0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #520 -: Юни 28, 2011, 22:57:38 pm »
Йоли, може и от инсето да имаш някакви усещания по-рано, но ако ти е рано за цикъл, не мисля, че има от какво да се притесняваш. Аз сега като си мисля, направо не знам кои симптоми са били реални и кои съм си ги въобразявала. Честно казано, до положителния тест си измислях какво ли не. "Измислях" силно казано, но все ми се струваше, че нещо ми има, че ще ми дойде, пък си наблюдавах гърдите... и май предния път като не стана нищо, имах повече реални симптоми! Всъщност, не го мисли много! Ако ще става - ще става. Ако не - каквото и да мислиш, нищо не можеш да направиш за съжаление. Но трябва да стане, няма как!
Apr, много късмет мила! Дано е успешна и стимулацията ти, както и инсето!
Пък аз, че съм дребна, дребна съм :) 1,58 съм и до преди да забременея си стоях около 48-50 кг. Сега съм 52 вече и се чувствам леко некомфортно. Да видим още колко ще кача до края. Но поне знам, че си струва!
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #521 -: Юни 29, 2011, 08:08:19 am »
Йоли, аз си мисля, че тези болки са нормални. Успокой се! Коала правилно е казала, ако е писано да стане - ще стане.
При мен деня ще мине в негативна посока. Вчера почина дядото на мъжа ми и днес сме на погребение. На какво да се прави, такъв е живота. Ще гледам да не се натоварвам много емоционално.
Лек ден на всички!
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #522 -: Юни 29, 2011, 09:17:25 am »
О, Катрин, съболезнования! Гадно е, независимо на кого се случва! Само, дано едно или две човечета заживеят в теб и заместят човека, който си е отишъл.
Негативни са емоциите, но се опитай да гледаш философски на нещата. Нямаме друг избор.
Хубав ден пожелавам на всички! Тук при нас вали, но поне не е жега сега.
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #523 -: Юни 30, 2011, 12:03:50 pm »
Много е пусто тук днес. Къде се губите всички?
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #524 -: Юни 30, 2011, 14:56:37 pm »
То от вчера май всички липсват :) Чакат май новата тема :) Довечера ще я пусна.
Катрин, ти как си? Как се чувстваш?
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #525 -: Юни 30, 2011, 15:00:44 pm »
Добре съм , Коала.
Направи ми впечатление, че зърната ми са много чувствителни от деня на инсеминацията, но май не е редно да се вглеждам за симптоми. Пия си лекарствата и си чакам.
Очаквам темичката с нетърпение!
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #526 -: Юни 30, 2011, 16:27:35 pm »
Мисля, че е раничко за симптоми. А и нали писах, при мен при успешното инсе, нямаше почти никакви. А гърдите ми започнаха да наедряват едва към края на 2-ия месец. Но аз си нямам особено бюст по принцип. Така че, може би не съм критерий. Иначе, нито ми се яде нещо, което до сега не съм яла, нито пък имам желание за по-голямо количество храна. Е, да, има моменти, в които изведнъж се чувствам много гладна и стомах ме заболява чак. Но и сок да пийна нещата се оправят. Поне за сега е така.
Но пък наличието на симптоми дава надежди. А от друга страна, липсата им в толкова ранен период не трябва да те отчайва.
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #527 -: Юни 30, 2011, 17:11:38 pm »
Момичета, в последните редове на темата, в която се помести успешният ми опит, искам да ви благодаря за пожеланията и честитките :thankyousign:

От  :heartbeat: пожелавам моя успех на все още борещите се - още сега, още в този ви опит  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17

На бременните лека и безпроблемна до термин  :bighug:

Цигу  :flower:
« Последна редакция: Юни 30, 2011, 17:15:07 pm от Café con leche »
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #528 -: Юни 30, 2011, 17:38:30 pm »
Кафенце, много лека бременност ти пожелавам с много положителни емоции!
Ти няма ли да си сложиш лентичка да те следим до къде си ;)
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #529 -: Юни 30, 2011, 17:58:11 pm »
Искам да мина първата фетална в средата на юли и тогава  :balk_600:
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #530 -: Юни 30, 2011, 20:16:42 pm »
Здравейте и от мен момичета :wink:
Кафенце  :bighug:,
Катрин - остава ни само да чакаме мила,изчетох всички симптоми за ранна бременност..но май моите са от утрогестана.
Апр - докъде стигна мила?
Коалка - утре сутринта ще потърся новата темичка ( July morning  8) )преди да стегна багажа !
Днес е ден 6 от инсе-то и продължавам да имам тъпи болки в двата яйчника,чак кръста ме боли.Сега поутихнаха...,но продължавам да имам леки ПМС.Поне май свикнах с утрогестана - не ми се гади чак толкова много.Лошото е,че колкото повече чета за успешните инсе-та ,толкова повече си мисля,че при  успешните,май няма симптоми:)
От утре съм отпуск и съм много доволна.Още утре заминавам при баба хаха , а после и малко на море.Надявам се да намеря от някъде нет,за да наминавам да ви видя.Жалко,че в Сливен и Поморие няма къде да си направя кръвен,така че ще чакам 8-9 юли за пиклив :)
Целувам ви всички и много ви прегръщам!


*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #531 -: Юни 30, 2011, 21:32:33 pm »
Момичета, новата темичка е готова. Заповядайте!
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=46279.0