0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Добро утро и от мен!Пете точно така,почивай си повече,то аз много да не говоря ,че оня ден направо се бях разчепила от чистене и после ми беше съвестно ама.... :oops:Супер закуска си не поднесла :D
Приятен ден!Хм уж имам лека ръка ,а  :? какво стана?????Фе,какво става с теб?Маринка наистина  я няма ,добре ли си Мари?На всички,да не ви изреждам,че сме много  :grouphug:

Радвам се, че и аз имам възможност да се присъединя към вас. Пожелавам на всички много + дни, + емоции и естествено ++++ тестчета  :bighug: Дано и аз през юли да се присъединя към плюсовете  preggo
*
Здравейте дами, ето ме и мен отново в гореща София... :)
Добре дошли на всички нови и дано скоро сте в отчетни теми.
Петя, стискам палци за 28, дано видиш най-хубавите 2 черти.
Моникс, честито бракуване, щастлив семеен живот и здраво и силно попълнение февруари.
Пак нямам много време да чета подробно, но стискам палци на всички и ви прегръщам.
:)  :grouphug:
*
  :D Здравейте и от мен как е настроението днес  в тази ацка жега..дано вси4ко да е наред и скоро да има мн :bfp:.мн целувки!
.
*
Здравейтеее

Ей голяма жега, голямо нещо тези дни, но не се оплаквам- така ми харесва на мен  :D
При мен още няма новини - ден 34 от Х  8) ама нали ви казах, че ще чакам още малко за тест /въпреки, че днес почти ме сърбяха ръцете да направя- обаче си казах- закъде да бързам  :wink: /. Та от мен ако има новини - най-вероятно ще са в следващата тема, пък каквито са такива  :)

Хайде целувки на всички и дано денят ви е така усмихнат като моя днес  8)


 

И аз да се запиша в този горещ ден.Жега е,мързеливо ми е,никъде не ми се ходи,но поне "ловуваме" активно  :wink:
Фе,мила,дано тези дни видиш най-хубавите две чертички :crossfingers:
[/url]
*
Фе щом новините ще са в новата тема, дано да я започнеш с най-хубавата новина и да повлечеш крак на всички ни.
Пожелавам на всички новата тема да е с нов късмет. И да има повече похвалили се.
 :bighug:

*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Монка честито за брака :) не е лошо от опит казвам  :wink: Как сте момичета-нямам много време тези дни да пиша-много работа имам пък и с тази жега май все гледам да почивам след това на хладничко.. Иначе при мен новото е че бях на доки на 15.07 и всичко е наред-растем :)
Пожелавам следващата тема да се напълни с много +++ резултати.. ФЕ май ти си първа да откриваш седмицата  :wink: да не се спотайваш  :D Целувки и много прохладни вечери пожелавам( дано има такива)
*
бандюги,няма я Мари и аз да попитам,кой ще пуска новата тема?????казвайте.....дано Фе я открие подобаващо :bfp: :D
момичета стискайте палци утре вече дано отида на док че ... :x

*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
как кой бе Монич, Мунката да се стяга и утре сутрин да ни зарадва с нова темичка.Чу ли Мункоооооо
Ще видиш Фе, пусне ли мумуната темата няма измъкване-ще имаш да черпиииш


*
Добра ви вечер и от мен!
То и Маймуната скоро не се е вясвала???? 8O
Монииии, като станеш, мила, ако няма тема - пускааай душо! Моля те! :wink:
Ще има да се увъртаме само или да си пишем в тая, ако не е заключена деее 8)
Лека вечер на всички! :D
Ами да Мони ако мамунката не се появи пусни ни една темичка иначе кой ще
ни я пусне  :( не ни изоставяйте бременелки  :oops:

Вярвам!!!!
Здравейте сладуранки,

Пращам много целувки и положителни емоции от Париж, надявам се другата седмичка да е по-пълна с +++++, мен ме запишете като НЕчакаща...тая лелка този месец се побърка...никакви признаци нямам..за първи път.. това нормално ли е :(..

Прегръщам ви всички