0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Спешно - Cyclogest!!!
« -: Март 09, 2011, 10:32:23 am »
Момичета от София, знаете ли къде мога да намеря Cyclogest?
Много ми е важно и спешно - за днес!
Благодаря :)




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Спешно - Cyclogest!!!
« Отговор #1 -: Март 09, 2011, 11:39:12 am »
по принцип, отиваш в някоя аптека и искаш да ти го намерят. те имат лекарствени справочници и компютърни системи, проверяват има ли такъв медикамент, кой го доставя, звънят на доставчика и ти казват има ли го, няма ли го и за кога могат да ти го доставят.
Гугъл не намира срещания на Циклогест в български страници, което ме навежда на мисълта, че този медикамент не се комерсиализира у нас. това е естествен прогестерон за вагинално приложение. в България ползваме Utrogestan за целта.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Спешно - Cyclogest!!!
« Отговор #2 -: Март 09, 2011, 11:45:42 am »
Да, и аз мисля, че става въпрос за Утрогестан. Чакам информация  от една аптека дали наистина е така. Явно под формата на Циклогест не е известен, защото аптекарката (в клиника по стерилитет) не го беше чувала.
*
Re: Спешно - Cyclogest!!!
« Отговор #3 -: Март 09, 2011, 12:16:46 pm »
Благодаря ви, jam, Елфи!
Ще търся варианти на тук на място, защото Utrogestan не ми върши работа.




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: Спешно - Cyclogest!!!
« Отговор #4 -: Март 09, 2011, 12:20:41 pm »
Чух се с фармацевтката, Утрогестан е. Но аз те съветвам да си следваш съветите на лекаря, т. е. , ако имаш възможност, не сменяй лекарството и начина на приложение.
*
Re: Спешно - Cyclogest!!!
« Отговор #5 -: Март 09, 2011, 12:28:41 pm »
Благодаря, Елфи!
Отивам да се "мазня" на GP-то :wink:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: Спешно - Cyclogest!!!
« Отговор #6 -: Март 09, 2011, 12:30:57 pm »
Успех и дано скоро ни зарадваш  :hug2: