0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Графика на Tralala
« Отговор #20 -: Октомври 06, 2011, 18:06:55 pm »
Здравей,Тралала.Добре дошла при нас.
Надявам се скоро да се прехвърлиш в темата на вече бременните момичета. :D
Стискам ти силни палци за по-бърз успех с  :bfp:
                :bighug: :bighug:
*
Re: Графика на Tralala
« Отговор #21 -: Октомври 06, 2011, 18:07:18 pm »
Честита темичка мила , дано съвсем скоро видиш  :bfp:,ако не този то още следващия месец. :crossfingers: :bighug:
*
Re: Графика на Tralala
« Отговор #22 -: Октомври 06, 2011, 20:16:02 pm »
Честита темичка мила , дано съвсем скоро видиш  :bfp:,ако не този то още следващия месец. :crossfingers: :bighug:

 :good_post: :cool:


Re: Графика на Tralala
« Отговор #23 -: Октомври 06, 2011, 21:34:32 pm »
Да права си ... Ще мина днеска през аптеката да проверя какви тестове за О има  osi_17
Иначе, Милото няма да яви поне до средата на другата седмица  :?
Явно този месец ще изпуснем момента ... но точно ще имам време да събера повече информация за другия :)

Иначе на всички стискам страшно много палци .... И само  :bfp:  да се виждат този месец  :bighug:
Ако искаш ги ползвай другия месец а не сега за да не отидат на вятъра щом милото го няма,но както си решиш.Събери инфо сега и действай другия месец!Късмет мила :goodluck: :bighug: :crossfingers:
Re: Графика на Tralala
« Отговор #24 -: Октомври 07, 2011, 10:44:18 am »
Момичета аз имам едно въпросче ... Кога е по-фертиланата фаза - когато се появи прозрачното, безтъкообразно течение или когато се появи бялото кремообразно ?

Аз този месец използвах едни ароматизирани дамски превръзки (ежедневни) и нещо така и не го видях прозрачното и се чувствах ужасно "суха". Днес сутринта реших да не слагам превръзка и забелязах че ми се е появило бялото кремообразно?
Re: Графика на Tralala
« Отговор #25 -: Октомври 07, 2011, 12:19:35 pm »
Когато е белтъкообразно.Първо идва кремообразно и след това става белтъкообразно прозрачно.Наблюдавай всеки ден.Мисля че беше на 2,3 ден когато е белтъкообр.е О.
*
Re: Графика на Tralala
« Отговор #26 -: Октомври 10, 2011, 12:00:00 pm »
При белтъкообразното , дори стига до воднисто , тогава да се обичкате много и така ще е резултатно.Най сигурно като ги съчетаеш с меренето и тестовете се разбира точно кога е О.