0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #160 -: Август 08, 2010, 10:41:34 am »
Eee добро утро и от мен милички :) ето и от нас малко вирусчетааа  :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:

Ние се готвим с мъжлето да ходим малко на плажче ама да видим че нещо се е заоблачило
:) иначе така ми се ходи че на океана мислим да отидем.А дано стане до след няколко часа :) При мен всичко е ок ама съм доста заета тези дни..Сега ще попрочета малко назад да видя да не съм изпуснала някоя хубава новина :) целувам Ви милички мои и много успех през новата седмица :)
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #161 -: Август 08, 2010, 10:46:06 am »
Здравейте мадами,

Виждам, че няма голямо движение във форума..предполагам, че повечето от вас са на плаж или на прохладно в планината :)Пожелавам ви един хубав и спокоен ден--на тези , които са на почивка мноого им завиждам-благородно разбира се, а тези които като мен утре са на работа--почивайте днес пълноценно :)

Всички сладки бременелки да стоят на хладно, а на всички ловуваши и нечакащи пожелавам най-късметлийският месец да е август !!!!!! Стискам палци на крака и ръце :)

Целувам ви


Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #162 -: Август 08, 2010, 11:35:08 am »
Аз пак малко късно се включвам,но реших първо да си насмогна с домакинството.Сега вече спокойно мога да седна на кафенцето,което Петето отново толкова старателно е сервирала.Много ни глезиш,Пете  :)
От мен-лек и прохладен ден.Стискам палчета на всички,кой за каквото му трябват  :crossfingers:
п.п.цопвам се и аз под вирусчетата,че скоро откриваме ловния сезон(дано е последния :) )
[/url]
*
Re: август дойде с много дебели чертички две/2.08-8.08/
« Отговор #163 -: Август 08, 2010, 17:25:36 pm »
Здравейте сладурки, Пете отново прекрасна трапезка си ни сервирала,благодарско
Ние бяхме на вилата след като налепихме тапетите -голям ужас ви казвам, все едно съм му длъжна, ама както и да е аз го правя за братовчедите ми... и роднините ми само ме използват  :(
Мони как така никой не мисли за теб и как така няма да пускаш теми ей момиче, ама ти прощаваме то от бремеността сигурна съм. :wink:,Сладурки стискам ви палци, кой от каквото иа нужда и лек ви остатък от деня. :D