0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Определяне на дата за общо събрание.
« -: Февруари 05, 2005, 08:30:53 am »
Давайте предложения!
Трябва да е някъде февруари - март. Една година вече почти се изтърколи. Ще се изготви предварително дневен ред, ще се приемат отчети за дейността през годината, други предложения и обсъждания ....


Чл. 27. (1) Общото събрание се свиква от Управителния съвет по негова инициатива или по искане на една трета от членовете на сдружението в населеното място, в което се намира седалището на сдружението. Ако в последния случай управителният съвет в месечен срок не отправи писмено покана за свикване на общото събрание, то се свиква от съда по седалището на сдружението по писмено искане на заинтересуваните членове или натоварено от тях лице.
(2) Поканата трябва да съдържа дневния ред, датата, часа и мястото за провеждането на общото събрание и по чия инициатива то се свиква.
(3) Поканата се обнародва в "Държавен вестник" и се поставя на мястото за обявления в сградата, в която се намира управлението на сдружението, най-малко един месец преди насрочения ден.
Чл. 28. Общото събрание е законно, ако присъстват повече от половината от всички членове. При липса на кворум събранието се отлага с един час по-късно на същото място и при същия дневен ред и може да се проведе, колкото и членове да се явят.

Повече информация в устава

След това не може да се мине без весела част, така че давайте предложения и за мястото на купона :balk_96:  :balk_14:  :balk_7:  :balk_5:  :balk_9:  :balk_15:
Определяне на дата за общо събрание.
« Отговор #1 -: Февруари 05, 2005, 11:29:51 am »
Предлагам да се съберем на 2-април.
Съобразяваме се с процедурите, които ни предстоят.
Разбира се, ще се съобразим и с останалите членове, време има.
Тъй като все още нямаме офис, а регистрационният адрес на сдружението е домашният ми адрес, ще трябва да се съберем някъде навън.
*

    Miroslava

За събранието
« Отговор #2 -: Февруари 14, 2005, 06:25:20 am »
Цитат на: Wildberry
Предлагам да се съберем на 2-април.
Съобразяваме се с процедурите, които ни предстоят.
Разбира се, ще се съобразим и с останалите членове, време има.
Тъй като все още нямаме офис, а регистрационният адрес на сдружението е домашният ми адрес, ще трябва да се съберем някъде навън.


Предлагам моя офис! И датата ми харесва! Тъкмо има време за всичко!
Целувки! :oops: