0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Здравейте,
Бих се радвала да споделите с мен има ли излекували се от трихомони?
Има ли и забременяли при наличие на трихомони?
Моля Ви, помогнете!
« Последна редакция: Септември 08, 2010, 15:53:45 pm от miai »
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
трихомоните се лекуват. няма нищо особено в тази инфекция. първо се излекувате и двамата партньори, после правите опити за забременяване.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Лекуваме се вече година с всички възможни лекарства и то неуспешно!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
звучи абсурдно, та това е една банална инфекция...

за да се излекува една полово предавана инфекция, трябва да се изпълни старателно курса на лечение и при двамата партньори, като през време на лечението - до доказване на излекуването - не се прави секс.
в противен случай, само ще си предавате като пинг-понг инфекцията един на друг.

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
така е , направо не е истина!!!! Пихме дори и тиберал доставен ни от Франция - 2 курса на лечение.Преди седмица свършихме приема на фасижин и флажил и след седмица сме  на проба.....
*
Е, ако трябва да съм напълно честна, в началото се лекуваше сам той, тъй като мойте резултати от 3 лаборатории бяха отрицателни, а неговите положителни.А, това как е възможно?но в последствие и аз се лекувах.
А, казаха че били хронични при него  т.е. от много години и било възможно аз да ги нямам! 8O
« Последна редакция: Септември 08, 2010, 17:15:53 pm от miai »
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
лошото при мъжете е, че като се загнезди някоя инфекция в простатата, много трудно се изчиства от там...
и това дава отражение на спермограмата.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Здравей miai ,
Ние сме с такъв проблем. Хронични трихомони при него. При мен няма. Но доколкото разбрах, когато са хронични живеели в простатата и "изяждали" сперматозоидите. Иначе първо се лекува с фасижин, флажил и още едно, не му помня името. После и тиберал. Сега чакаме резултатите от изследването. Но доктора ни каза, че трябва в продължение на една година резултатите да са отрицателни за да сме сигурни, че се е излекувал. Също така каза, че когато са хронични не е заразно, т.е. не е задължително да се пазим.
При вас какви са резултатите след приема на тиберал?
« Последна редакция: Септември 15, 2010, 20:44:06 pm от hopche »
*
Здравей hopche,
След проведени два курса на лечение с Тиберал, трихомоните пак са на лице.Те от своя страна  водят до  лоша спермограма и малка подвижност.Тук е и големият проблем с който се борим вече повече от година, но уви без резултат.Д-р ...... от клиника Щерев ни каза,че хроничните трихомони не се предават, което други доктори отричат.Вие от колко време се борите с тях?
« Последна редакция: Септември 16, 2010, 12:57:26 pm от miai »
*
Правихме и вливания с метронидазол, но пак с нулев резултат.Hopche, какви се резултатите от  спермограма ви?
miai, писах ти на лични, че да не занимавам всички с моята история. :)
Даже май ти пуснах съобщението няколко пъти, че нещо ми блокира компютъра. :)