0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
  Като чуя "Следващият път ще стане" и ми иде понякога да му извия врата на този, дето ми го казва.

 Точно същото си мисля и аз. Ужасно ми е писнало от тривиални фрази и клишета. Честно казано предпочитам просто съпричастие и никакви опити за утеха. Такава няма как да получим с думи. Просто е нужно време, за да се изправим и да продължим. Убедена съм, че няма отказване. Поне не и докато има надежда за успех. Една виртуална прегръдка или обикновено съчувствие са за предпочитане пред подобни на горепосочената фраза. Поне за мен. А че ще успеем - вярвам ! Но кога - не знам  :?

 Наде, много съжалявам за случилото се :(
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Много искам да мога да повярвам на "Следващия път ще стане"...
Благодаря ти за съчувствието, Кроу...

*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
Надеж, аз чак сега видях какво е станало при теб. Аз след моята инсеминация така се сдухах, че спрях да чета много, не ми се говореше с никой.
Само не губи надежда, на правия път си! :bighug:

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!
Зай, благодаря ти, но немога да спра да пиша и чета тук, защото тук съм най-разбрана и намирам утеха и надежда...

*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
Зай, благодаря ти, но немога да спра да пиша и чета тук, защото тук съм най-разбрана и намирам утеха и надежда...

Нямах такова нещо предвид. Мисълта ми беше, че аз загубих желание да чета и да пиша по темата и съм изпуснала какво става тук.

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Така е тук пишем ,за да ни олекне и да бъдем разбрани.Аз смених тактиката.Вече не се хващам за мисълта за бебе като удавник за сламка.Вече съм по спокойна,живея си живота и съм си казала каквото стане и се чувствам много добре в момента.Бях изпаднала в много лоша депресия отукоято много трудно излязох.Поредния неуспешен опит ме беше сринал.Но се взех в ръце и си казах край.Няма да оставя мисълта за бебе да контролира живота ми.Повярвайте момичета просто само си вредим на себе си .Никой не ни разбира.Добре,че ви има вас,че споделяме и ни олеква.Желая ви много щастие и късмет момичета.
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
 isho75 браво на теб. Аз имам едно дете на 12години е, но така съм се вманиячила да има още едно, че незнам. Вече правих едно икси съвсем скоро приключи, неуспешно, но все още ми е в главата. Постоянно сънувам разни работи свързани с това. Вече трета седмица нямам мира. Просто съм си такава, зодия телец съм нямам мира докато не постигна целта. Хубавото е че не се оливам с поставянето на цели. Виждам, че трябва да мисля по малко но не мога. Когато мога все тук се ровя, по принцип уж съм силен човек, но сега мие гадно. Съвсем се издухах с идеята да имам още едно дете. Извинявам се че Ви натоварвам, но знам че ме разбирате.
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Гюлчи напълно те разбирам,но приеми един съвет от мен.Не се вманиачавай в идеята да имаш второ дете а се радвай на това,което вече имаш.То е цялото ти щастие и не го подминавай.Ние тук се борим да имаме това,което ти вече имаш.Успокой се и се отдай на детето си а другото ако е рекъл господ и то ще дойде.Желая ти много късмет.
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
*

    Zorichka

  • **
  • 52
  • има надежда, повярвайте
Момичета, виждам, че темата вече не е особено активна, но бих искала да ви помоля да се помолим за всички онези, които и тази Коледа ще очакват чудото на сътворението да ги посети. Обръщам се най-вече към тези, които вече имаме дечица, да проявим съпричастност и на наближаващите прекрасни празници, когато посещаваме църквата, да запалим една свещичка и за семействата, които нямат нашата радост ...
С обич ...  :kickgirl: :kickboy: :stroller: