0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #1080 -: Август 27, 2011, 13:43:40 pm »
За съжаление и аз се записвам при неуспелите от летните опити. Ембриончето спря развитие и така и не чухме пулс. Тъпото е, че нямаше никакви симптоми за това - нито болки, нито кръвоизливи, видими инфекции или контакти с болни хора. И при всичкото пазене, се случва. Сега предстои кюретаж и справяне с емоционалното неравновесие.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #1081 -: Август 27, 2011, 14:09:04 pm »
Съжалявам :(
Не знам какво друго да кажа ...
*
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #1082 -: Август 27, 2011, 14:12:01 pm »
За съжаление и аз се записвам при неуспелите от летните опити. Ембриончето спря развитие и така и не чухме пулс. Тъпото е, че нямаше никакви симптоми за това - нито болки, нито кръвоизливи, видими инфекции или контакти с болни хора. И при всичкото пазене, се случва. Сега предстои кюретаж и справяне с емоционалното неравновесие.
Мила,искренно съжалявам за слу4илото се.Много е тежко,но един ден ще гушкаш детето си.Кураж и много късмет.
Не знам дали тук е мястото на моят въпрос, моля да ме извините ако не е.


Пречка ли е започването на ИКСИ  , когато са открити Е. Coli при микробиология на мъжа?
Предварително благодаря :)

[/quo
Незнам дали е пре4ка,но мисля,4е би следвало да питаш лекаря преди да запо4нете процедурата.Успех
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #1083 -: Август 28, 2011, 21:07:55 pm »
rtfrtf, много съжалявам! Знам точно как се чувстваш. Кюретажът не е нищо страшно като процедура. Много по-тежко е емоционалното възстановяване. Но и с това ще се преборим! Не спирай да вярваш!




My first, my last, my everything!
*
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #1084 -: Август 28, 2011, 22:52:40 pm »
Каквото  да кажа едва ли  думите ще олекотят състоянието ви rtfrtf ,но искренно се надявам бързо да се възстановите и да чуя само добри новини от вас и от др.момичета.През цялото време буквално поглъщах всяка информация от вас при мен нещата се отложиха за септември и честно казано ме хваща ужасен страх от всичко ,което предстои.Благодарение на вас и вашите мнения съм запозната с всяка стъпка,но въпреки това страхът си остава.Късмет и много положителни резултати в най скоро време на всички ви !
Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #1085 -: Август 29, 2011, 10:10:55 am »
rtfrtf - съжалявам
каквото и да кажем няма да те утешим
но знай, че не си сама в тази борба  :bighug:

Re: Ин витро/ИКСИ юни, юли, август 2011
« Отговор #1086 -: Август 29, 2011, 20:51:22 pm »
rtfrtf,съжалявам мила.Дано скоро ни зарадваш с хубави новини.