0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

добър ендокринолог
« -: Септември 17, 2009, 19:27:52 pm »
Сондирам мнения и предложения за добър ендокринолог. Ако може помагайте, много ми е спешно!
« Последна редакция: Септември 17, 2009, 19:36:02 pm от rally_pat »
*
Re: добър ендокринолог
« Отговор #1 -: Септември 17, 2009, 21:17:24 pm »
За кой град?
Re: добър ендокринолог
« Отговор #2 -: Септември 18, 2009, 09:24:49 am »
За София или Варна
*
Re: добър ендокринолог
« Отговор #3 -: Септември 18, 2009, 11:55:57 am »
Аз знам за Д-р Георги Коларов- няколко лекаря вече ми го препоръчват, без да имат връзка по между си, иначе не съм ходила при него.
Re: добър ендокринолог
« Отговор #4 -: Септември 18, 2009, 12:27:32 pm »
от къде е той
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: добър ендокринолог
« Отговор #5 -: Септември 18, 2009, 13:11:12 pm »
За София най-спряганите имена са д-р Катя Тодорова  и д-р Начев -посещавала съм и двамата  и  съм с добро впечателние.
За Варна  ето тема: http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=38890.0
Успех.


*
Re: добър ендокринолог
« Отговор #6 -: Септември 18, 2009, 15:58:36 pm »
Аз съм била и при двамата. Бих препоръчала д-р Начев. При него ходех по време на цялата бременност. Д-р Катя Тодорова ми беше също симпатична, но ми препоръча неща, които въобще не бяха за мен. например да си бия фраксипарин до 16 седмица, при условие, че няколко изследвания (от София и Плевен) доказаха, че нямам проблем с тромбофилии. Но тя въобще не ме попита, де.
Re: добър ендокринолог
« Отговор #7 -: Септември 18, 2009, 19:09:36 pm »
Благодаря на всички Ви момичета, а бихте ли дали техни кординати а ако някой може да сподели впечатления за ендокринол в Плевен ще му бъда благодарна.
*
Re: добър ендокринолог
« Отговор #8 -: Септември 19, 2009, 22:56:04 pm »
София Д-р Георги Коларов - акушер-гинеколог, ендокринолог, специалист по безплодие.
Адрес: Приема в частен кабинет в София на ул. Георги Софийски, срещу арката на Александровска болница, тел.088-629818, 02-9515592, Медицински център " Света София".
Впечатленията са отлични, много е внимателен, изслушва, отговаря на всички въпроси, не се отегчава, има чуство за хумор, при проблем веднага може да му се звънне. Първоначален преглед - стол, УЗИ - 40 лева, консултация 15 лева, само УЗИ-25 лева. Имат много хубав ултразвуков апарат!
http://www.ladypill.com/kolarov.php

http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=784&Itemid=55
Re: добър ендокринолог
« Отговор #9 -: Септември 20, 2009, 10:50:49 am »
Аз препоръчвам Др Катя Тодорова.Невероятен лекар,невероятен човек!В София практикува в Майчин дом както и в частен кабинет/незная адреса/.В КИРМ Плевен ходи веднъж месечно.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: добър ендокринолог
« Отговор #10 -: Септември 24, 2009, 10:02:29 am »
Аз знам за Д-р Георги Коларов- няколко лекаря вече ми го препоръчват, без да имат връзка по между си, иначе не съм ходила при него.

Коларов не е чист ендокринолог, а репутацията му като специалист по репродуктивни проблеми отдавна е разклатена сред потребителите на форума.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: добър ендокринолог
« Отговор #11 -: Юли 02, 2010, 11:57:09 am »
Много се извинявам ако съм объркала форума и не съм задала където трябва!Интересува ме добър ендокринолог в Стара Загора!