли 25, 2012, 16:59:03 pm »
chattenoire84, моля те обърни внимание, че темата е от 2006 г
Re: зъболекар
« Отговор #7 -: Юли 25, 2012, 17:02:43 pm »
Да, видях, но може все пак някой да се поинтересува.
Re: зъболекар
« Отговор #8 -: Юли 25, 2012, 17:25:16 pm »
 :P моите препоръки са за д-р светлана станчева, кабинетът й е зад мол сердика тел.0888 330 110, и дечица водят при нея, изправя зъбки с брекети

Re: зъболекар
« Отговор #9 -: Юли 25, 2012, 17:29:52 pm »
Еха, а да! забравих за още един много добър стоматолог - Д-р Огнян Стойков има си и клиника. То, стоматолози бол, ама трябва и хората да са доволни от тях :) Браво Меци, на това му викам аз, обмяна на опит!  :bighug: