0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
О и аз се надявам да не се налага ин витро,уж нямаме проблеми, правени са Спермограма и цветна снимка,които са добри.


*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Привет на всички!
Ето ме, появявам се.
Нали помните, че 10 дни бях болна в къщи с температура?  :balk_137:. Стана така, че не можах да се възстановя в къщи и ме приеха в болница. Там лежах още 10 дена. Изкарах много тежка двойна бронхоплевмония. Вчера ме изписаха, затова ме нямаше.
Още не съм ви изчела, много сте писали.... сега ще има с какво да се занимавам за да не скучая.

Маймунке, топлиш ли си трите маймунчета? Топли ги, гали ги по коремчето и се грижи за тях, дано скоро ги видим на бял свят!

Желая ви лека почивка и приятен уикенд момичета!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Ооооо миличката Чоки,въстановявай се бързо и се пази,не се давай на болестите.
Исе,къде ще се въргаляш бе булка,то преплю някакво подобие на сняг ,а сега дъжд и пак дъжд,утре пак ще е ледена пързалка цяла Варна.
Номине,мерси за вирусите и честито ти сърчице.В понеделник щеш не щеш ставаш в 6ч.и пускаш една пълна с вируси тема,че гледай каква опашка сме чакащи и ловуващи.Пък ще спинкаш като пуснеш темата.Нали така, момичета,подкрепяте ме нали?

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Вчера бях на преглед - имаме си сърчице! Милото също влезе с мен да види нашата точица, много сме щастливи, пожелавам ви скоро да изпитате същите вълнения!
Честито ви сърчице,Номине!И благодаря и аз за вирусчетата. :bubblebath:
Чоки,съжалявам,че е трябвало да влезеш в болница. :hug2: Възстановявай се,и сега много витамини!

Номине,мерси за вирусите и честито ти сърчице.В понеделник щеш не щеш ставаш в 6ч.и пускаш една пълна с вируси тема,че гледай каква опашка сме чакащи и ловуващи.Пък ще спинкаш като пуснеш темата.Нали така, момичета,подкрепяте ме нали?
Ооо,разбира се,че те подкрепяме.Да се разберат със Стерчи коя да ни пусне темичката. :wink:

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Нямате проблеми за вирусоносната темичка! Не съм от най-ранобудните, но обещавам да се постарая, а може и Стерчето да ме изпревари :)
А не може ли след 12 вечерта да се пусне темичката?  :oops:
*
Чоки,аз се чудех мила къде се изгуби!Възстановявай се бързо!В понеделник чакаме милички пълна с вируси тема...Целувки на всички

*
Чоки, мила, скорошно оздравяване!  :D
Номине, може разбира се, стига да е след 24ч., нали така?  :wink:
Аз ще нареждам масата, че чакаме гости! :D
Приятна вечер! :bighug:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
.Неделя е пък аз пак съм се кукнала в 6ч.,не ми се спи и това си е.Пък и как да ми се спи,термометъра тая сутрин показа 36.6 градуса,корема ме наболява,вещицата идва и то 3 дни по-рано.Поредния месец на напразно очакване и напразни надежди.Но животът продължава и борбата става още по-ожесточена.Ще си пусна на 3-ти ден всички изсл.,необходими за ИКСИто,включително и СПИН,Васерман и т.н.,да мина с едно боцкане.И си даваме още малко време в опити за спонтанно забременяване и април месец започваме по фонда,живот и здраве.Хайде да ви сложа и по едно кафенце,стига съм хленчила и съм ви надувала главите с моите проблеми

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Маринка мерси за страхотното кафенце, и не така песимистично. И аз мислех този месец да правя лапаро, но надеждата умира последна, затова ще изчакам още месец-два......
Добро утро на всички, лек и спокоен ден :D
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Добро утро и от мен!Маринка,мерси за кафенцето имам нужда от него,че така ми се спи.
Номине,честито ви сърчице!Много късмет ти желая и лека бременност до край!
Може да ме преместите в списъка с нечакащи!
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Добър ден и от мен.
Маринка -благодаря за кафенцето.И на мен днес ми е сдухано като и на теб с тази БТ дето пада.А пък аз досега такава графика не съм имала.Имам предвид сравнително добра.Всички предишни са ми или без Ову,или задържан фоликул,или ЛФ- 8-10 дни.Абе все нещо не е било наред.Сега тази се получи горе-долу по-нормална с малки инцидентни изключения,нооо да видим какъв ще е края.Нали казват че всичко е добре когато свършва добре.
Желая ви приятна неделя.

П.П.Честито  :heartbeat: Номине!
  <br />
*
Ха, здравейте, милички!
Тези дни нещо голяма пустош в нашата темичка!  :(
Аз преди малко се излюпих и сега си пийвам кафенцето на Маринка, Благодаря!
Приятна почивка, милички!
*

    sonyas

  • ***
  • 224
  • Живота е хубав, защото е красив!
Привет момичета и от мен!  :D
Маринка -благодаря за кафенцето, много си ранобудна  :wink:
Номине,честито ви сърчице и всичко да върви по вода.
Днес е време за спорт, при нас е много приятно времето а после и малко разходка, не съм се появявала тук скоро и докато ви изчета... :wink:
Приятен ден и от мен  :bighug:

Това, което прави живота интересен е възможността да осъществим мечтите си! Животът не се измерва по броя на вдишванията, а по миговете, които спират дъха ти.
Здравейте момичета, преди малко се прибрах от разходка из нашия град. Голяма пустош-няма никой. Като че ли градът е замрял.Много е студено и заледено навън.
Утре чакам с нетърпение новата темичка.
Лека вечер ви желая. :D
 
*
Здравейте и от мен !
Днес спинкахме много после малко готвене и сега ще позяпам малко ТВ
Приятна почивка на всички!
[/url]
*
Здравейте и от мен! Този уикенд станах скиорка  :balk_46: много се изкефих. Това ми беше първо каране и вече се научих да се спускам по пистата за начинащи.... Е първите две спускания не минаха без гушнато борче- и двата пъти едно и също...нещо ме е теглило все към него май  :lol: :lol: Много готино и висок адреналин! Аз се разтоварих страхотно, пожелавам го и на вас - всички имаме нужда.
Честито на Номине - страхотен момент за вашето семейство!
На Чоки пожелавам скорошно оздравяване- да се пазиш на топличко!
п.п може да ме прехвърлите в чакащи или не за 19 ти