0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Re: овце грозни и тъпи вие сте смешните
« Отговор #80 -: Юни 07, 2006, 15:41:53 pm »
Цитат на: jam
малко информация за сведение на участниците в темата:

IP адрес за това мнение 88.87.12.1 [ 4 Мнения ]   
Потребители, писали от този IP адрес:   
 cool_f [ 6 Мнения ]        
 sexanka_1983 [ 4 Мнения]

хмъ!

още информация:

лицето cool_f - новорегистрирано, с лентичка за бременност в 12-та седмица, пише ей в тази тема тук:
http://www.zachatie.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=4341&sid=9934bd4b98e2a86e5804c67470ceb4ae

на съвсем правилен български и без заяждане и грубост.

искам да знам, дали лицето cool_f страда от шизофрения, тресат го зверски хормони и скучае в къщи, или има по-малко братче-пуберче, което е докопало компютъра и си прави забавление днес на наш гръб?

склонна съм да мисля, че е първото!!
чакам обяснение от cool_f, преди да й е спрян окончателно достъпа до сайта.


Благодаря Джам за инфото! Незнам защо имах шестото чувство че това момиче си прави гавра с нас! Явно се оказах права!
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
искам да ви кажа нещо
« Отговор #81 -: Юни 07, 2006, 18:50:31 pm »
Цитат
Lady_11,пише се свещено невежество,а не СВЕЩЕННО,както си го написала!Още повече,че се възмущаваш от неграмотно написан текст.Коригирай себе си първо!Учи се в отделенията.


Драга , ти си именно СВЕЩЕННО НЕВЕЖЕСТВО - сбъркано при това с правописни грешки. За да влеза в тона ти допуснах посочената от теб!
Да ти кажа,  повече се възмутих на неграмотността ти относно темата "репродуктивно здраве", отколкото от правописа ти.

Въпросът дали аз, или някое друго момиче заслужава да бъде майка, не е твой личен проблем и ако обичаш не го обсъждай.

П.П. Винаги казвам, че някъде има един тефтер, на който всичко се пише. Дано твоето поведение , лъхащо от свещенно невежите ти и обидни постинги не е записано в него.

П.П.П Ник cool_f засякох и в чата.
искам да ви кажа нещо
« Отговор #82 -: Юни 07, 2006, 18:57:55 pm »
Цитат на: Lilly
извади безумно от кавичките. наистина е така. то и ултра си беше слагала съвети за правописа в подписа преди да почне да подсеща за 10 юни. после сигурно ще поднови тази си практика. дано повече хора обърнат внимание :lol: .
 
   
На момичето,че му липсва образование е факт,но мисля че не трябва да се нападат така хората.Все пак всички ние може да допуснем грешки. Лили,а ти защо критикуваш другите като ти самата не си ли на ясно,че всяко ново изречение започва с главна буква и имената също са с такива.Мисля,че бяхте твърде строги,а относно следващите коментари на момичето направо съм възмутена.Явно мястото й не е в този форум.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
искам да ви кажа нещо
« Отговор #83 -: Юни 07, 2006, 19:13:13 pm »
Цитат на: butterfly
На момичето,че му липсва образование е факт,но мисля че не трябва да се нападат така хората.


Мила, ти нали разбираш, че основната цел на такава тема е да скарат постоянните участници във форума? Не бъди наивна и не се хващай на тази толкова елементарна стръв. Никой не нападаше сексанка, напротив, забележките бяха кротки и конструктивни.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
искам да ви кажа нещо
« Отговор #84 -: Юни 07, 2006, 19:16:16 pm »
Цитат на: manhattan
муахахахахаха :balk_47:
абе къде беше превиващият се от смях емотикон :D  :D  :D






Специално за теб  :wink:  Отбрана селекция заливащи се от смях емотикони  :lol:  Относно тема - без коментар.............Освен, че май момичето се е чудило какво да прави днес  :roll:  Вместо да бездейства и да си е решило да попише малко  :wink:  Лошо няма  :lol:  Майтап да става Явно е, че грешките са умишлени, но не виждам смисъл в грубия тон и последващите ГРОЗНИ обиди
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
искам да ви кажа нещо
« Отговор #85 -: Юни 07, 2006, 19:17:48 pm »
Цитат
Мила, ти нали разбираш, че основната цел на такава тема е да скарат постоянните участници във форума? Не бъди наивна и не се хващай на тази толкова елементарна стръв. Никой не нападаше сексанка, напротив, забележките бяха кротки и конструктивни
.

Аз пък съм забелязала една тенденция друга. Зададе ли се някоя важна проява на сдружение "Зачатие"  се търси конфликт на всички нива. Може и да греша в преценката си .
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
искам да ви кажа нещо
« Отговор #86 -: Юни 07, 2006, 19:20:12 pm »
Цитат на: lady_11
Аз пък съм забелязала една тенденция друга. Зададе ли се някоя важна проява на служение "Зачатие"  се търси конфликт на всички нива. Може и да греша в преценката си .


А може и да не грешиш.  :lol:


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
искам да ви кажа нещо
« Отговор #87 -: Юни 07, 2006, 19:34:48 pm »
Цитат на: lady_11
Аз пък съм забелязала една тенденция друга. Зададе ли се някоя важна проява на служение "Зачатие"  се търси конфликт на всички нива. Може и да греша в преценката си .


Лейдинце не мисля че цялата работа е заради проявата на сдружението. Според мен момиченцето първо се намърда миналия месец тук във форума, и понеже му е скучно (нали си няма проблеми със забременяването защото е вече бременно) реши че може да се забавлява на чужд гръб и с проблемите на хората. Явно си мисли, че ние тук се тръшкаме за нищо пък видиш ли колко лесно става работата като се пие фолиева киселина и хоп всички от другият месец ще забременеем. Та както е писала Черна Розичка явно вместо да си бърка по цял ден в носа и да скучае тази малката е решила да се забавлява, защото и е пределно ясно, че все на някого ще му направи впечатление просташкият и постинг. И започвам да се чудя дали пък една стара наша познайница която преди време беше почнала си пише тук наволя простотиите не започнала отново да ни навестява?
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
искам да ви кажа нещо
« Отговор #88 -: Юни 07, 2006, 19:42:38 pm »
Цитат
И започвам да се чудя дали пък една стара наша познайница която преди време беше почнала си пише тук наволя простотиите не започнала отново да ни навестява?


Ако визираш Мамица, действително изказите си приличат. За мен  обчаче Мамица е друго явление - параноидна шизофрения + изобретателност + елементарни познания в гиникологията + циничен, а не каруцарски изказ, какъвто  тук не наблюдавам.
Но откъде да знам, може някоя шизофреничка да ни изнася театрално представление... :roll:
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
искам да ви кажа нещо
« Отговор #89 -: Юни 07, 2006, 19:47:54 pm »
Цитат на: lady_11
Ако визираш Мамица, действително изказите си приличат. За мен  обчаче Мамица е ...


Аха, нея имах в предвид. Защото разбрах че са я поизритали от БГ-мама незнам дали ми е вярна информацията. Една позната влиза често в БГ-мама и от там разбрах, но както и да е няма значение дали е тя или не е! Гаврата си е факт!
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
искам да ви кажа нещо
« Отговор #90 -: Юни 07, 2006, 19:50:42 pm »
Цитат
Аха нея имах в предвид. Защото разбрах че са я поизритали от БГ-мама


Жалко , да си я бяха търпяли за да не разваля лафа тук. Я някой от пишещите в мамата да сподели какво знае по въпроса.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
искам да ви кажа нещо
« Отговор #91 -: Юни 07, 2006, 19:53:01 pm »
Не ми се вярва да са я изритали, мамица беше уважаван член там, с обществен принос, хората й се радваха и възхищаваха ...


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
искам да ви кажа нещо
« Отговор #92 -: Юни 07, 2006, 19:56:04 pm »
Цитат на: Meli
Не ми се вярва да са я изритали, мамица беше уважаван член там, с обществен принос, хората й се радваха и възхищаваха ...


Ами аз затова казах че е непотвърдена информация, защото само е плашена с бан в техният чат и напоследък я нямало там. А иначе повечето знаят, че аз не влизам често там.
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
искам да ви кажа нещо
« Отговор #93 -: Юни 07, 2006, 20:37:48 pm »
Ужасена съм от проявата на долна простотия, неграмотност, нахалство и какво ли още не!  :evil:

Наборът й изобщо не оправдава избълваните гадости и елементарното поведение. И аз съм около тази година, но не се държа като 13 годишна пикла. Акъл море, глава шамандура ... а възпитанието къде е останало ...  :?:

Ей, някой ден ще си имам дете и много ще му внимавам в каква среда се движи... Защото не може при такива майки децата са да добри и културни.

А това кой не ставал за майка изобщо няма да го коментирам ... то е ясно!!!  :twisted:
искам да ви кажа нещо
« Отговор #94 -: Юни 07, 2006, 20:39:02 pm »
Цитат на: seasmilebg
Момичета, и аз подкрепям мнението в постингите по-горе, че неграмотността напоследък става все по-голяма. Не знам дали сте слушали новините по Нова преди 2-3 дни  - говореха за резултатите от тестовете за седмокласници, че децата ни не знаят да пишат и смятат. Много ме стряска тази мисъл – толкова много се борим и надяваме да станем майки един ден, а като се замисля в какви условия ще израснат децата ни..


Ами ако ме питаш мен, това си е НАПЪЛНО НОРМАЛНО.... не че искам да разводнявам темата, НО!!! замислете се какви са заплатите на учителите - 164 лв нето за начинаещ учител.... Ако станеш Директор на училище, с N-броя години стаж, МАКСИМУМА заплата е 360 лева!!!

Тогава ЗА КАКВО си говорим... нормално е учителите да влизат в час, да си изпеят каквото имат да казват, и да си тръгнат, без въобще да се замислят, какво са преподали и какво не....

Отделно, всеки кадърен учител, гледа да се класира и да работи още нещо, за да изкара допълнително кинти, защото с тези заплати, които им дават не се живее...

Така че, до момента, до който не започнат да вземат нормални заплати, образованието ще е под всякаква критика

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
искам да ви кажа нещо
« Отговор #95 -: Юни 07, 2006, 20:57:43 pm »
Хайде още един постинг от мен, защото просто не бях дочела темата, а и ... не очаквах такива простотии...

То не бе простотия, то не бе злоба, то не бе гнсссс...

Макар че, с такъв ник - sexanka_1983, защо ли бих си помислила, че е п******ка, а не жена, която като нас се бори за най-святото нещо....

Съжалявам, много съм възмутена, и мога да избълвам 100 000 нецензурни израза по адрес на тази "дама", но... не си заслужава...

Маце (sexanka_1983), научи си правописа, научи се Къде и Как е Редно да се държиш... пък после пиши...

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
искам да ви кажа нещо
« Отговор #96 -: Юни 07, 2006, 21:38:05 pm »
sexanka_1983
Сексанке да ти кажа честно мислех да те защитавам в началото!
Правописа и при мен е много лош ,защото съм чужденка моя роден език е на латиница......просто съм самоук!По принцип неубиждам ненагрубявам хората и винаги се държа на положение.

Ти си първа на която ще напиша нещо отрицателно.
Твоето поведение е абсолютно недопустимо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Може би момичета в началото реагираха малко остричко ...но след като прочетох твоите отзиви  сега си мисля че абсолютно са били прави за теб!!!!!!
Нямаш си на представа колко изпитания са изживели тези момичета и колко още им предстоят!!!!!!Ти си едно долно ,подло ,жалко същество
.....неможеш да стъпиш на малкия пърст на никоя от тях!!!!!!
Всички момичета в този форум са найпрекрасните същества  и заслужават уважение!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Въпреки всичко от цялото си сърце ти пожелавам   лека и безпроблемна бременност и дано никога да не ти се налага да изпитваш това което изпитват всичките момичета тук!
Най добре ще е повече да невлизаш в този форум!Ще спра до тук
защото не си заслужава да се ядосвам заради теб!
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
искам да ви кажа нещо
« Отговор #97 -: Юни 07, 2006, 22:29:26 pm »
Цитат на: butterfly
... Лили,а ти защо критикуваш другите като ти самата не си ли на ясно,че всяко ново изречение започва с главна буква и имената също са с такива...

ти как мислиш, дали не съм на ясно.
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
искам да ви кажа нещо
« Отговор #98 -: Юни 07, 2006, 22:34:14 pm »
Мили момичета мисля че най добре ще е да изтрием тази тема за да никой не се дразни!!!!Просто не си заслужава!ОБИЧАМ ВИ!!!!! :balk_21:  :balk_21:  :balk_21: