0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноемвр
« Отговор #960 -: Декември 02, 2011, 13:28:53 pm »
При теб трансфера е на 21 при нас пункцията има разлика  Кръвен Тест се прави на 10 ден от трансфер а пиклив му 12-14 най сигурно
« Последна редакция: Декември 02, 2011, 13:33:22 pm от k.s.stoyanova »
Красиfile:///
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #961 -: Декември 02, 2011, 14:15:32 pm »
Оооооооооооооо вече ще се побъркам от чакане :)
Все още няма да пускам никакви тестове - нали съм си казала, че ще издържа поне до 5 декември, но от време на време лудите ме хващат и не ме пускат :ballons:.
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #962 -: Декември 02, 2011, 14:37:01 pm »
То не остана някакви 2 дни аз гледам да не мисля много  преди и аз лудвах  като правех инсетата по 4-5 теста купувах сега ще си чакам кръвния знаеш директно има ли няма ли пък с пикливия питанка ами ако е рано ако чхг е още ниско и така
Красиfile:///
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #963 -: Декември 02, 2011, 14:59:15 pm »
И мен ме побърква чакането,а и колкото повече наближава 06.12 толкова ме хваща шубето.Аз тогава съм 17 ден и мисля рано сутринта да си направя пиклив няма как да не покаже след толкова време

Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #964 -: Декември 02, 2011, 15:01:15 pm »
amanda твоя тест е на много хубав празник дано да ти донесе късмет
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #965 -: Декември 02, 2011, 15:02:44 pm »
аз уважавам кръвните тестове - точни и ясни. Аз и след 72 часа го повтарях, за да видя увеличение на ЧХГ.
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #966 -: Декември 02, 2011, 15:18:08 pm »
И мен ме побърква чакането,а и колкото повече наближава 06.12 толкова ме хваща шубето.Аз тогава съм 17 ден и мисля рано сутринта да си направя пиклив няма как да не покаже след толкова време
И няма да се изкушиш да си пуснеш един кръвен примерно утре? Не го вярвам аз това :)
Шегувам се разбира се :)
Отначало и аз бях така силна, но изглежда с наближаването на момента ставам по -  страхлива и искам да разбера колкото се може по - бързо какво се случва. Тъпото при мен е, че аз през пет минути си променям мнението и нагласата. Ако ме заболи някъде си викам: "сигурно съм бременна", ако пък не ме заболи - обратното. Но предполагам, че във всичко това имат пръст и хормоните :)
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #967 -: Декември 02, 2011, 15:24:39 pm »
amanda защо се мъчиш до 17 миличка ти си готова за един кръвен на 13 ден ще си наясно
Толкова не бих издържала не че те подкокоросвам ти си знаеш каква е причината
Красиfile:///
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #968 -: Декември 02, 2011, 16:13:46 pm »
аз не издържах до посочената дата и на 12 ден след ЕТ направих кръвен, повторих го на 15-ти ден, когато трябваше уж да е първия тест :lol:
*
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #969 -: Декември 02, 2011, 16:34:45 pm »
Ами така съм решила ,защото е на хубав празник.
sisters forever нали аз така, ето днес например не ме боляло корема за сефте и смятай какво ми минава,но ще издържа да тогава

Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #970 -: Декември 02, 2011, 16:50:23 pm »
И при мен е така и яко ме тресът нервите ту съм добричка ту съм толкова лоша че немога да се позная
Малко остана аз съм решила на 5 тук също е празник Сента Клас нещо като Никулден но децата получават подаръци че и аз така чакам си подаръка пък и е точно 10 ден ако не отида трябва да чакам още 4 дни и сама да правя пеклив
Красиfile:///
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #971 -: Декември 02, 2011, 18:46:45 pm »
Аз съм забелязала, че тестовете на празник са винаги хубави. Казвам го от личен опит, както и на приятелки.  osi_9
Хайде стискам палци. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #972 -: Декември 02, 2011, 20:11:26 pm »
Момичета първия кръвен ме"хвана" на 9-ти ден след трансфера:))После пуснах още два да видя как се удвоява,Пикливия бледа черта на 12 ден и хубава на 14.
Аманда замаяни се от Утрогестана,аз на обяд го пия,защото съм на работа и няма как да го слагам.После 1 час съм ,като ударен самолет:))
Днес си изкара 10 часа на работа,само че леко ми се гадеше имаше една клиентка с адски тежък парфюм и едва не върнах закуската:))
Имаче се държа нямам кой знае какви тежки симптоми,като изключим ужасното безсъние,то ме мъчи много,събират ми се по 3-4 часа сън.Има ли други с такива екстри от бременелките?
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #973 -: Декември 02, 2011, 21:18:40 pm »
Эдравейте милички.Днес реших в понеделник да пусна кръвен тест,тогава ми е девети ден от трансфера.Мислите ли че би ми покаэал нещо.Энам че съм нетърпелива ама не се иэдържа.Успех на всички и дано се эарадваме на положителни реэултати.
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноември 2011
« Отговор #974 -: Декември 02, 2011, 21:51:52 pm »
Елиза,на кой ден ти беше трансфера?Би трябвало да отчете,макар,че е малко рано и ако видиш отрицателен резултат,ще се разстроиш,а може да е напразно.Ако си била на 5 ден ок,ама на трети рискуваш да не е реален резултата.При някои жени има късна имплантация и по късно отчитат тестовете,така че прецени дали да не изчакаш още ден два.
Ако не издържиш пусни си,ама обещай да не се тръшкаш,ако не отчете толкова рано:))
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
Re: Ин витро/ИКСИ - септември, октомври, ноемвр
« Отговор #975 -: Декември 02, 2011, 21:56:11 pm »
Эдравейте милички.Днес реших в понеделник да пусна кръвен тест,тогава ми е девети ден от трансфера.Мислите ли че би ми покаэал нещо.Энам че съм нетърпелива ама не се иэдържа.Успех на всички и дано се эарадваме на положителни реэултати.
elizza как ще ти е 9 ден от трансфера, като той е бил на 27 ноември, а пункцията на 24 ноември. Както и да ги смятам - минали са едва 5 дни от трансфера  8O. Ако греша ме поправи, но мисля, че е твърде рано за тестове  :?.
« Последна редакция: Декември 02, 2011, 21:58:32 pm от sisters forever »