0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #240 -: Април 11, 2010, 10:03:06 am »
Добро утро, момичета!

Прекрасен слънчев ден е тук в планината, но гледам и на брега на морето е страхотно :)
Ех, размечтах се...

Усмихната неделя на всички!

Пете, жалко, че не съм в Русе, много щеше да ми бъде приятно да пием по кафе, но като гледам ти честичко кръжиш по пътищата, така че до скоро :wink:
*
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #241 -: Април 11, 2010, 10:28:47 am »
Маймуната не се ли е върнала?
Снощи все още беше в Софето, сигурно днес ще се прибере да даде отчет!  :D
Снежи, направо ти завиждам за почивчицата  :wink:
Кръжа си аз, даааа, ама по работа  :?
Ще си го изпием друг път!
Айде, милички, че път ме чака -  :D
Довечера ще ви нагледам, да знаете! :D
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #242 -: Април 11, 2010, 10:55:00 am »
добро утро и от мен мацуранки.За малко съм тук за да ви пратя по една целувчицаааааа :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:Приятна неделя


*
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #243 -: Април 11, 2010, 11:00:56 am »
Здравейте, да се присъединя и аз към компанията  :)
Надеж тази закуска е мечта :D
Маринче много силно стиснати палци за утре  yahoo_17
Мунооооо, голямо гости изкара.  :) Ей да не ти хареса и да си останеш в Софето. Внимавай  :D
Спокоен ден момичета  :D :D :D

Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #244 -: Април 11, 2010, 11:46:54 am »
Знаех си, че ще ви хареса закуска край морето  :lol:
Хайде скоро всички на живо да закусват така  :)
Пете, приятен път  :)
Снежи, ти продължавай да разпускаш  :wink:
Маринче, седи и почивай, че ти си мнооого работна - все нещо правиш  :)
На всички голямо гуш  :grouphug:

*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #245 -: Април 11, 2010, 12:53:40 pm »
Добър ден и от мен!
Маринче,почивай си - сега ти се е паднало  :wink:
Днес е много хубаво времето и мисля да се поразходим, но преди това ще ходим на прощапулник на една малка годпожица  :D

Леки и усмихнат дан от мен!  :D
07.10.2009
*
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #246 -: Април 11, 2010, 14:44:29 pm »
Добър ви ден мадамииии. И аз бях на гости-кумата имаше рожден ден и два дни голям купон падна  :D
Петеее, тя Снежито не е в Русе, ама аз съм , може да пием по кафе  :D
Маринка
стискам сииилно тия палци -4 броя  :D , дано усепете, вярвам в това-всички сме с теб
Приятна неделя и  :crossfingers: :bighug: :goodluck: за всички , които имат нужда
*
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #247 -: Април 11, 2010, 15:57:57 pm »
Хоооп, Здравейте и от слънчева Силистра! :D
Женииии, ама аз си го изпих в Чародейките с леля, и сега съм си вече при мама :D
Другият път ще е!
Трябваше по-рано да пиша :oops:
Лек следобед милички!
*
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #248 -: Април 11, 2010, 19:46:02 pm »
Нищо миличка, здраве да е има време ще пием кафе  :D
Лека ви неделна вечер
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #249 -: Април 11, 2010, 19:56:15 pm »
Хеййй сладуркии  здравейте завърнах се от слънчевата Софияяя ,много ми липсвахте така да знаете  :grouphug:
 
 Мони миличка много съжалявам  :( ,сега малко изследвания и дано видите от къде е този проблем  :D и следващия път да е успешен до край.
 Маринчеееее бързам да се запиша и аз със стискащи палчетааа,мноогооо ама много силно ще ги стискам  :bighug:
 Оливчеее малее мила дано имаш 2 чертички скоро че то това наистина си е бавен огън  :wink:
 Благодарности на всички ви за пожеланията за лек път и че не ме забравяте  :D :D :D
 А сега да се отчета.......взех си заповедта,смених майчин дом с клиника "Малинов" и си занесох заповедта,жените там бяха мн учтиви  :lol: .Та имам час за 09.06.2010 от 14.00 ч. при док Персенска,можеше и по рано да направя преглед ,ама аз исках да забавят малко че мн бързо нещо взеха да стават нещата  :wink: :lol: :lol: :lol: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:
 Охх ами много прегръдки на всички ви,ииии да не забравя да кажа чеее и аз съм за Ани да пусне темата  :D

 :bighug:

 П.п. Преди време имах бременност ,тогава гърдите не са ме боляли хиччч,сега при тази бременност която не се осъществи ту ме боляха ту не и то не силно е това не е водещо  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #250 -: Април 11, 2010, 21:07:45 pm »
 :D Маймунке честито ! Добре си ни дошла !
Аз не съм много наясно, но новините ми звучат като много добри  :bighug:

Моля ви момичета, понеже съм супер невежа по въпроса, обяснете ми накратко как протича цялата процедура? В смисъл къде се подават, какви документи и т.н. Ако има линкче да прочета - ще ми бъде много интересно.

Успех на всички!
 :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:

ПП: относно гърдите
- за мен болежки в гърдите и т.н. не бяха кой знае какъв интересен фактор, защото тях може да ги има и в нормално чакане на М. Странно ми беше буденето през час два, вечер, още от самото начало, тоест поне седмица преди да ми дойде евентуалната М. Тогава ми стана ясно, че нещо "не е наред".
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #252 -: Април 11, 2010, 21:12:30 pm »
Урааа, Браво , Маймунче! :D
Радвам се за теб!
Дано всичко да е ОК, а и Дай Боже и да не стигнеш д-р Персенска :D
Ще ни зарадваш ти по-скоро, знам си аз :wink:
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #253 -: Април 11, 2010, 21:21:52 pm »
Благодаря!

До колкото прочетох, изискванията са си за сериозни проблеми. Половината мед. термини не ги разбирам, но като цяло така ми звучат.

Сестрата на мъжа ми не може да има дете вече 8 години.(което мисля, че доста ме натовари психически...)
Те са много добре финансово, със сигурност е обиколила най-добрите клиники и си е правила каквито изследвания са и казали. Аз не съм я разпитвала подробно, защото темата не е много приятна, но ми е казвала, че е минала през какви ли не изследвания.
Не са и открили нищо...или поне не такова, което да е проблем за да нямат дете.

Дефакто, тя не би могла да кандидатства ?
В смисъл, доколкото прочетох годините стерелитет не са достатъчна причина да те одобрят, така ли ? Трябва да имаш някой/и от изброените проблеми ?

Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #254 -: Април 11, 2010, 21:29:08 pm »
Да годините не са достатъчни за да се кандидатвсва,но при нейзяснен стерилитет ако имаш 4 инсета или 4 инвитрота или пък от двете но да са четири вече можеш да кандидатсват  :D ,тя има ли някаква процедура или незнаеш ?!
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #255 -: Април 11, 2010, 22:03:10 pm »
Инсеминации със сигурност има, говорили сме го. Не знам колко на брой, обаче.
Разказвала ми е, че последната и стимулация е протекла много зле, защото е получила хиперстимулация и е имала много кисти и разни други проблеми. Та от тогава насам знам, че други инсеминации не е правила.
За ин витро ми е казвала, че не са правили. Което на мен ми е странно, защото не знам какво ги е спирало. До колкото знам сега планува , но кога ще е не знам. 
Явно има нещо друго, което я притеснява. Или са пробвали, неуспешно, и не иска да ми каже.

Знаете ли, не знам дали сте забелязали, но аз виждам нещо, което ми е много странно.
Оказа се, че около мен има много двойки с проблеми. Но никоя от жените не споделя...чак когато аз започна темата, тогава и те си казват.
Примерно говорим си, става въпрос за деца, аз...болна тема и си казвам. Така и така, много искаме, но не става...и си разказвам. От там темата се задълбочава и другата жена чак тогава споделя, че и тя е минала през част от моя път, или доста повече... и т.н.
Имам усещането, че това е някаква тема табу. Едва ли не, ако имате проблеми - всичко трябва да си остане в семейството...щото видите ли, нещо не ви е наред.
Странна работа.

Даже и със сестра му. Темата започна тя - не искаме ли деца ( защото моя мъж е с 10 години по-голям и явно родата се е притеснявала,особено с нейният случай...)
И аз оттам и разказах, че искаме много, но ...
И чак тогава тя започна да говори.
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #256 -: Април 11, 2010, 22:17:32 pm »
Не всеки и със всеки иска да говори за проблемите си. Аз лично също не говорех с никого за това, освен с вас разбира се. А и повечето хора казват "успокой се и ще стане" т.е. дрън дрън - благодаря!!! Въпросите ти около ин витро и инсе май не е лошо да се коментират в "Асистирани репродуктивни методи" не всеки тук в "Опити за забременяване" може да коментира.
Мунката  :bighug: радвам се да чуя хубави неща от теб! Дано вече всичко да върви по вода!
Маринка, стиснати палци, а аз ще се опитам да си спазя уговорката!
Обичам ви и лека вечер!!!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #257 -: Април 11, 2010, 23:48:12 pm »
Добър вечеееер :D,нощ или там каквото е за всеки...тъй...дребното заспа и аз имам мааалко свободно време и реших да ви понагледам :D

Мунич,ай честито,и на лято с песен! :wink:
Пете,Жени - догодина на кафе у Русйе :lol:
ПламеноФца,успех утре - и да ми драснеш два реда,да знам че си добре :?Стискам палци :D

пп Тука,нещо от последния пост усещам лекоо завишен хормонален дисбаланс :lol: :lol: :lol:То,вече не знам дали е и само хормонален :lol: Ми дочувам че и права трудно балансираш :lol:(в момента се попикавам от смях) 8) Ама,кво бе момичето си е право...мълчи се по въпроса,ама то кво ли и да кажеш де..."споко","много го мислиш"...бла бла блаааа...то все с хубаво казано де...ама става досадно,а и нали всеки си трай,то как да споделиш със сродна душа...Ето,на Райса етърва/зълва :? й също има проблеми,ако беше казала - щяха голяма упора да си бъдат...

айде лека нощ...че мойте са много кратки :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!