0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Графиката на kukla_ta
« Отговор #80 -: Юни 25, 2011, 09:52:42 am »
Честито и от мен  :party: , лека и безпроблемна бременност и на финала здрав и хубав бебок  :)
Re: Графиката на kukla_ta
« Отговор #81 -: Юни 27, 2011, 10:10:50 am »
Честито мила, много весала сватба да направите и най - прекрасния подарък да дойде след 9 месеца - пухкаво и сладко бебче
Re: Графиката на kukla_ta
« Отговор #82 -: Юни 28, 2011, 21:06:30 pm »
Мили момичета, моята бременност приключи днес, плода нямаше пулс и матката беше пълна с кръв, готова за кръвоизлив, доктора ми спести паниката, коята щеше да ме сполети след някой друг ден вкъщи! Сега съм добре, доколкото е възможно да бъда! Продължаваме напред с надежда да не се случва повече!!!
*
Re: Графиката на kukla_ta
« Отговор #83 -: Юни 28, 2011, 23:39:23 pm »
Много съжалявам мила , дано никога повече не се случват такива неща и следващият път да износиш бебчето до край.Дръж се мила ,знам че е трудно  , но трябва да си силна и чудото пак ще стане.Прегръщам те силно и кураж. :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Графиката на kukla_ta
« Отговор #84 -: Юни 29, 2011, 09:43:57 am »
Съжалявам миличка.Предполагам,че ти е много трудно в този момент,на такъв е живота.Горе главата,ще стане!Може другият месец да е твоят!Ще ти стискам палци бързо да се оправиш и скоро пак да ни зарадваш!! :grouphug2:
Re: Графиката на kukla_ta
« Отговор #85 -: Юни 29, 2011, 09:53:35 am »
Кукличке съжалявам за това през което си преминала  :(
желая ти всичко лошо да е зад гърба ти и скоро да бъдеш много щастлива. 
Прегръщам те силно  :cuddle:

Вярвам!!!!
*
Re: Графиката на kukla_ta
« Отговор #86 -: Юли 01, 2011, 07:41:39 am »
Галенце, много съжалявам, мило... :hug2:

Re: Графиката на kukla_ta
« Отговор #87 -: Юли 01, 2011, 09:03:53 am »
много съжалявам  :(  :hug2: дано лошото е в миналото и сега да ти предстоят само хубави неща  :bighug:
Re: Графиката на kukla_ta
« Отговор #88 -: Юли 06, 2011, 21:06:54 pm »
Съжалявам страшно много Кукличке :balk_144:. Просто не знам какво друго да кажа. Повечето от нас са минали по този път и знаем колко голяма е болката.Пожелавам ти бързо възстановяване и всичко най-добро.Дано много скоро видиш отново  :bfp1:и този път да имаш най-прекрасната и лека  бременност . Гушкам те :bighug: :crossfingers: