0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Търся специалист по проблемно забременяване, който да поеме моя случай. Имам поликистозни яйчници и искам да започна лечение при добър лекар, внимателен и резултатен. Моля, препоръчайте ми лекар, от който сте доволни: име, клиника, телефон. Някой, който да се заеме с всичко, да в голяма клиника, с всякаква апаратура, няма значение дали е мъж или жена, стига да е добър специалист и да мога да си правя някои неща по пътя на Здравната каса.
Досега не съм се лекувала от това, все още търся информация и лекар. Не желая някой скъпчия, безотговорен или такъв, който да ме размотава с месеци, нямам много време пред себе си, вече изгубих достатъчно! Моля, опишете от какво точно сте доволни и имало ли е резултат при вас, ще съм ви безкрайно задължена  :balk_112:
Благодаря ви!
« Последна редакция: Април 29, 2010, 10:55:43 am от Maevaa »
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
В София има поне две великолепни клиники, занимаващи се с репродуктивни проблеми www.ivf.bg и www.invitro-bg.com Подписът ми го дължа на втората. За съжаление, обаче, няма как нищо от изследванията да мине по здравната каса защото това са частни клиники. Но си струва всяка стотинка. Успех.