0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Положителени тестове и липса на бременно&
« Отговор #20 -: Февруари 05, 2010, 17:48:39 pm »
Момичета направо ще откача днес си правих тест    А от прегледа направо ме направи на шах мат лекарката да ме гледа отвякъде -но бременност не вижда Тя онемя пред теста който направих пред нея -естественно положителен Вика ме следващия пониделник пак     
И при мен ситуацията беше същата,положителен тест но не се видя нищо.Доки каза,4е не се е задържал ембриона,след няколко дни ми дойде.По това време не бях пила никакви лекарства,освен фолиева киселина.поразпитах доки и той ми каза, 4е е биохими4на бременност.т .е.плода пада, но хормона е повишен и затова теста от4ита ++ резултат
« Последна редакция: Февруари 05, 2010, 18:00:09 pm от zoia_80 »
Re: Положителени тестове и липса на бременност!?
« Отговор #21 -: Февруари 05, 2010, 21:40:50 pm »
А когато това се повтаря няколко пъти, дали има място за притеснение относно генетичен или имунологичен проблем....имам предвид, че това не е точно спонтанен аборт и може би се случва на много момичета без дори да успеят да засекат с + тест и да разберат.Ние просто правим тестовете по-рано, защото нямаме търпение :? Точно затова пуснах темичката, защото при мен се случи няколко пъти, пък имунологичните изследвания са в норма.Исках да разбера дали има момичета с подобен случаи и дали са разговаряли с лекар по този въпрос.Аз все още чакам за ин витро и не посещавам моя док., откакто правих последното инсе, та нямам възможност го попитам.
*
Re: Положителени тестове и липса на бременност!?
« Отговор #22 -: Февруари 05, 2010, 21:59:09 pm »
Да ви кажа и на мен ми се е случвало 3 пъти да видя положителен тест след което не се установява бременност в матката.Единият път ме дойде МЦ на 20ден след датата.
Говорила съм с лекар за това и ми казваха че най вероятно не се е задържало но и аз мисля че най вероятно е свързано с имунологичен проблем.При мен имаше завишени НК клетки.А и след тези положителни тестове имам други два положителни теста и с тях вече и две извънматочни бременности.Така че това не е за пренебрегване.Говорете със специалисти за да ви пуснат всички необходими изследвания.Късмет на всички и е36 дано наистина просто се е гушнало бебчето някъде и не се вижда за сега защото му е рано.За твое спокойствие както са те посъветвали и другите момичета направи кръвен тест. :crossfingers: за хубави вести и скоро да се видим в една друга темичка.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Положителени тестове и липса на бременност!?
« Отговор #23 -: Февруари 06, 2010, 09:02:58 am »
Не всяка бременност се развива. Природата избира най-силните и качествени ембриони.
Всеизвестно е, че жената зачева по-често от колкото си мисли, но с М. ембриона се изхвърля /когато нещо не е наред/.
За това е даден период от 1 год. - ако до тогава не се зачене, търси се помощ от специалист.


Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Положителени тестове и липса на бременност!?
« Отговор #24 -: Февруари 06, 2010, 09:59:19 am »
Благодаря ти Денис за отговора.Ние точно това направихме.Вече сме при доктор Владимиров от 1 година и сме правили 5 инсеминации, тъй като не се откри проблем при нито един от нас.Сега най-вероятно ще преминем към инвитро.....и искрено се надявам, тъй като там се подбират най хубавите ембриончета, да няма такъв проблем със задържането.
*
Re: Положителени тестове и липса на бременност!?
« Отговор #25 -: Февруари 06, 2010, 10:10:07 am »
Виолет,вече сте направили още една крачка към успеха  :)
Дано 2010г е вашата щтастлива година и ви донесе :babyflips:
Успех :crossfingers:
Re: Положителени тестове и липса на бременност!?
« Отговор #26 -: Февруари 06, 2010, 12:00:30 pm »
Благодаря ти BUBA!!!Дано, дано и аз все това си повтарям :?