0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Графиката на Lynnette
« -: Февруари 21, 2010, 20:53:14 pm »
Здравейте, дами...От скоро съм във форума и много го харесвам. Публикубах си въпроса в друга тема, но ме насочиха насам.За първи път опитваме- досега не съм си следила ову, но си направих графика за последните 2 менструации, за да е по-прегледно. Проблемът ми е , че цикълът ми съвсем не е през 28 дни, и за това не мога да изчисля примерна дата на ову. Декември-14.12, а  Януари-29.01...Предишните са горе-долу на около 35 дни, но в случая са ДОСТА. Има ли правило както за 14 ден от 28-дневен цикъл,и съотвенто за по-дълъг 14 дни назад.Нправих примерна графика,не съм мерила темп.смятате ли, че е възможно да се е получило? Иска ми се да знам при такива стойности, кога е най-верочтно Благодаря предварително...
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Графиката на Lynnette
« Отговор #1 -: Февруари 21, 2010, 20:59:19 pm »
Линет,без температура и тестове за ову не можем да предполагаме кога ти е била овулацията.Само по сърчецата не може да се говори.Дано да е станало,но ако не е от другия цикъл си мери БТ и прави тестове,тогава може да се разбере кога ти е овулацията,колко ти е дължината на ЛФ и т.н.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Графиката на Lynnette
« Отговор #2 -: Февруари 21, 2010, 21:01:24 pm »
Благодаря.Като за първи път разчитах на честотата. Ако не се е полуюило, започвам да се образовам и следя. Просто ми беше интересно :wink:
Re: Графиката на Lynnette
« Отговор #3 -: Февруари 22, 2010, 09:28:23 am »
Дано се е получило, а относно образоването, няма по-добро място от тук!!! Желая ти много късмет и дано скоро споделиш с нас най-голямото щастие  :babyflips: :goodluck: yahoo_17!!!

*
Re: Графиката на Lynnette
« Отговор #4 -: Февруари 22, 2010, 13:23:08 pm »
Здравей, Лин! Ако средната продължителност на цикъла ти е 35 дни, значи ову е около 21 ден - това при стнадартна ЛФ от 14 дни. Ако този месец не ви се усмихне късмета, купи си тестове за овулация и в упътването им ще пише от кой ден да започнеш да ги правиш. Меренето на БТ също е много насочващо и полезно.
Желая ти бързо постигане на крайната цел и много удоволствие по пътя!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: Графиката на Lynnette
« Отговор #5 -: Февруари 22, 2010, 18:15:26 pm »
Благодаря..... Ако не се е полуюило, започвам да се образовам и следя.  :wink:
Добре дошла миличка. Не че има нещо лошо в това да се образоваш, но аз от сърце ти желая да не е в тези теми, а в онези за това как да запазим и да родим едно хубаво бебче :wink:
*
Re: Графиката на Lynnette
« Отговор #6 -: Февруари 22, 2010, 20:06:03 pm »
Благодаря за подкрепата...Скоро ще видя дали е станало само с пробване...Данос толкова проби съм уличила момента поне веднъж.... :D
*
Re: Графиката на Lynnette
« Отговор #7 -: Февруари 22, 2010, 20:18:30 pm »
А междудругото, кога да си направя тест за бременност? Нетърпелива съм...
*
Re: Графиката на Lynnette
« Отговор #8 -: Февруари 22, 2010, 21:34:14 pm »
Най-рано 14 дни след ову или на очаквания ден,когато трябва да ти дойде МЦ/ дано не идва/ и Успех  :crossfingers: