0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
хидросалпингс или ампуларно запушване
« Отговор #20 -: Май 08, 2006, 23:19:31 pm »
Цитат на: lubs
здравната каса поема, ама аз не живея в Бг и не плащам осигуровки и следователно не мога да ползвам през касата. интересуваме цената на частно, смятам да дойда и да направя лапароскопията в Бг това лято.

Здравей, Lubs! Виждам, че си от Варна и затова ти давам координатите на лекари от нашия град. Можеш да им се обадиш по телефона или да им пишеш. При всички случаи те ще могат да отговорят най-точно на въпросите ти - за самата процедура и за цената.  :D
СЕКТОР ПО ЕНДОСКОПСКА ХИРУРГИЯ, АКУШЕРО-ГИНЕКОЛОГИЧНА БОЛНИЦА Варна
*

    Любс

  • ***
  • 418
  • Имам си една мечта....
хидросалпингс или ампуларно запушване
« Отговор #21 -: Май 09, 2006, 13:16:03 pm »
мерси, panda, точно това ме интересуваше! Успех!!
No body is perfect, i`m NOBODY!!

Melina
« Отговор #22 -: Май 11, 2006, 13:28:35 pm »
Здравей Деница,
Аз имах същият проблем ,като при теб.Едната ми тръба е прекъсната, а др. запушена с хидросалпингс, видя се от направена цв.снимка.Въпреки,че бях чела, че ин витро+хидросалпинг=на неуспех, аз пробвах и преди два дни разбрах, че ще си имаме бебета.Не се отчайвай, чудеса стават.
Стискам палци на теб и на всички други момичета :balk_21:
хидросалпингс или ампуларно запушване
« Отговор #23 -: Май 11, 2006, 16:31:17 pm »
ЧЕСТИТО!
ВСИЧКО ДА Е НАРЕД!
хидросалпингс или ампуларно запушване
« Отговор #24 -: Май 12, 2006, 12:23:52 pm »
Здравейте момичета!Аз понеже съм от София ще обиколя първо тук,а после ще ходя във Варна, въпреки че на там съм се насочила,така,че ще ви разказвам.А иначе не мися след това да чакам по естествен начин,защото много време мина в надежди.Първо мисля да направя консултация в www.MC FEMINA.com. Казаха ми,че били най-добрите от Майчин дом.
Re: Melina
« Отговор #25 -: Май 12, 2006, 12:44:37 pm »
Цитат на: Melina
Здравей Деница,
Аз имах същият проблем ,като при теб.Едната ми тръба е прекъсната, а др. запушена с хидросалпингс, видя се от направена цв.снимка.Въпреки,че бях чела, че ин витро+хидросалпинг=на неуспех, аз пробвах и преди два дни разбрах, че ще си имаме бебета.Не се отчайвай, чудеса стават.
Стискам палци на теб и на всички други момичета :balk_21:


Честито миличка!!! :D Много се вълнувам,когато някой успее,все едно на мен ми се е случило и винаги ме кара на сълзи от радост.Аз не смея да пробвам така,защото след не успешните инсеминации се депресирам а какво остава след инвитро,където уж шансовете са по-големи.Стискам ти палци всичко да е ОК с бебоците :D  :D
*
хидросалпингс или ампуларно запушване
« Отговор #26 -: Май 12, 2006, 12:48:17 pm »
Цитат на: Denyza
Първо мисля да направя консултация в www.MC FEMINA.com. Казаха ми,че били най-добрите от Майчин дом.

http://www.mcfemina.com/
Denyza, позволих си да пусна линка с лека корекция, за да може да се отваря.  :balk_21:
хидросалпингс или ампуларно запушване
« Отговор #27 -: Май 12, 2006, 12:57:50 pm »
Цитат на: panda
Цитат на: Denyza
Първо мисля да направя консултация в www.MC FEMINA.com. Казаха ми,че били най-добрите от Майчин дом.

http://www.mcfemina.com/
Denyza, позволих си да пусна линка с лека корекция, за да може да се отваря.  :balk_21:


Ами,аз не съм много в час, :oops:  така че благодаря и аз ще влезна от тук да разгледам :?
хидросалпингс или ампуларно запушване
« Отговор #28 -: Май 12, 2006, 13:32:04 pm »
Цитат на: lubs
интересуваме цената на частно, смятам да дойда и да направя лапароскопията в Бг това лято.

Аз ще те информирам,като разбера.Въпреки,че живея тук не мога да ги ползвам така,че навсякаде плащаме,това което мога да кажа е,че са много различни.Между другото от обиколките ми по АГ кабинети разбрах,че не всички виждат на ЕГ хидросалпингса.Може би ЕГ не ги  засичат :lol:
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
хидросалпингс или ампуларно запушване
« Отговор #29 -: Май 12, 2006, 18:24:54 pm »
Здравей Деница,аз посещавам МЦ Фемина там наистина са много добри лекари.Аз ходя при д-р Румен Димитров клиниката е негова.Ина4е работи и в Майчин дом на 9-тия етаж.Аз лично съм много доволна от него много добър лекар е и много добър хирург.Лошото само е че не говори много т.е. не обяснява.Но иначе при мен винаги си е вършил работата много добре.Успех.
хидросалпингс или ампуларно запушване
« Отговор #30 -: Май 18, 2006, 14:20:32 pm »
nataly_kirova"]Здравей Деница,аз посещавам МЦ Фемина там наистина са много добри лекари.Аз ходя при д-р Румен Димитров клиниката е негова.

Благодаря ти!Всяка информация е ценна.Успех и на теб!!! :D