0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

vazmojno li e dasam bremena ili da imam kista
« -: Юни 16, 2011, 20:29:24 pm »
 :oops:zdraveite mnogosam pritesnena pomognetemi zahtoto ve4e se pobarkvam na 4 midoide na parvite 2 dni behe samo kafenikakvo posle stana leko karvavo i taka prodaljava i do dnes xodix na lekar i mi izpisaxa dufaston noh pa i vitamin ce i utre pak sam na doktor
Re: vazmojno li e dasam bremena ili da imam kista
« Отговор #1 -: Юни 16, 2011, 20:44:27 pm »
ako nqkoi e imal podoben problem molq da mi odgovori blagodarq predvaritelno
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: vazmojno li e dasam bremena ili da imam kista
« Отговор #2 -: Юни 16, 2011, 20:51:56 pm »
а какво каза лекарят? не те ли прегледа на видеозон?
ние тук как да гадаем какво ти има?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: vazmojno li e dasam bremena ili da imam kista
« Отговор #3 -: Юни 16, 2011, 20:54:11 pm »
doktora kaza 4e e ohte rano da kaje dali e bremenost ili kista
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: vazmojno li e dasam bremena ili da imam kista
« Отговор #4 -: Юни 16, 2011, 20:58:58 pm »
doktora kaza 4e e ohte rano da kaje dali e bremenost ili kista

иди при друг лекар.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: vazmojno li e dasam bremena ili da imam kista
« Отговор #5 -: Юни 16, 2011, 21:10:21 pm »
nahiq grad e malak no utre hte otida do burgas
Re: vazmojno li e dasam bremena ili da imam kista
« Отговор #6 -: Юни 16, 2011, 21:14:31 pm »
ni e ot 2 godini opitvame za beb4e  no vse ne se polo4ava mihto
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: vazmojno li e dasam bremena ili da imam kista
« Отговор #7 -: Юни 16, 2011, 21:20:47 pm »
наистина, по-добре е да потърсиш по-надежден лекар. не ми харесва отговорът, който ти е дал този лекар...

за Бургас добри отзиви дават за Георгиев, Гамишев, Мърмарова (тел. 0889 809 310)

ако имаш възможност, ела на 25 юни във Варна на безплатните консултации.
« Последна редакция: Юни 16, 2011, 21:22:37 pm от jam »
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: vazmojno li e dasam bremena ili da imam kista
« Отговор #8 -: Юни 16, 2011, 21:25:41 pm »
az za sega sam v bolni4en moje ida doida do varna no da vidim utre kakvo hte mi kaja utre no tova slabo karvene me pritesnqva  i lekarstvata ne pomagat izobhto